Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 wrz 2008, 14:48

Sarenko kochana dziekuje za pocieszenie.Moze tez troche tragizuje,ale sama wiesz....Musialam sie na forum wyladowac,ale juz nic nie poradze,powiem o tym przy porodzie ,zeby mieli na uwadze,trudno :ico_noniewiem:
mmarta81,miszka, wspaniale urządziłyście konciki dla swoich malutkich
Dzieki slonko,kiedy zobaczymy Wasze pokoiki?
ja dalej nie wiem jaki chce wózek normalnie
Na pewno cos wybierzesz fajnego,moj wozior stoi juz od ponad miesiaca i czeka w gotowosci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 wrz 2008, 14:50

Miszkakochana nie zamartwiaj się teraz już przynajmniej wiesz i jak się zacznie poród to bedziesz wiedziała ze musisz o tym powiedzieć lekarzowi w szpitalu a on na pewno zrobi co będzie trzeba . Miszka bedzie dobrze .

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 wrz 2008, 14:51

miszka kochana, gdybym wiedziala, ze tak sie tym przejmiessz to bym nie pisala o tych bakteriach
To nie Twoja wina Pati,tylko mojej zasranej poloznej :ico_zly: Dobrze wie ze juz mi dziecko umarlo a druga ciaze poronilam,mowilam jej,ze sie cholernie teraz boje o wszystko,a ta miala obowiazek mi o tym badaniu powiedziec :ico_zly: Teraz juz nie ma sensu go robic,poczytalam o tym :ico_zly:[/quote]

no w sumie masz racje, ze polozna powinna Cie o tym byla poinformowac, ale juz nie martw sie kochana wiem, ze sie boisz, bo masz powody, jak spotkasz sie z nia to jej to powiedz

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 wrz 2008, 14:52

ja juz mam zrobiony koncik ale musze go jeszcze upiekszyć zabawkami ,pochwale się wam juz z całą zawartością czyli razem z Antkiem :-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 wrz 2008, 14:54

Ja tez juz mam gotowy, tylko kurze musze poscierac a miski juz stoja na komodzie ale jutro zrobie fotki i wtedy powklejam na forum :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2008, 16:07

Miszka mi tez slowem polozna nie wspomniala o tym badaniu :ico_zly:
nie wiem dlaczego przeciez jej to lezy bo i tak kurde place za to 32F ze swojej kmieszeni no ale jej ciezko bylo mnie poinformowac
wogole to mialam spotkanie z polozna 2.09 a teraz mam 18.09 :ico_szoking:
1-2 % to naprawde malo-moze dlatego nie robia rutynowo tego badania-ale wlasnie jak cos jest nie tak :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-05, 16:43 ]
ciekawe jak tam Adia u lekarza...

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 wrz 2008, 16:46

no dziewczyny wiec mam dwa centymetry rozwarcia, i szyjke skrocona w 80 procentach :ico_szoking: czop mi leci coraz mocniej wiec jestem cala zesrana poryczalam sie jak cholera. jutro jade rano do szpitala z szwagierka,mialam jechac za dwa tygodnie,ale ginka kazala mi jechac jutro i naklamac ze mam skurcze i nie czuje ruchow dziecka :ico_szoking: ,a wszystko po to zeby ich uczulic na to ze u mnie sie zaczyna bo przeciez ostatnio ten debil lekarz wogle mnie nie badal i dal mi termin na za dwa tygodnie :ico_szoking: , dzidza ma sie dobrze wazy prawie trzy kilo, ale powiedziala mi ze to nie jest pewne w 100% bo moze miec tez 3.400 :-D ,powiedziala mi ze jest zdrowy i ladny wiec super :ico_sorki:

jestem tak przerazona ze rycze caly czas ja chcialam tak jeszcze te dwa tygodnie poczekac :ico_noniewiem: a tu kto wie moze jutro juz bede po :ico_noniewiem:
najgorsze ze nie mam nic poprane dla malego wiec zaczynam i najwyzej wlacze suszenie :ico_noniewiem: i zaczynam sie pakowac bo na jutro mam byc gotowa.
Ale ja jeszcze nie chce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 wrz 2008, 16:55

no dziewczyny wiec mam dwa centymetry rozwarcia, i szyjke skrocona w 80 procentach czop mi leci coraz mocniej wiec jestem cala zesrana poryczalam sie jak cholera. jutro jade rano do szpitala z szwagierka,mialam jechac za dwa tygodnie,ale ginka kazala mi jechac jutro i naklamac ze mam skurcze i nie czuje ruchow dziecka
JEZUUUUUUUUUUUUU!WIDZISZ ,OSTATNI BEDA PIERWSZYMI,W ZYCIU BYM SIE NIE SPODZIEWALA.DAWAJ SZYBKO ZNAC,MATKO ALE CI ZAZDROSZCZE!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: DAWAJ SZYBKO ZNAC JAK URODZISZ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 wrz 2008, 17:01

JEZUUUUUUUUUUUUU!WIDZISZ ,OSTATNI BEDA PIERWSZYMI,W ZYCIU BYM SIE NIE SPODZIEWALA.DAWAJ SZYBKO ZNAC,MATKO ALE CI ZAZDROSZCZE!!!!!!!!!!!!!!! DAWAJ SZYBKO ZNAC JAK URODZISZ
ja tez przecie mam najpozniejszy termin :ico_szoking: :ico_szoking:
moze jutro jeszcze nie moze mnie puszcza do domku :ico_noniewiem: nonono mac boje sie koniec zartow :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-05, 17:04 ]
skurczy nie mam :ico_sorki:
miszka jak chcesz to mozemy si zamienic :ico_sorki: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-05, 17:07 ]
ok spadam sie pakowac :ico_sorki: później sie zamelduje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 wrz 2008, 17:07

moze jutro jeszcze nie moze mnie puszcza do domku nonono mac boje sie koniec zartow
Nic sie nie boj!!!!Pomysl ze juz jutro moze bedziesz tulila swoje malenstwo :ico_brawa_01: A my tutaj wszystkie bedziemy Ci zazdroscily :ico_brawa_01:
ja tez przecie mam najpozniejszy termin
Faktycznie zaskoczylas nas jak nie wiem :ico_sorki: Trzymam kciuki,zobaczysz ,nie taki diabel straszny........No nie wiem kochana czy Cie puszcza z rozwarciem do domku :ico_haha_01: Powodzenia kochana,trzymam kciuki :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość