Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

04 wrz 2008, 22:25

no faktycznie cicho tu....... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Aniu teraz będziesz już spokojniejsza....

Justynka no z tym jedzeniem to nie mam pojęcia, ale chyba żeby byla glodna to by plakala...mój tak robi :ico_oczko: :-D i oczywiście :ico_brawa_01: za ząbka u nas też druga górna jedyneczka prawie na świecie :ico_haha_02:

Daruś nie wytrzymal dziś i usnąl o 18.oo :ico_olaboga: pospal 30 min, a ja myślalam, że to już do rana może...i teraz dopiero odlecial...
no dobra,,,jak nie zapomnialam jak to wkleję zdjęcia...to może trochę potrwać....

[ Dodano: 2008-09-04, 22:27 ]
oj Kiciu spokojnej nocki...to chyba faktycznie wirus jakiś :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-04, 22:28 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-04, 22:35 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu niewyjściowa mama
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dużo zdjęć....nieeeeeee :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

05 wrz 2008, 08:44

agnieszka01.04, Śliczne zdjęcia!! Cudna z Was rodzinka!!!!

Kicia10, Dużo zdrówka dla Kacperka!!

Kurcze ja teraz tak sobie myślę bo Marcelina miała przez 1,5 tygodnia biegunke i ja dawałam jej nifuro... coś tam i nic nie pomogło dopiero jazabek się przebił to mineła moze niepotrzebnie ją szprycowałam tym żółtym...? Ale w sumie tam poisze że ten lek nie odkłada się w przewodzie pokarmowym i że jest całkowicie pezbpieczny hehe nawet moja mama psu go daje jak ma sraczkę :D:D:D

My juz od 6:30 na Nogach... zaglądam na TT a tutaj puuusto no przynajmiej dwie Dziewczyny naskrobały troszkę tak na rozgrzewkę mam nadzieje :). mała śpi a ja idę umyć naczynia i bede się przygotowywac do wyjścia do okulisty heheh

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

05 wrz 2008, 10:19

cześć Mamusie....

dzięki Justynka :ico_sorki:

ja normalnie nie wytrzymam z tą pogodą, wczoraj po poludniu sloneczko bylo, a dziś od rana znów leje...ale to tak leje, że nie ma mowy żeby gdzieś wyjść, poszlam zaprowadzić Julcię do szkoly i znów cala mokra wrócilam...ale jestem wściekla :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 wrz 2008, 10:48

agnieszka01.04, zdjęcie super! Juleczka jest śliczna, po mamusi :-) Dariuszek to wygląda jak mały mężczyzna, a nie dzidziuś, super! I pierwszy raz widzę Twojego większego faceta :-D No, no... :ico_oczko:

Oj, oj, faktycznie jakieś choróbska opanowały nasz wątek! Chyba trzeba go zamykać i na nowy się przenieść!

Justynka :ico_brawa_01: za ząbeczek dla Marcelinki!

A ja znowu w domciu, korzystam, bo Zuzanka zasnęła. Dziś już mnie nie minie gotowanie obiadku,ale jestem w trakcie...

Wieczorem przychodzi para oglądać nasz stary wózek, trzymajcie kciuki,żeby kupili, bo nie mam go gdzie trzymać i do niczego mi on już. A co Wy zrobiłyście z głębokimi wóziami?

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

05 wrz 2008, 11:07

Kocura Bura, ja naszczęście ma ten TAko co z głęgokiego zrobił się sportowy i teraz czeka na jesień bo parasolka to wózek troche nie odpowiedni więc Marcelinka cała jesień i zimę bedzie jeździła w dużym wózku a na wiosnę go wyczyszczę i schowam przyda się na drugie dziecko :)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

05 wrz 2008, 13:07

Widzę ze na forum epidemia :ico_placzek:
Benek dalej ma biegunke chociaż nie taką wielką jak wczesniej.Teraz jest tylko 5 kup dziennie.Byłam z nim wczoraj znowu u lekarki i troche na nia nawrzeszczałam.Ale podobno u niektórych dzieci leczenie może być dłuzsze.Zobaczymy.
Odparzenie wyleczone.

Dzis zamówiłam serwetki na tacę do tortu
http://www.gastrotech.com.pl/index.php? ... -cm-i-inne
.Jak zobaczyłam na stronce sklepu komplet końcówek do worków to tak mnie korciło żeby zamówic.............ale muszę sie wstrzymać.Przynajmniej do wieczora.
http://www.gastrotech.com.pl/index.php? ... zne-16-szt

Muszę jeszcze sie zmobilizować i kupić wkońcu porządny nóż do tortów

http://www.gastrotech.com.pl/index.php? ... towa-26-cm
http://www.gastrotech.com.pl/index.php? ... czej-26-cm

A torty będziecie robiły same czy kupicie gotowe?
Tu jest kilka fajnych wzorów
http://www.fotosik.pl/search.php?search=torty&page=1

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 wrz 2008, 15:21

Justyna_Bochnia, ja też mam wielofunkcyjny,ale jak Zuzia mogła jeździć w spacerówce to kupiliśmy parasolkę. Hmmm... teraz sobie przypominam,że sama miałam zostawić go na zimę...

Trochę się martwię, bo Zuzia mi spadła z łóżka... Nawet nie wiem, kiedy wlazła, bo tak to robi błyskawicznie. I pacła z 30 cm (takie niskie mamy łóżko). Popłakała trochę, teraz jest normalne- mogło jej się coś stać?

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

05 wrz 2008, 16:38

Kocura Bura, mi Mqarcelina spadła jak miała 4 miesiace z 50cm łóżka, popłakała ale naszczęście nic jej się nie stało.. spadła bo ja spałam a oOna fik... Naszczęście.!!

ulamisiula, ja kupuję stwierdziłam że co jak co ale nie chciałąbym zepsuć tortu :D:D:D a to główna atrakcja wieczoru heheh dlatego ja tort zamawiam a reczte robie sama...

Robię 2 saładki jedną z pora a drugą Kebabową, do tego mama piecze mi placek z orzechami i robię albo bigos albo zupę węgierską lub bogracz no i do tego wędlina i ogórkji i takie poierdoły na stół. Do tego wystrój salonu i stołui to wszystko :]

No i mam okulary tylko do oglądania telewizji, do komputera i do ewentualnej jazdy samochodem na prawe oko mam -0,5 a na lewe -0,25 z tym że jedno jest Sferyczne a drugie cylindryczne. Eh mój M już się śmieje w smsach ze mnie heheh .

[ Dodano: 2008-09-05, 19:15 ]
Kobiety co się z Wami dzieje moje drogie??

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 wrz 2008, 20:18

ale naszczęście nic jej się nie stało.. spadła bo ja spałam a oOna fik... Naszczęście.!!
ale byłaś gdzieś z nią,żeby sprawdzić, czy jest ok? Bo ja też nic nie zauważyłam w zachowaniu Zuzi. Ale ja się strasznie obwiniam,że jej nie dopilnowałam. No i czy może być tak,że jednak jej się coś stało, a tego nie widać po niej? M. mi mówi,żebym nie wymyślała, bo jest ok i nic się nie stało.
A torty będziecie robiły same czy kupicie gotowe?
my zamawiamy (babcia funduje :ico_oczko: ). Zresztą nie mam piekarnika sprawnego... A i tak by mi nic równie pysznego nie wyszło jak z tej cukierni, co zamówimy.

Wózio sprzedany! Byli rodzice tej babki, bo ona się wczoraj przewróciła i jej nie pozwolili. Ale jest bardzo z niego zadowolona. Dzwoniłam do niej, bo zapomniałam dać pałąk od spacerówkii M. pojechał zawieść. Sprzedaliśmy za 300 zł, a rok temu kupiliśmy za 510 zł. Taka cena była na ogłoszeniu i nawet się nie targowali, a byłam przygotowana na to,żeby opuścić. Jestem bardzo zadowolona, bo na allegro nikt takich nawet za 200 nie kupuje.

[ Dodano: 2008-09-05, 20:19 ]
Justyna_Bochnia, czekamy na focie w okularkach!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 wrz 2008, 21:34

Uff, jakos przezylam ten tydzien. to byl jakis koszmar, chodzilam niedospana przez 5 dni, no ale mam zamiar w weekend odespac :-)
agnieszka, sliczne zdjecia, ale Darus juz duzy a Julia sliczna dziewczynka, taka Pysia :-) Widac ze raczej jest zadowolona z zycia, co? Nie teskni za dziadkami?
Od razu odpowiadam na Twoje pytanie: zuzi zabralo az pol roku aby zaczac mowic, ale wtedy zaczela juz mowic od razu pelnymi zdaniami. roznie to u dzieci bywa: jedne od samego poczatku"probuja" i po jednym slowku chocby sie ucza, a drugie, jak moja zuzia, maja okres "milczenia", i tylko koduja informacje w glowce a potem sie odblokowuja i od razu zdaniami mowia. Nie martw sie , Julia juz za kilka miesiecy bedzie mowila swietnym angielskim :-)

Justynka, no wlasnie fotki, fotki!!!! I masz racje z okularami, niby taka mala korekcja a znaczaco poprawia komfort widzenia. Ja zaczynalam od 0,5 jak mialam 18 lat, po ur. Zuzi skoczylo do 0,75 a po 3 latach juz 2,20. I teraz od 3 lat jest tak samo. Soczewki nosze 2,00 bo sa blisko oka.

Kocura, ja mysle ze nie powinnas sie martwic. To sie zdarza. Jasne ze istnieje ryzyko ze cos tam mogla sobie zrobic, ale tak dzieje sie na szczescie rzadko. Dzieki bogu ze dzieci maja ciemiaczka :-) Ich czaszki bez szwanku przyjmuja takie wypadki :-) Pociesze cie jak ci powiem ze mojej kuzynki mala regularnie spada z roznych powierzchni i na razie , odpukac, nic jej nie jest. Jest strasznie ruchliwa, ma 1,5 roku a jej mama ma juz 6 miesieczne malenstwo i po prostu nie daje rady jej zawsze zlapac :-( A mebli z domu nie wyniesie przeciez :-( No, ale poki co jest ok. Choc czasem takie powazniejsze wypadki mozga wyjsc po latach... ale nie sadze aby to dotyczylo upadku z 30 cm, pomysl ze mala mojej kuzynki spada np ze stolu w kuchni :ico_olaboga:

Nie wiem co robic z apetytem Nell :ico_olaboga: nikt nie moze przy niej jesc, bo tak wyyyyje ze szok. I trzeba jej dac :-( ryczy normalnie jak zarzynane zwierze :-D Nawet jak jest bezposrednio po jedzeniu, i nie da sie oszukac byle czym :-)

Zycze milego weekendu laseczki!!!

[ Dodano: 2008-09-05, 21:40 ]
Kocurka, gratki ze sprzedazy wozia :ico_brawa_01:

Odnosnie jeszcze okularkow slonecznych Nell :-) sa to specjane dla niemowlat, pochlaniaja zupelnie UVA i UVB i kupuje sie je tu w aptekach. Slonce tu jakos mocno daje czadu, jest jakby jasniejsze niz w Pl. Mama moja mowi ze w skandynawii ma sie wrazenie ze niebo jest bardzo nisko i cos chyba w tym jest. Na poczatku Nell probowala sobie je sciagac, ale po jakims czasie powtarzania "nie wolno" i zakladaniu z powrotem, dala sobie spokoj. One sa wygodne bo sa na takiej szerokiej gumce i zakladalam jej na czapeczke. No i swietnie zdawaly egzamin jak podczas raczkowania upadala na buzie w piasek, oczka nigdy nie miala zatarte bo sa dosyc szczele :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość