Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 wrz 2008, 22:45

ja nie wiem ja ta szyjka boli-bo jak miszka piszesz ze przy wstawaniu z lozka to mnie tam cos boli ale ja myslalam ze to jakies kosci :ico_noniewiem: no i boli jak z boku na bvok sie przewracam ale to juz od daw,na :ico_noniewiem: wiec to pewnie nie to
Miszkacos mi sie wydaje ze za tydzien to juz najpozniej u Ciebie zacznie sie ostra akcja porodowa :ico_brawa_01: -najczesciej czop odchodzi to tydzien i bobo jest :ico_brawa_01: trzymam kciuki i Iga tez za Emily trzyma :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 wrz 2008, 22:50

ja nie wiem ja ta szyjka boli-bo jak miszka piszesz ze przy wstawaniu z lozka to mnie tam cos boli ale ja myslalam ze to jakies kosci no i boli jak z boku na bvok sie przewracam ale to juz od daw,na wiec to pewnie nie to
No to tak tez przy przewracaniu na drugi bok boli,ale to chyba nie kosc :ico_noniewiem: Mnie tez to juz tak ze 2 tygodnie boli :ico_noniewiem:
Miszkacos mi sie wydaje ze za tydzien to juz najpozniej u Ciebie zacznie sie ostra akcja porodowa -najczesciej czop odchodzi to tydzien i bobo jest trzymam kciuki i Iga tez za Emily trzyma
A juz mi tam nic znow nie odchodzi,pewnie kawaleczek dzis,kawaleczek za tydzien i reszta za miesiac :ico_placzek: W zyciu nie myslalam,ze przyjdzie mi do glowy ze przenosze,Mateusz urodzil sie 7 tygodni przed terminem,balam sie ze teraz jeszcze wczesniej sie to wydarzy,a tu prosze,w sumie moge mowic,ze donosilam :ico_brawa_01: Musze konczyc na dzis kochane!Do juterka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

01 wrz 2008, 22:52

miszka Trzymaj sie.Juz niedlugo sie rozpakujesz.Super.Sciskam kciuki za szybkie rozwiazanie :ico_oczko: :ico_sorki:

Dobranoc

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 wrz 2008, 23:25

:ico_haha_02: dobranoc laseczki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 wrz 2008, 09:04

Witam sie z ranka

ja juz nie spie z reszta nocka tez byla nie najlepsza, nie moglam spac tak mnie brzuch pol nocy bolal :ico_olaboga: nic nie pilam a kursowalam do kibelka....

miszka no to gratulacje bedziesz pierwsza- a ja mowilam, ze mnie nie obstawiac :-D zazdroszcze C :-D i bo ja tez bym chciala, zeby chociaz czop mi odchodzil, a tu nic

U nas dzis ladna pogoda, sloneczko, ale nie wiem czy cieplo, ide zaraz robic sniadanko i trzeba cos pomyslec co dzis robic zeby sie nie nudzic :ico_oczko:

Co szyjki to mnie tez boli, az kuje i to nie mile uczucie, czasami to nie widaomo co z soba zrobic

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 wrz 2008, 09:17

:ico_brawa_01: witam :ico_brawa_01:
dla wszystkich poranna kawka :ico_kawa: -no i czeam co tam Miszka napisze-moze co sie dzieje :ico_brawa_01:
zazdroszcze C i bo ja tez bym chciala, zeby chociaz czop mi odchodzil, a tu nic
:ico_noniewiem: ja to samo ale co zrobic :ico_olaboga: musimy czekac innego wyjscia nie mamy :ico_sorki:
dawno Agusia1982tutj do nas nie zagladala-a jej brzusio tak nizutko byl-moze juz urodzila :ico_sorki:
u mnie narazie ladnie :ico_noniewiem:
ale to pewnie przejsciowy stan pogody :ico_noniewiem: na 11 40 do poloznej -ciekawe czy cos ciekawego sie wywiem :-D watpie...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 wrz 2008, 09:26

A ja mam w czwartek wizyte u gina mam nadzieje, ze cos juz tam bedzie sie dzialo

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 wrz 2008, 09:28

A ja mam w czwartek wizyte u gina mam nadzieje, ze cos juz tam bedzie sie dzialo
:ico_sorki: zycze Ci tego Pati i trzymam kciuki...szczegolnie ze Cie tak ten brzuszek boli i biedna nawet spac nie mozesz...
u mnie nic zadnych boli czyba dzisiaj poprzestawiam meble w calym domu to moze sie cos ruszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 wrz 2008, 09:31

czesc wszystkim mam dzis wizyte a tak mi sie nie chce isc :ico_noniewiem: moze jutro pojde :ico_noniewiem: chyba nic sie nie stanie, ale juz sobie pomyslalam ze jak bedzie padac to nie ide bo autobusem i potem piechota to mi sie nie chce :ico_noniewiem: ,a z drugiej strony jutro czeka mnie to samo,wiec lepiej miec to za soba
Miszka super cos sie zaczyna dziac,u mnie nic ja pewnie jak slon dwa lata bede w ciazy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 wrz 2008, 09:35

:ico_sorki: zycze Ci tego Pati i trzymam kciuki...szczegolnie ze Cie tak ten brzuszek boli i biedna nawet spac nie mozesz...
no kurcze tak sie usralam tego terminu ze nie biore innego pod uwage, juz bym chciala urodzic i tulic malego ale co zrobic jak nie chce sie z nami na razie spotkac, ate bole brzucha to ja juz mam nie wiem od kiedy i kurcze nic one nie zwiastuja

Chyba dzis zaczne sie brac za robote, pomyje okna i posprzatam to moze sie cos ruszy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość