ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

03 wrz 2008, 14:36

Martynki, u nas tez gorąco :ico_haha_02: ale ja tak wole niz szaro i deszcz...

Maja dzis w przedszkolu nie płakala, nawet dokładali jej ziemniaczki bo zjadla całą porcje :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) od razu mi lepiej bo po wczorajszym dniu troche przezywałam, ze niezbyt moze jej sie tam podoba...

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

03 wrz 2008, 14:52

No widzisz Iwonko :-) a może Maja będzie właśnie w przedszkolu jadła lepiej, zwykle tak bywa :-) Michałek też zawsze chce zajadać to co inne dzieci :ico_haha_01: będziesz miała problem ze swoim niejadkiem z głowy :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

03 wrz 2008, 14:57

Mama nadzieje Martynko... chociaz znając Majke to ja uwierze, ze ona je jak zobacze to na wlasne oczy :-D napradwe trudno mi sobie wyobrazic, ze chciala dokładke ziemniaczkow... ale przeciez panie raczej nie wymyslałyby, wczoraj powiedzialy ze nie jadla wiec moze naoprawde dzis zjadła :ico_noniewiem: juz nie wymyslam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

04 wrz 2008, 13:29

Hej :-) Gdzie się wszystkie podziewacie? I Natashki długo nie ma :ico_noniewiem: u nas dzisiaj ciąg dalszy upałów :-) jak dzieci poszły do szkoły to lato się zrobiło :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 wrz 2008, 14:57

tyna, ja miałam nocke i dziś też mam więc wybaczcie mi że nie zaglądam a w weekend mam 2 ranki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 wrz 2008, 19:28

Justynko, ja to mam wrazenia ze Ty prawie w ogole nie masz wolnego... ja tak narzekam, ze zmeczona jestem ale jak czytam innych to powinnam sie wstydzic tak zrzedzic... jednak nie ma to jak praca od poniedzialku do piatku... Justynko, ale przeciez nadgodzin tez moana miec okreslona liczbe i ani godziny dłuzej...

Maja dzis w przedszkolu ok... juz sie chyba prawie zaklimatyzowała, dzis tez nie płakała, zjadła całe drugie danie i spała :ico_brawa_01: i mamy nowe słowa, bardzo wyraźnie mówione - CÓRCIA I NIUNIA :-D :-D Martynko, Ty pewnie sie ze mnie teraz smiejesz bo Michałek to juz nawija całe zdania :-D

Wiecie, mi tez jakos lżej jak Maja chodzi do przedszkola... Piotrek jak ma wolne i jest sam w domu ma czas zeby posprzątac, zrobic obiad, poskładac pranie itd. wiec jak ja wracam z pracy własciwie nie ma nic do roboty :ico_szoking:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

04 wrz 2008, 21:34

ivon pisze:CÓRCIA I NIUNIA
brawa dla Majeczki :ico_brawa_01:
ivon pisze:Wiecie, mi tez jakos lżej jak Maja chodzi do przedszkola...
na pewno :ico_oczko: ja odczuwam wielka ulge, jak mi ktos zwinie Michała chociaż na godzinkę :ico_haha_01: wszystko wtedy mam ekspresowo zrobione, a z nim to ugotowanie obiadu pół dnia mi zajmuje :ico_olaboga:
Justynko współczuje pracy na tak wysokich obrotach :ico_olaboga: ja tylko byciem z Michałem jestem wykończona, dobrze,że Adusia chociaz nocki przesypia, bo jak ostatnio Michałowi spanie znowu sie pogorszyło to w dzień chodze jak lunatyk :-D

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

04 wrz 2008, 21:45

U nas tez spanie ostatnio koszmarne ale coz mamy zrobic tylko to przetrzymac. My jutro wyjezdzamy na urlop i nie bedzuie nas tydzien tak wiec do uslyszenia po powrocie pozdrowienia dla wszytskich

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 wrz 2008, 07:36

Ewelinko, odpocznij, odstresuj sie... moze chociaz na te kilka dni zapomnisz o tym co sie stalo... BUZIACZKI :ico_buziaczki_big:

Ja dzis wypoczeta bo wczoraj prawie nic nie robilam po poludniu... za to dzis od rana w pracy spotkania... ale to tez przezyje bo wiem, ze jutro juz weekend :-D i mam nadzieje, ze bedzie ładna pogoda bo jak na razie to pochmurno i buro :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

05 wrz 2008, 10:03

My juz spakowani jeszcze na 13 z malym na kontrol do lekarza i ruszamy wracamy 16 we wtorek wiec sie odezwe.

Wiecie mam male zmartwienie staram sie nie nakrecac ale jednak sie martwie Pawełkowina szyi wyskoczyl jakis guz i dzisiaj dam to obejrzec to lekarce jestem pelna obaw zeby to nie bylo cos powaznego moze to powiekszony wezeł chłonny po tej chorobie zobaczymy modle sie tylko zeby to nie bylo cos powaznego :ico_sorki:

Teraz juz uciekam odezwe sie we wtorek jak wrocimy wtedy zalacze zdjecia z urodzin Pawełka trzymajcie sie cieplutko buziaczki dla wszystkich :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość