Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 wrz 2008, 14:01

Adia!Ja bym chyba zawalu dostala!Boze moja siostra pojutrze leci na wczasy,juz sie o nia martwie :ico_olaboga:
Martus,bylo ladnie ale juz sie popsulo i teraz jest srednio ladnie :ico_noniewiem: Cos mi sie z tym moim zasranym laptopem dzieje,zamulony taki,ze mam ochote go przez okno wywalic,nie zaznacza mi tekstu,lepiej zeby mnie teraz nie wkurzal bo to sie moze dla niego zle skonczyc :ico_zly: Jade do szpitala na konsultacje,opowiem co tam jak wroce.Ale mi sie nie chce ruszac tylka z domu,ale jak mus to mus :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 wrz 2008, 14:03

adia oj jak mi przykro, co za palanty jezdza :ico_zly: dobrze, ze nic gorszego sie nie stalo

Oj jak mi sie nic nie chce dzis, polezalam sobie troche i znow ide chyba polezec :-D

[ Dodano: 2008-09-01, 14:05 ]
miszka odezwij sie pozniej i napisz co i jak po wizycie w szpitalu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 wrz 2008, 15:26

Miszkanic sie nie martw bo mi tez nie chce zaznaczac textu wiec to chyba nie przypadek :ico_noniewiem: tylko cos na forum zawodzi :ico_olaboga:
daj znac co u lekarza -ja jutro do poloznej :-)
caly czas czekam na ten test i jeszcze go nie ma :ico_zly:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 wrz 2008, 17:33

Jestem!Dalej nie zaznacza,wiec nie moge odpowiadac :ico_placzek: Wszystko jest ok,strasznie mi dzis spuchly nogi ,ale pani doktor mowi,ze jezeli to wyizolowana dilegliwosc,czyli poza tym cisnienie ok,brak bialka w moczu itd.to normalne,ale mam kontrolowac cisnienie.Dostalam wypis z tego dzialu szpitala i przeniesienie bezposrednio na oddzial porodowy,od dzisiaj mam w razie jakichkolwiek watpliwosci jechac prosto na oddzial :ico_brawa_01: Dostali tam dzis informacje,ze maja sie szykowac na moje przyjecie :ico_brawa_01:
Martunia, ja jutro tez znow do poloznej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 wrz 2008, 17:44

:ico_brawa_01: no to super :ico_brawa_01:
niech sie dobrze przygotuja na Twoje i Emily przyjscie :ico_brawa_01:
kurde i juz nie mam toaletki w sypialni :ico_placzek:
Igi basket zajol jej miejsce :ico_noniewiem:
taka mala-w zasadzie jeszcze jej nie ma a juz jej wszedzie pelno :-D ach te dzieciaki

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 wrz 2008, 18:39

Wiecie jak to jest jesteś daleko chcesz pomoc a tu nonono zostaje ci telefon i nic czekasz na jakas wiadomosc,szlak mnie trafia mam nadzieje ze jutro wyjdzie :ico_sorki: :ico_sorki:
ja tez jutro mam spotkanie w szpitalu standartowe badania itd. ale moze cos mi juz ustala w koncu, termin zmienia lub cos :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 wrz 2008, 19:37

miszka, no to super, ze jest ok, niech sie przygotuja na Twoje wejscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz to bedziesz miala dobrze, od razu na oddzial :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja sie ciesze, bo od dzis nie bede sie nudzila, zaczal sie rok szkolny i leca moje serialiki- M jak Milosc, Na Wspolnej i Twarza w Twarz :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 wrz 2008, 20:28

kurde i juz nie mam toaletki w sypialni
Igi basket zajol jej miejsce
taka mala-w zasadzie jeszcze jej nie ma a juz jej wszedzie pelno ach te dzieciaki
My jakas telepatia chyba:)Tez mnie dzis naszlo postawienie basketa na swoim miejscu :ico_brawa_01: Wszystko gotowe :ico_brawa_01:
Wiecie jak to jest jesteś daleko chcesz pomoc a tu nonono zostaje ci telefon i nic czekasz na jakas wiadomosc,szlak mnie trafia mam nadzieje ze jutro wyjdzie
Jezu rozumiem co czujesz,naprawde,teraz mam super bo moja siostra mieszka 3 domy dalej,ale jak byla w Polsce miala powazne problemy z sercem i tak sie martwilam :ico_olaboga:
A ja sie ciesze, bo od dzis nie bede sie nudzila, zaczal sie rok szkolny i leca moje serialiki- M jak Milosc, Na Wspolnej i Twarza w Twarz
Ja tez sie ciesze Pati :ico_brawa_01: Juz dzis M jak milosc bede wrzucala :ico_brawa_01:
A teraz Uwaga!Wiecie ,ze chyba mi zaczal odchodzic czop sluzowy :ico_sorki: Zauwazylam sluz podbarwiony brazowa krwia,wiem ze moze odchodzic po kawalku nawet 2 tygodnie,ale chyba cos zaczyna drgac powoli.Rany moze sie uda tak jak bym chciala w przyszlym tygodniu :ico_brawa_01: zaczne 38 tydzien,Emily jeszcze nie bedzie wazyla 4 kilo przynajmniej :ico_sorki: Chyba koniec postu mi pomaga :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 wrz 2008, 20:33

teraz Uwaga!Wiecie ,ze chyba mi zaczal odchodzic czop sluzowy Zauwazylam sluz podbarwiony brazowa krwia,wiem ze moze odchodzic po kawalku nawet 2 tygodnie,ale chyba cos zaczyna drgac powoli.Rany moze sie uda tak jak bym chciala w przyszlym tygodniu zaczne 38 tydzien,Emily jeszcze nie bedzie wazyla 4 kilo przynajmniej
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Miszka to moze jednak ty jako pierwsza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
od teraz nie rozstje sie z telefonem i czekam na wiesci od Ciebie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-01, 20:34 ]
My jakas telepatia chyba:)Tez mnie dzis naszlo postawienie basketa na swoim miejscu
:ico_haha_01: no to na serio :ico_olaboga:
a dlaczego mi czop nie odchodzi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja tez chce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 wrz 2008, 20:39

Miszka to moze jednak ty jako pierwsza
jutro powiem poloznej,zobacze co ona na to.E juz przeczytalam ze nawet 3 tygodnie po kawalku moze odchodzic :ico_noniewiem: W pierwszej ciazy po prostu mi wypadl,normalnie nie wiedzialam co to jest,taka bylam zielona :ico_olaboga: Ale skoro widze ,to co widze to na bank sie szyjka skraca :ico_sorki:
od teraz nie rozstje sie z telefonem i czekam na wiesci od Ciebie
Boze ja by Ci chyba co 5 minut smsa wysylala :ico_olaboga:
no to na serio
Przysiegam,cos w tym jest,jakos tak to samo nam zawsze do bani przychodzi :ico_haha_01:
a dlaczego mi czop nie odchodzi ja tez chce
dzis Marcina za chabety ,troche przytulania i zaraz Ci zacznie odchodzic :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość