Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 wrz 2008, 12:43

asiula26, tu sa styczniowki http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... &start=360

dziekujemy za kaplemenciki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


-indigo-, czekam na twoje natchnienie :-D


W Piatek jade do K@TKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jupi poklachamy sobie i bedzie fajnie,Kasia to taka krejzolka jak ja!!
Wiki zostanie z tata :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2008, 21:36 przez Frydza, łącznie zmieniany 1 raz.

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

02 wrz 2008, 15:47

Witam mały jeszcze kima,Zuza szaleje z koleżankami,mi na razie się nudzi.
ALEKSANDROWICZ ja tez tak miałam mąż był3.5roku w Belgi,chciałam tam zostać ale mąż nie chciał,teraz jesteśmy razem w Polsce

[ Dodano: 2008-09-02, 20:02 ]
A wy gdzie jesteście kobietki allo

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 wrz 2008, 21:38

Ja jestem a tu pustki!!Bylismy na zakupkach bo zapasy sie skonczyly,Happy pieluchy maja nowe opakowania fajne :-D ogolnie spozywcze rzeczy kupowalismy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 wrz 2008, 23:33

cześć Wam, ja tak wieczorem, chciałam troche poczytać, to napisałyście, ale troche za dużo...Widziałam tylko że mamy nową znajomą bociana witaj.też widziałam że Kamila chce sobie zrobić tatuaż, bardzo fajnie, ja mam na ramieniu mały chiński znak talentu :ico_oczko: i jeszcze coś widziałam że frydzanapisała że majorowa straciła fasolke..Jejku bo pamiętam ją bardzo dobrze, jak razem z nią przeżywałam te ostaatnie dni do porodu i jejku tak bardzo się wystraszyłam że z jej synkiem jest coś nie tak! Ale to rozumiem że ciąże straciła, bardzo przykre!
Myślałam że troche Was poodwiedzam ale w sobote znowu jedziemy, to znowu to dla mnie i Tomka, bo my się cały czas smykamy! Więc teraz jedziemy całą rodzinką nad morze, do Krynicy! jestem ciekawa jak Tomek zareaguje? na piasek...bo uwielbia!dobra zmykam już, dobranoc i pozdrawiam wszystkie dziewczęta! :ico_oczko: :-)

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

02 wrz 2008, 23:37

witam Was wieczorkiem kobiety!!!

na poczatku - dziekuje za słowa otuchy, hm ja to niestety jestem taki typ co sam siebie musi przywołac do porządku...próbowałam juz dzis jakos wrocić do siebie "normalnej", ale tak sobie mnie to sie udało :ico_oczko: moze jutro będzie lepiej....fakt jest faktem-----tesknie i dopiero teraz chyba rozumiem co to znaczy tesknic, bo do tej pory zawsze Go miałam przy sobie....na szczęście to "tylko" dwa miesiace..rany - ja sie zachowuje jak mała dziewczynka, w sumie Wam sie tak wyżaliłam, bo przed rodzicami i przed Alkiem nie bede sie wyzalać przecież :-D

a teraz na inny temacik ---- mój Alek zaczyna powoli nazywać rzeczy po imieniu :ico_oczko: to znaczy ja zaczynam rozumieć jego słowa inne niz dotychczas, wprowadził do swojego repertuaru kilka nowości :-) np dzidzi - tak niesmiało dzis zaczał mówić jak zobaczył na filmie, ko - gdy zobaczy kota, hallo - do telefonu i w ogóle papuguje z sylabami, jak dla mnie to krok naprzód bo do tej pory cały czas tylko tata, papa, baba, hauhau i po swojemu takie tam inne... :-D

no dobrze, dzis tylko tyle, bo jutro rano pobudka, musze sie poprzestawiać teraz bo Alek troche inaczej teraz w dzien sypia i jada przez te całe zamieszania a ja sama do 15 jestem :-D

Frydza - zdjątka extra, kropeczka urocza!!!gonic bedzie pewnie wzrostem tatusia :ico_oczko:

Asiula - Ty to jesteś babka!!!zapracowana...kiedy Ty odpoczywasz i nie dziwię sie ze Ci sie nie chce pracować - naprawde...
ALEKSANDROWICZ ja tez tak miałam mąż był3.5roku w Belgi,chciałam tam zostać ale mąż nie chciał,
ja bym nie wytrzymała 3,5 roku.....chyba bym zwariowała.... :-D

Indigo - no czekamy na Ciebie....a tak chciałam sie Ciebie jakis czas temu zapytac juz ---pisałas ze Cie pierś pobolewa, byłas u lekarza kobitko??

oki, zmykam
dobranoc babeczki!!!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

03 wrz 2008, 10:11

Witam dziewczyny ale dziś fajna pogoda może się popluchamy w basenie jak tak fajnie będzię.
Chciałam wam się fotkami pochwalic z 01.09. ale w zamieszaniu zapomniałam tej mojej uczennicy fotkę szczelic :ico_puknij:
Agniecha772 my się chyba nie zmamy miło mi :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

03 wrz 2008, 11:31

Cześć dziewczyny!
kurcze ale tu pustki, kiedyś jak mnien jnie było jeden dzień to to była starata nie do odrobienia, a teraz.... echhh może się to zmieni....

cholera też jakoś straciałam wene na pisanie:( Kamila zaraziłaś mnie! :ico_nienie:
wracaj tu szybko i pisz coś! może i mi przejdzie ;)

Alinko czekam na Ciebie.... ciekawa jestem jak sobie dajesz radę... a jak tam Wania? robi jakieś nowe psikusy?

Frydza fajowe fotasy :ico_brawa_01: Wiki przesłodka :ico_brawa_01:

Aga witaj!

Aleksandrowicz współczuję rozłąki.. wiem co czujesz.. my z Tomusiem dopiero od zeszłej zimy mieszkamy razem, wcześniej pracował w Niemczech i widywaliśmy sie 1 tydzień na miesiąc lub dwa:( jak sobie o tym pomyślę to stwierdzam że to był bezsens... ale 2 miesiące szybko zlecą, zajmij się Alkiem, a po takiej rozłące wiesz jakie fajne są powitania... :ico_oczko: hehehe

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 wrz 2008, 11:48

hejka
Ja od 7 na nogach bo Tomkowi spać się już nie chciało. No ale teraz sobie odsypia a mamusia juz nie moze. Robiewłaśnie fasolkę po bretońsku bo dawno nie było a dobre hehe. No to będzie obiadek na dwa dni.
A ja juz miałam odwiedziny koleżanki od rańca. Zaprowadziłasyna do szkoły i wpadła na poranną kawkę połączona z ploteczkami. Super babka. Ma 40 lat a dogadujemy się jakbyśmy były rówieśniczkami. Uwielbiam ją.

Tomek kochany... jak ma ochotę hehe. czesem jak się nie wyśpi to marudny strasznie. Potrafi się prężyć i piszczeć za złości. Ale na szczeście nie trwa to dłużej niż kilka sekund bo widzi, ze na mnie nie działają jego chwyty.
A ogólnie jest przesłodki. Jego uśmieszki i gesty mnie rozbrajają. Juz coraz częściej potrafi przyjść się przytulić co jest niesamowicie urocze.
mój Alek zaczyna powoli nazywać rzeczy po imieniu
U nas na razie nie bardzo. Właściwie zauważyłam tylko jedno, zejak upadnie to mówi:"ba". A tak poza tym to jeszcze niczego nie nazywa. Kilka razy zdarzyło mu się powiedzieć coś w rodzaju "hał" jak pytałam jak piesek szczeka albo "mu" jak krówka robi. Ale to tylko kilka razy.
NO ale cierpliwie czekam.
pisałas ze Cie pierś pobolewa, byłas u lekarza kobitko??
NIe nie byłam, ale samo przeszło. Jednak musiałam cos tam nadwyrężyć. Dziękuję za troskę.
tesknie i dopiero teraz chyba rozumiem co to znaczy tesknic
Nie zazdroszczę. Samemu ciężko a jeszcze jak teskona doskwiera to juz kicha totalna. Ale trzymam kciuki, zeby te wyjazdy sie za często nie powtarzały.
ale dziś fajna pogoda
Zazdroszczę. U nas juz koniec lata. POgoda co prawda słoneczka ale już nie na plażowanie. Właściwie to taka głupia ta pogoda,na słońcu gorąco a jak zajdzie to zimno się robi. Nie wiadomo jak się ubierać a już najgorzej to z dzieckiem.
A Klaudia poszła do pierwszej klasy?? Chyba tak co? Jak tam w szkole sie jej podoba? POczatki sa super, gorzej później hehe.
Więc teraz jedziemy całą rodzinką nad morze, do Krynicy! jestem ciekawa jak Tomek zareaguje? na piasek...bo uwielbia!
Oj na pewno mu sie spodoba. Mój TOmek szlał w piesku jak wariat. Mógłby tam cały dzień siedzieć. Tylko przygotuj się, ze nad morzem nie ma upałów.

bcian, 3,5 roku bez męża????!!!! Kurcze nie odzwyczaiłaś się?
Mój chodził tylko na nocki przez kilka miesięcy a ja już wolę sama spac bo mi sie ciasno zrobiło hehe. Ja bym nie puściła go na tak długo i tak daleko.

No i Tomek sie obudził. Juz mnie woła. Trzymajcie się. Miłego dnia.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

03 wrz 2008, 11:49

czesc dziewczyny,

ejej kobity -- zabierać sie do pisania!!!!!!!!jak kazda powie --nie mam weny...to wiecie.........................................no ale nic na sile oczywiscie..
a po takiej rozłące wiesz jakie fajne są powitania... hehehe
hmmmmm, owszem owszem, nie moge sie doczekać :-D :-D :-Dciekawe jak Alek zareaguje :ico_szoking: teraz jak włączam komp od razu krzyczy tata :ico_haha_01: bo z tym mu sie ostatnio kojarzy komputer...


Agniecha772 - witaj, my tez sie nie znamy :-) pisz z nami jak tylko bedziesz miała mozliwosc..bo widzisz ze tutaj sie lenistwo rozprzestrzenia :ico_oczko:

ja moze wpadne pod wieczór, teraz Alek spi wiec usiadłam z kawusia - zapraszam oczywiscie!!!!! :ico_kawa:
moze poprzegladam jakies trony dla kobiet i jaką fajna dietke sobie wyszukam, moze cos oczyszczajacego i w ogole cos na zrzucenie kilku centymetrów, jakies cwiczonka???.musze sie brac za siebie...a moze macie jakies dietki przyjemne i sprawdzone?????

oki zmykam, bo pisze z kompa rodziców a oni maja taka maszyne ze na całą chałupe słychac jak po klawiaturze wystukuje :ico_olaboga:

miłego dzionka!!!

[ Dodano: 2008-09-03, 11:54 ]
Indigo - witaj!!!!!!!!!!!!super ze wpadłąś i z zainteresowaniem przeczytałam Twojego posta :-D pisz tak zawsze kochaniutka!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 wrz 2008, 12:04

Kamila zaraziłaś mnie!
wracaj tu szybko i pisz coś! może i mi przejdzie ;)
Mówisz----masz!!!! :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości