Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 wrz 2008, 17:16

jak Iga bedzie miala 5 kg to bede co miala smarowac...i te faldki
i pupcie i slodki lapki i stopeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz sie doczekac nie moge

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 wrz 2008, 17:18

mmarta81, my planujemy jechac na dwa tygodnie z tym, ze my wybiramy sie dopiero na Sylwestra, bo na Swieta bedziemy tutaj- juz nie moge sie doczekac kiedy bedziemy juz w trojke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-03, 17:20 ]
mmarta ja tez tak uwazam, ze jak nie bedzie potrzeba to nie bede smarowala, sie okaze w praniu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 wrz 2008, 17:20

mmarta81, my planujemy jechac na dwa tygodnie
no ja tak tez na 2 tyg ale na swieta w PL
tylko Marcin nie chce oczywiscie :ico_zly:
ale bedzie musial bo jak jego matka bedzie Ige chciala widziec to niech M ja tam zabiera ja nie bede co chwile z dzieckiem tam latac :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 wrz 2008, 17:22

ale bedzie musial bo jak jego matka bedzie Ige chciala widziec to niech M ja tam zabiera ja nie bede co chwile z dzieckiem tam latac :ico_nienie:
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 wrz 2008, 17:22

mmarta ja tez tak uwazam, ze jak nie bedzie potrzeba to nie bede smarowala, sie okaze w praniu
:-D doladnie chyba tyle to bedziemy wiedziec... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: INSTYNKT :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-03, 17:24 ]
Patibo m juz ma plan ze on sobie pojedzie do PL i z kolegami calymi dniami bedzie siedzial a ja niedosyc ze mala bede miac na glowie(no sporo chetnych jest zeby sie nie zajac-ale przez karmienie bede uwiazana)to jeszcze do jego matki mam jezdzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_nienie: nie ma takiej opcji :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 wrz 2008, 17:25

:-D doladnie chyba tyle to bedziemy wiedziec... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: INSTYNKT :ico_oczko:
no mam nadzieje :-D :-D

Wiecie co ja to juz niemoge sie doczekac spotkania z synkiem i tego jak sobie bede radzila, na pewno poczatki beda trudne, tak mysle ten pierwszy miesiac, ale mam nadzieje, ze sie nie zalamie, z jednej strony ciesze sie, ze bede wszystko sama robila i nikt nad uchem nie bedzie mi mowil- nie tak, zle i w ogole...... Zsybciej sie nauczymy, bo jakby tak wszyscy za nas wszystko robili to ja bym nic sie nie nauczyla, a po drugie jak wszystko sie robi, tzn chodzi mi tez o prowadzenie domu to mam nadzieje, ze kg szybko spadna :-D juz nie moge sie doczekac bycia mama!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-03, 17:27 ]
Patibo m juz ma plan ze on sobie pojedzie do PL i z kolegami calymi dniami bedzie siedzial a ja niedosyc ze mala bede miac na glowie(no sporo chetnych jest zeby sie nie zajac-ale przez karmienie bede uwiazana)to jeszcze do jego matki mam jezdzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_nienie: nie ma takiej opcji :ico_nienie:
o to nie ladnie Twoj maz planuje :ico_nienie: :ico_nienie: nalezy mu sie za to klaps w tyleczek...... wiesz martus mozesz przeciez odciagnac melczko i zostawic np mala ze swoja mama ja na pewno wykorzystam moja kilka razy tym bardziej, ze ona na pewno bedzie chciala miec Erika dla siebie i gdzies sie razem z mezem wybierzemy na kilka godzinek- z tym to nie bedzie problemu :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 wrz 2008, 17:30

juz nie moge sie doczekac bycia mama!!!!!!!!!!!!!!!
:509: oj ja tez
...wiadomo latwo nie bedzia ale mysle ze damy rade :-D -a nasze malenstwa beda z nami szczesliwe...tylko tyle chce zeby moje dziecko za kilkanascia lat stwierdzilo ze mialu udane dziecinstwo ze jest szczesliwa i ze bardzo kocha swoja mamusie :ico_haha_01: :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-03, 17:32 ]
wiesz martus mozesz przeciez odciagnac melczko i zostawic np mala ze swoja mama ja na pewno wykorzystam moja kilka razy tym bardziej, ze ona na pewno bedzie chciala miec Erika dla siebie i gdzies sie razem z mezem wybierzemy na kilka godzinek- z tym to nie bedzie problemu
nie no wiem ale wjesz jak ja slysze ze on nie bedzie spal u mnie razem z mala zeby nie robis tloku... :ico_nienie: o nie nie on sie bedzie po nocach bawil a ja dziecko bede usypiac...raz nie ma problemu niech idzie ale bed przesady :ico_nienie:
kurde ja Ci powiem ze ja z moja mam czy siora zostawie mala bez problemu...
...ale z tesciowa NIE :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 wrz 2008, 17:32

chce zeby moje dziecko za kilkanascia lat stwierdzilo ze mialu udane dziecinstwo ze jest szczesliwa i ze bardzo kocha swoja mamusie :ico_haha_01: :-D :ico_oczko:
oj kochana chyba kazda mama tego chce, na pewno tak bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja duzo myslalam nad wychowaniem naszego synusia i bede sie starala jak tylko moge wychowac go na porzadnego mezczyzne, nie bedzie to latwe ale z pomoca meza mam nadzieje, ze damy rade :-)

[ Dodano: 2008-09-03, 17:34 ]
o nie nie on sie bedzie po nocach bawil a ja dziecko bede usypiac...raz nie ma problemu niech idzie ale bed przesady :ico_nienie:
nie no jasne, ze raz moze sobie isc z kolegami opic ze coreczka jest na swiecie, ale nie caly czas a Ty siedziesz sama z corka w domu, tak to nie kochana, nie pozwol na to, bo jak raz pozwolisz to juz bedzie lazil zawsze, niech wie, ze jego miejsce jest przy rodzinie

[ Dodano: 2008-09-03, 17:36 ]
kurde ja Ci powiem ze ja z moja mam czy siora zostawie mala bez problemu...
no to super, nawet do kosmetyczki bedzie mozna wyskoczyc czy fryzjera albo na miasto na zakupki- na ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 wrz 2008, 17:42

nawet do kosmetyczki bedzie mozna wyskoczyc czy fryzjera albo na miasto na zakupki- na ciuszki
no wlasnie juz sobie myslam bo przeciez prezenty trzebabedzie pokupowac...a ja mam spora rodzinke...i troche czasu bede musiala spedzic z dzieciakami mojej siostry-bo szczegolnie jej corka zapatrzona we mnie jek w obrazek co ja powiem to swiete i jak tylko moja siostra cos jej powie co jest nie po jej mysli to ona zaraz mowi ze cioci marcie sie pozali i ze chce do cioci do anglii...
juz teraz sie tu wybiera bardzo jej sie podobalo jak u nas byla
siora mi mowi ze ciagle cos mala rysuje dla kuzyneczki Igusi...ale mowi tez ze Olga bedzie na bank zazrdosna o Igusia bo to ona byla moim oczkiem w glowie przez te wszystkie lata
Ja duzo myslalam nad wychowaniem naszego synusia i bede sie starala jak tylko moge wychowac go na porzadnego mezczyzne, nie bedzie to latwe ale z pomoca meza mam nadzieje, ze damy rade
ciezko bedzie bo dzisisjsze czasy nie sa dobrymi na wychowywanie dzieci...ale trzeba dac rade :ico_sorki:
dlatego sie boje miec 1 dziecko zeby go nie rozpiescic...

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 wrz 2008, 17:49

Ja tylko na chwilke dziewczynki.Znow nic sie nie dzieje,ja dzis sie nie bede udzielala specjalnie ,bo mam problemy z Arturem i nie mam sily.Mam juz tak dosc kochane-wszystkiego....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość