Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 wrz 2008, 16:54

Wszystkiego najlepszego Gosiu

I najlepsze życzonka dla Nadii :ico_brawa_01:

My dzisiaj spacerowo, jak zwykle ostatnio... 3/4 dnia na dworze, nogi mnie bolą ciągle, ale to zaledwie drobny efekt uboczny...
tu w okolicy jest dużo dzieciaczków wieku Gabriela, ale nie znam mam i raczej nie "zaczepiam" ulicę obok mieszka mama z którą kiedyś pod przychodnią się poznałyśmy-podczas pierwszego szczepienia i ostatnio często się spotykamy na spacerach, jej córa Julka jest tydzień młodsza od Gabciocha, a dzisiaj zrobiłam im razem zdjęcie:
Obrazek

Pinko szpinak kupiłaś świeży czy mrożony???

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 wrz 2008, 18:42

Czesc

Wszystkiego Najlepszego dla Gooni

Justyna fajne fotki

Majka tez jada z nami ale dodatkowo jeszcze swoje jedzonko dzisiaj tez spala tylko raz ale za to 3h wiec zaraz bedzie kapanko i pojdzie spac mam nadzieje

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 wrz 2008, 19:44

Ula już po kąpieli śpi ja muszę opróżnić zmywarkę i może jakiś filmik obejrzymy.
Pinko szpinak kupiłaś świeży czy mrożony???
Mrożony, groszek zielony i brokuły też mrożone, reszta warzywek świeża :-)
Fajne zdjęcia, to Gabik ma koleżankę :-) A co z naszym ZOO? Patrzyłam dzisiaj na ich stronę, na ceny biletów i godziny otwarcia. Nam pasowałby ten piątek :-) Ponoć nową ekstra atrakcją są motyle, piękne wielkie i małe, oraz nietoperze... aż sama chciałabym to zobaczyć :-)
Uciekam, bo mężuś kompa okupuje dzisiaj :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 wrz 2008, 19:54

Majka poszla spac ciekawe jak dzisiaj bedzie wygladala nocka :ico_noniewiem: chcialam ja jeszcze potrzymac troche dluzej ale juz nie dala rady

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 wrz 2008, 20:16

Artur też już usypia a ja kompa wyłączam bo coś się wierci bo chyba mu świeci monitor, narazie,pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 wrz 2008, 23:03

Dobra pisze cos zeby na pierwsza strone wskoczyc ja wlasnie skonczylam ogladac kolejny film bolywoodzki normalnei zauroczyly mnie te filmy a kolejny sciagam

lece spac zycze wszystkim slodkich snow

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 wrz 2008, 07:23

Witam z rana :-)
Stawiam :ico_kawa: na rozbudzenie, bo nie śpię od 6 i jestem potwornie śpiąca :ico_spanko: My dzisiaj obchodzimy trzecią rocznicę ślubu, więc częstuję też :ico_tort:

Ula grasuje w łóżeczku, ćwiczy stanie i trzymanie jedną ręką oraz chodzenie wokół barierek. Do tego tak śmiesznie się marszczy.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 wrz 2008, 08:05

my też dzisiaj witamy wyjątkowo wcześnie, ale pierwsza noc bez kręcenia, marudzenia i takich tam za nami, normalnie cała noc przespana więc się wyspałam :ico_haha_02:
Arturek od wczorj zczął ćwiczyć podkurczanie nóg pod siebie (lepiej późno niż wcale :ico_oczko: ) ale głowyw tej pozycji nie unosi :ico_haha_01:

tak o tym bolywood ciągle może i ja się skuszę i coś ściągnę.

pinko, duuuużo radości z bycia żoną i matką życzę :ico_prezent:
i :ico_tort: chętnie, chętnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 wrz 2008, 08:17

tak o tym bolywood ciągle może i ja się skuszę i coś ściągnę.
koniecznie, zacznij od czasem słońce czasem deszcz.... najlepsza produkcja :)
pinko, duuuużo radości z bycia żoną i matką życzę
Dziękuję bardzo :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 wrz 2008, 08:28

Witam i ja,

Pinko najlepsze zyczenia z okazji rocznicy!! Niech kazda nastepna bedzie jeszcze piekniejsza......... napewno tak bedzie, bo przeciez Ula pojawila sie w Waszym zyciu!! Zycze Wam, zebyscie byli cudowna, kochajaca sie rodzina!!!

Renia, gratuluje nocki przespanej, wiem co to znaczy u nas tak juz od dawna, chociaz sa wyjatki.... Brawo dla Arturka za postepy w raczkowaniu, ciekawe kiedy moj sie zdecyduje... :ico_noniewiem: On by tylko chcial chodzic.... wiec juz musialam mu zakupic jakies butki, no bo jak go na ziemi postawie... moja ciotka mi mowila, ze jej syn to jak mial 10 m-cy to juz chodzil... to moze u nas bedzie podobnie... :ico_noniewiem:

Mnie nie przekonacie do bolywoodu niestety..... to nie dla mnie! :ico_oczko:

Milego dzionka!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość