Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 wrz 2008, 11:24

[center]Obrazek

Anitka_0202 - 3 grudnia
Obrazek
Obrazek


Ania1980 - 6 grudnia

Obrazek
Obrazek

Nikuśka 6 grudnia
Obrazek

Osita - 6 grudnia
Obrazek
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia
Obrazek

Pontoniczek - 13 grudnia
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Caro - 20 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Evik.kp - 20 grudnia
Obrazek
Obrazek

Tosia - 21 grudnia
Obrazek
Obrazek

Aniafs - 24 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Karolina2411 - 25 grudnia
Obrazek

Andzia_1978 - 29 grudnia
Obrazek

Magda83 - 29 grudnia
Obrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek
Obrazek

[/center]

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

01 wrz 2008, 11:35

Dziewczyny, to ja jakaś nieanatomiczna jestem :ico_noniewiem: jakos nie wyobrażam sobie tego z lusterkiem...zawsze robiłam depilację "na czuja" bo nawet bez brzuszka widać tylko pewne "obszary". Jakos trzeba sobie będzie radzić...dobry pomysł żeby zabrać jednak swoją maszynkę do szpitala i nie być skazaną na szpitalne oprzyrządowanie.
Kasia1983, gratulują kolejnego syneczka :ico_brawa_01: . Widzę, że i imię już gotowe, będzie mozna wpisać na listę :ico_brawa_01: Superancka nowa fotka, bardzo szczuplutka jesteś i jaki ładny brzuchalek.
Evik napisał/a:
ale zapewniam że w tamtym momencie o tym się nie myśli. Co będzie to będzie.
Evik, trochę mnie uspokoiłaś z tą lewatywą, chyba nie taki wilk straszny...a tak wogóle to kto o tym mysli w chwili gdy maleństwo ma być za chwilę na świecie.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 wrz 2008, 11:46

a tak wogóle to kto o tym mysli w chwili gdy maleństwo ma być za chwilę na świecie.
_________________
no własnie ania i czy coś podczas parcia wyskoczy poza dzieckiem czy nie to wtedy i tak się nie liczy :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 wrz 2008, 12:01

ufff, uaktualnione - niebiesciutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wie ktos cos o kasiulku??? ciekawe jak tam z mezem i w ogole...
nikusie i pontoniczka pewnie mozemy zawiesic w prozni, bo pewnie sie juz nie pojawia. pozostaja tylko wiec dziewczyny z konca grudnia niezdecydowane :ico_oczko:

ufff, musze isc na zakupy a tak mi SIE NIE CHCE!!! nie wspominajac o wejsciu do kuchni :ico_chory:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

01 wrz 2008, 12:05

Cześć brzuchatki!

Widzę temat lewaty i golonek :ico_haha_01:

u nas robię i to i to, ale golonko było w domu, wykonane przez męża, bo ja zlusterkiem nijak sobie nie mogłam poradzić :ico_noniewiem: m zresztą gin mi już wcześniej o tym mówił,że lepiej w domu spokojnie się podgolić :-D , ale nie byłam całkowitym golaskiem, wystarczy tam niżej :ico_oczko:
a lewatywy to z perspektywy czasu czasu myślę że nie zdążyli zrobić, wody mi odeszły rano, skurczów nie miałm to kazali leżeć i czekać, a jak zaczęło mni brac to dużo chodziłam z tymi bólami i jak poszłam do położnych do kańczapy to okazało się że mam już 7 cm rozwarcia i wio na porodówkę i juz chyba zapomnieli :ico_noniewiem: , ale niespodzianek nie miałam, moze dlatego że z tego podekscytowania to cały dzień prawe nie jadłam :-D

Karolinkobrzuszek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , syn na pewno pokocha maleństwo jak zobaczy :-)

Evik u nas różnica będzie 20 miesiecy,a i tak nie wyobrażam sobie spaceru Oskara bez wóżka, a na dwózki to raczej rzadko będę mogła się wypuścić, a nie chce być uziemiona w domu :-)

ja też chce pediukier :-D

Kasia gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

01 wrz 2008, 12:24

Hej dziewczyny.
Ja tez nie mialam lewatywy :-) -jakos dalam rade :ico_haha_02:
Tylko zle sie czuje-chorubsko mnie łapie,gardło boli :ico_chory:
Powiedzcie jakie macie sposoby na przeziebienie

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

01 wrz 2008, 13:10

Magda, na przyziebienie w ciązy to chyba najlepsze domowe sposoby, herbatak z cytrynką, mleko z miodem, czosnek itd. Z lekami lepiej zaciagnąć opinii lekarza.

[ Dodano: 2008-09-01, 13:36 ]
W sumie, ja rutinoscorbin łykam codziennie 2 tabl. na uszczelnieie naczyń krwionośnych bo mi nogi dretwieją. Więc i Tobie też nie powinno zaszkodzić.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 wrz 2008, 15:49

magda83, ja też kurowałam się domowymi sposobami. Ale jak już nie moglam oddychać to poszłam do mojego gina i on mi przepisał krople do nosa i jak ręką odjął. Na gardło najlepszy syrop z cebuli bo większości tych tabletek nie możemy brać.

caro, no ja też nie bardzo wyobrażam sobie siedzieć w domu bo nie mam jak wyjść z domu więc wózek jak znalazł. Pocieszam się że to zima więc Tymonka moja przyjaciółka będzie zabierać na spacerek a wózek z Juniorem będę wystawiać na balkon w pierwszych tygodniach

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 wrz 2008, 16:27

Pocieszam się że to zima więc Tymonka moja przyjaciółka będzie zabierać na spacerek a wózek z Juniorem będę wystawiać na balkon w pierwszych tygodniach
no, u mnie nie bedzie problemu, na poczatku beda dziadkowie - w razie czego na dwa wozki pojdziemy - a pozniej... mala w szkole,junior na spacerku, jak wroci mala ze szkoly - maly na spacerku, mala do parku obok :ico_oczko:
tylko gdzie czas na reszte, to jest obiad, sprzatanie i ... tt??? :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

na przeziebienie jesli czujesz sie paskudnie - paracetamol 3* dziennie (oprocz reszty domowch sposobow i rutinoscorbinu)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 wrz 2008, 16:31

osita, troszkę przerażające prawda :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość