Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

03 wrz 2008, 11:05

Witam :-)
Moja Maja dzisiaj skończy 3 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mi też ulewa i to bardzo. Czy to butla czy to cycuszek to leje sie z niej nawet po odbiciu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 wrz 2008, 11:23

Jagna30 wszystkiego najlepszego dla Emilki, niech sie zdrowo chowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka z niej juz pannica a jak slicznie wyglada na tym zdjeciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja Maja dzisiaj skończy 3 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
rowniez wszystkiego najlepszego, niech sie coreczka zdrowo chowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wszystkie sierpniowe dzieciaczki sa sliczniutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

03 wrz 2008, 11:40

Witam dziewczyny
mam nadzieję,że nie macie nic przeciwko temu,ze do was zagladam,ja jestem czerwcówką :ico_sorki: :ico_oczko:

Czytam o Waszych problemach z karmieniem,i wiem,co czujecie-przechodziłam to samo.I mam jedna radę-nie poddawajcie się :ico_sorki:
Przez pierwsze 2-3 tyg Piotruś jadł cudnie,zero problemów,no może taki,ze większość czasu wisiał na cycu,czasami jadł przez godzinę,potem 15 minut przerwy i znowu cyc,w nocy budził się co godzinę,półtorej...myślałam,że jak to przetrwam,to będzie ok,ale zaczęły sie kolki :ico_placzek: O ile w dzień ładnie jadł,tak na wieczór horror-tak jak opisuje:
wydaje z siebie rózne śmieszne odgłosy, macha rączkami, nózkami, drapie się po twarzy... boshe... hardcore... płacze kilka sekund, znowu ssie, w miedzyczasie pusci piardka, potem zrobi kupke...
Tak to wyglądało...
a później koszmar-Piotrusiowi odwidział się cyc,nie chciał w ogóle łapać,każda próba przystawienia do piersi kończyła się jego wrzaskiem i moimi łzami...miałam chwile zniechęcenia,chciałam juz rezygnować z karmienia i podać butlę :ico_noniewiem: Ale wymyśliłam,że będę dawać Piotrusiowi smoka,potem szybko go wyjmować i wpychać pierś...za 2-3 razem zasysał pierś :ico_sorki: Trwało to ze 3 tygodnie,a potem niespodzianka-zaczął sam ładnie chwytać pierś
Teraz karmienie jest dla mnie przyjemnością,bez żadnych atrakcji,oby juz tak zostało :ico_sorki:

Trzymam za Was dziewczyny kciuki :ico_sorki: Będzie dobrze :ico_oczko: Buziaki dla waszych dzieciątek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

03 wrz 2008, 12:03

margarita83, :ico_tort: dla Majki z okazji ukonczenia 3 tygodnia życia :ico_brawa_01:

Pati85, zobaczysz ,że nim się obejrzysz a będziesz miała dzidziusia przy sobie :ico_oczko: :ico_oczko:
Oczywiście dziekuję w imieniu córci za komplementy :ico_sorki: :ico_brawa_01:


BeataW, witaj...
Ja już sie poddałam,chociaż nie miałam w planach długo karmic piersią.Bo max. do pół roku.A najlepiej do 3 miesiąca.
Powód jest prosty...idę do pracy!
Dla mnie najważniejsze jest dobro dziecka...wiem,ze pierś jest najlepsza dla takiego szkraba...ale jak ma mi płakac i być wiecznie głodna... :ico_noniewiem: :ico_olaboga: to wolę podac butelkę.Nie czuję się z tego powodu gorsza matką :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 wrz 2008, 13:09

Witajcie sierpniowe mamusie, chciałam Wam tylko powiedzieć, że moja ostatnia "prywatna sierpniówka" w końcu też się rozpakowała :ico_brawa_01: miała termin na 30 i wieczorem 30 rozmawiałam z nią i twierdziła, że nic się nie dzieje i że chyba będzie miała wywoływany, bo przenosi.. a tu o 12 w nocy zaczęły się skurcze i 31 urodziła :ico_brawa_01: także zmieściła się w sierpniu.

Życzę Wam i Waszym dzidziom dużo zdrówka, zero kolek i jak najwięcej spokojnych nocy, buziolki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 wrz 2008, 13:13

hej... ja jak pisalam, poki co nie mam zadnych problemow z karmieniem - a karmie tylko piersia co 2-4 godziny, zalezy jak malemu sie uwidzi... czasami po karmieniu maly prezy sie, robi sie czerwony i kopie.. ale to znaczy, ze musi albo beknac albo pierdnac ;-) ..zwykle z niewielka pomoca (noszeniem, klepaniem) udaje mu sie.. czasami tez mu sie ulewa, ale nie duzo.

teraz mam inne zmartwienie.. bo tak jak juz pewnie wiecie, mam w domu moich rodzicow i rodzicow A. i wszyscy nagle stwierdzili, ze maly ma zazolcone bialka oczu.. no i teraz panika, ze ma zoltaczke :ico_olaboga:

aa.. i ja planuje karmic do 6-tego miesiaca, a od 4-tego podawac cos dodatkowo.. zobaczymy, zreszta pewnie juz o tym pisalam :P

BeataW, slyszalam, ze kolki zaczynaja sie od 2 lub 3 miesiaca.. nie wczesniej, to prawda? kiedy Twoj maly mial kolke?

[ Dodano: 2008-09-03, 13:14 ]
margarita83, sto lat dla malej Majki :ico_brawa_01: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-09-03, 13:15 ]
AniaZaba, gratulacje dla Twojej prywatnej sierpniowki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

03 wrz 2008, 13:17

Witam dziewczyny. Znalazlam chwilke wiec moge cos naskrobac :-) Jak wiecie mala urodzila sie po termninie .Porod probowali mi 3 razy wywolac ale nic na mnie nie dzialalo wiec zdecydowali sie wkoncu na cc.I jako ze pierwsza tez byla cc nie bylo tak strasznie :ico_sorki: Na dru :ico_sorki: i dzien z rana hasalam juz po szpitalu i pozwolili mi po 4 dniach isc do domku. A teraz docieramy sie,mala jak narazie spi i je tz daje jej piers a potem musze ja troche dokarmic butelka ale tak samo mialam przy Wiki i dopiero po 2 miesiacach udalo przejsc sie na piers.Wiec i teraz mam nadzieja uda sie i bede karmic przynajmniej z 8 miesiecy :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 wrz 2008, 13:18

shoo, kolki zaczynają się po 3 tygodniu życia i trwają najczęsciej do 3go miesiąca

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

03 wrz 2008, 13:19

shoo co do kolek zaczynaja sie juz w trzecim tygodniu zycia a trwaja do 3 miesiaca jesli juz sa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 wrz 2008, 13:25

Witajcie :)

BEATAW - trochę mnie uspokoiłaś, bo ja się bałam, że coś nie tak ze mną, albo z moim pokarmem, bo mała tak się wścieka przy piersi i po zjedzeniu... ale wtedy też zazwyczaj puszcza bączki, albo robi kupki, więc może to stąd wynika...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość