sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

31 sie 2008, 20:34

wiola 85 :-) wracaj do nas jak najszybciej, :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 sie 2008, 20:38

Wiola85 :ico_sorki: trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok :ico_sorki:
zagladaj do nas i wracaj szybko :ico_sorki:
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 wrz 2008, 08:57

Hej dziewczyny,jak tam nocka? u mnie nic nowego jak zwykle nie spalam i wstalam jkos o 6 rano :ico_szoking: dzis nie mam planow no może wydepiluje nogi woskiem :ico_szoking: :-D :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 wrz 2008, 11:41

wiola85, trzymaj się kochana będziemy za tobą tesknić i zastanawiać się co się u ciebie dzieje wracaj do nas szybko :ico_placzek: :ico_placzek:
adia26, ja cię krece ale ty masz sadystyczne pomysły depilować nogi kobieto do porodu idzie się z długimi włosami :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

01 wrz 2008, 15:58

cześć dziewczynki jak tam wasze biodra????????????
mnie bolą okropnie (o tysiąckroć gorzej niż przy pierwszej ciązy) koszmar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziś wizyta u ginekologa jutro usg.....
w sumie to już mógłby wyjść na świat bo wszystko gotowe............ mnie się włączył instynkt wicia gniazda i wzięło mnie na porządki, już nie długo biorę się za pranie ciuszków (powstrzymuję się ostatkiem sił). M też się udzieliło i "upiększa" pokoje dzieciaków

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 wrz 2008, 22:07

:ico_haha_02: hej kochane dziewczynki przejzalam o czym piszecie i powiem ze :ico_placzek: jest mi smutno ze mnie ominelo tyle supersiarskich tematow bo zlosliwosc rzeczy martwych bywa okrutna .Pewnie nawet nie pamietacie dolaczylam w lipcu do was ale w niedlugim czasie komputerek mnie zawiodl okrutnie burza mu zaszkodzila i powiedzial baj :ico_olaboga: Do porodu nam juz nie dlugo zostalo ale mysle ze jeszcze zdaze cos popisac chciaz troszke :-) :-) przypomne moj termin to tak 13 pazdziernik .Mialam wklejic suwaczki itd. no ale nie opanowalam jak sobie to poustawiac bo nie mialam kiedy :-) Od 19sierpnia dopiero poszlam na l4 wiec nareszcie moge znalesc czas dla siebie i coruni starszej.Moje samopoczucie bywa rozne najgorsza jest teraz ta zgaga Moja niunia tez daje popisy ale na szczescie w nocy spi grzecznie dwa razy w nocy mnie budzi jak by tak bylo po porodzie to juz jestem :-D cala heppi .Moja kolezanka ma 3 miesiecznego synusia i mowi ze maly godziny spania wyregulowal sobie jeszce w brzuszku i tak mu zostalo wiec licze ze mala Weronisia tez tak sie przyzwyczai i tak jej zostanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 wrz 2008, 22:14

dana :ico_brawa_01: witamy
Moja kolezanka ma 3 miesiecznego synusia i mowi ze maly godziny spania wyregulowal sobie jeszce w brzuszku i tak mu zostalo wiec licze ze mala Weronisia tez tak sie przyzwyczai i tak jej zostanie
a to mnie pocieszylas bo moja najwiecej warjuje tak kolo11 wieczoram a potem cisza do 6 :-D
jakbym miala tak nocki przespane to bym byla wniebowzieta :ico_sorki:
najgorsza jest teraz ta zgaga
wiecie co ja przed ciaza nie wiedzialam co to zgaga-a teraz...tak mnie pali ze az boli :ico_noniewiem:
i to po wszystkim..nawet jablkach :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 wrz 2008, 22:32

:ico_haha_02: Zgaga bywa okrutna ja naprawde kiedys nie mialam pojecia co to jest bo przy starszej raz lub dwa mnie zapalilo i tyle bylo .A teraz ufff bardzo czesto i juz nie wazne co zjem wczesniej to po slodyczach ktorych i tak duzo nie zjadalam a teraz wszystko :-) A co do spania dzidzi w brzusiu to trzymam kciuki za to zeby sie sprawdzila wersja mojej kolezanki :-) tylko ze tak mnie troche martwi to ze mowi sie ze drugie dzidzi jest odwrotnoscia pierwszego :ico_olaboga:Wiec Adunia byla cudownym niemowlakiem wogole nie wiedzialam ze mam malenstwo :-) to wypada ze Weronisia bedzie bardzo rozwrzeszczanym dzidziusiem :ico_szoking: o by nie :ico_oczko: mam taka nadzieje

sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

01 wrz 2008, 23:07

polecam wam na zgage ciepłe mleko, mnie też bardzo dokuczała, wręcz paliła mnie w gardło i zaczełam pić mleko i przeszła i jak tylko się pojawi pije cieplutkie mleko

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 wrz 2008, 23:28

polecam wam na zgage ciepłe mleko
no wlasnie wiem ale ja bym cieplego mleka nie przelkla wiec ratuje sie Reni :ico_sorki:
to wypada ze Weronisia bedzie bardzo rozwrzeszczanym dzidziusiem
:ico_sorki: oby nie zycze nam wszystkim spokojnych bobaskow :ico_sorki:
:ico_haha_02: dobranoc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość