Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 wrz 2008, 10:08

Hej wam :)
Ja na chwilke ;)
U mnie wszystko ok,wczoraj byla u nas pracowita sobota,moj mezulek mi kwiatki posadzil na ogrodku i ladnie wyplewil a ja pokosilam trawe na gorze i na dole jeden ogrodek a moj maz pokosil drugi ogrodek ;-) Takze dzisiaj pada deszcz ale nasz ogrodek pieknie wyglada z taka krociotka trawa i pieknymi kwiatami ;)
Pozatym teraz moj kochany Marcusek sobie spi,a Nicolinka siedzi mi na kolanach..
I wiecie co.. musze sie wam pochwalic malym sukcesikiem jesli chodzi o nocnikowanie...
Wczoraj wieczorkiem Nicolka zrobila kupe do nocnika.. :ico_brawa_01: Ja widzialam ze mala cisnie wiec podstawilam jej nocnik a mala sobie usiadla i zrobila wlasnie tam kupke ;) Ciesze sie bo Nicolka tez ma tak ze trzeba jej podpowiedziec i nastepnym razem zrobi juz do nocnika.. ale idziemy z nocnikowaniem do przodu i to mi sie podoba ;)
POzatym to nic nowego dzisiaj siedzimy w domku chyba bo pada i niechce mi sie nigdzie wychodzic ;)

Magdalena_82 fajny nowy Nick ale tak szczerze to sie do Maggie bardziej przyzwyczailam.. no to przywykne tez do Magdaleny :-D

Aginka ja tez sie musze na porzadne zakupy wybrac ;)
I to jeszcze przed urlopem ;)

Anulka ja mam podobnie wczesniej jak niemialam dzieci umialam tak z 3 piwa wypic i tez mi nic nie bylo a teraz to jak tak nie pije to wypije winko z mezem na pol i juz mi sie w glowie kreci ;-)

No i milego dzionka wam zycze buziaki dla was papa

[ Dodano: 2008-09-07, 10:11 ]
hehe to mój mąż ma strasznie słabą głowę, czasem wypije trzy i już jest wstawiony
To naprawde niema twoj maz glowy do alkoholu ;)
Ale tak czasami jest :-D
Barbara napisał/a:
U nas znowu zapowiada sie piekny i cieplutki dzien
Ja tez zazdroszcze.. U nas byla wczoraj tak piekna i wspaniala pogoda a my ja przeznaczylismy na prace ogrodkowe.. a dzisiaj pada tak strasznie.. :ico_noniewiem: a ja chcialabym serio sloneczko ;)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 wrz 2008, 11:01

Magdalena_82 napisał/a:
hehe to mój mąż ma strasznie słabą głowę, czasem wypije trzy i już jest wstawiony


To naprawde niema twoj maz glowy do alkoholu ;)
mój za to ma zaje&*&(^%&% głowę :ico_zly: .... ale to chyba kwestia treningu :ico_wstydzioch: i w naszym przypadku to wcale nie jest powód do dumy czy radości :ico_wstydzioch: Ja za to wogóle NIC nie piję .... (mąż za mnie nadrabia :( )


A mi właśnie skończył się urlop ..... jutro na 7 do pracy pędzę .....

U nas wczoraj też był skwar dosłownie .... wieczorem gril ...a to co Malwinkę komary pogryzły to koszmar !!! ....dziś też słoneczko daje czadu .....
no to super, to raczej powinni na Ciebie mówić Czarodziejka

tak jak "wykranam" na in plus .... będę czarodziejką ale w przeciwnym przypadku ... boję się myśleć ....

Mi dziś słabo ... @ wczoraj dostałam .... i coś czuję że znów zaczyna się ze mną dziać "nie tak"

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 wrz 2008, 11:41

mój za to ma zaje&*&(^%&% głowę :ico_zly: .... ale to chyba kwestia treningu :ico_wstydzioch: i w naszym przypadku to wcale nie jest powód do dumy czy radości :ico_wstydzioch: Ja za to wogóle NIC nie piję .... (mąż za mnie nadrabia :( )
Pamietam, ze mowilas ze maz ma z tym klopoty... :( . I wcale Ci sie nie dziwie ze nie masz ochoty (nawet od czasu do czasu) cos sobie wypic... :ico_pocieszyciel:
Moze nie potrzebnie poruszylysmy ten temat.... Sorki Aginka :ico_noniewiem:

Mi dziś słabo ... @ wczoraj dostałam .... i coś czuję że znów zaczyna się ze mną dziać "nie tak"
Mam nadzieje ze to tylko 'zasluga' tych upalow i zmian pogodowych :ico_sorki: . Ale moze byc poszla do lekarze? tak na wszelki w6ypadek, bylabys spokojniejsza....



U nas żar. Asia byla na ogrodzie, moj tato nalal jej wody do basenu, teraz poszla spac, ale jak sie obudzi to akurat slonce wode nagrzeje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 wrz 2008, 13:45

Moze nie potrzebnie poruszylysmy ten temat.... Sorki Aginka
Barbara, nie przejmuj się ... wiesz jak jest ... trzeba być twardym ... a piwo to wogóle mi nie smakuje ... nie lubie i koniec ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 wrz 2008, 14:15

A u nas dalej pada.. :ico_placzek:
Moje dzieci sobie spia,i my juz po obiadku jestesmy ;)
I siedzimy sobie w domku dzisiaj ;)

Aginka dobrze ze jestes twarda.. ale wiem ze ci ciezko, do tego trzeba miec charakter.. i podziwiam to.. ciebie.. :ico_wstydzioch:

Basia super ze Asia sie pochlapie w basenie.. u nas pogoda nie za ciekawa..
Ale wczoraj sie Nicolka troche pobawila w ogrodku i w piaskownicy i bylo fajnie ;)

A ja uciekam bo sie Marcusek juz obudzil papa buziaki..

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

07 wrz 2008, 16:17

Widzę że wszystkie nie mamy głowy do picia :-D
Miłoszek nie śpi już drugi dzień popołudniu. Dziś miałam nadzieję że się prześpi a ja razem z nim. Strasznie dziś gorąco, wybieramy sie na festyn
pozdrowienia

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 wrz 2008, 19:04

Barbara, nie przejmuj się ... wiesz jak jest ... trzeba być twardym ...
oj wiem Aginko kochana wiem... moze akurat nie w takim przypadku o ktorym Ty mowisz, ale wiem...

A mysmy dzisiaj caly dzien spedzily na ogodzie bo byl taki upal.
Bawilysmy sie nakocyku pod brzózkami, w piaskownicy, no i oczywiscie w baseniku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 wrz 2008, 19:42

oj wiem Aginko kochana wiem... moze akurat nie w takim przypadku o ktorym Ty mowisz, ale wiem...
właśnie to miałam na myśli ..... bo u nas jest niestety nie jest ciekawie ....ale chyba to przemilczę....

kilka minut temu dowiedziałam się że moja koleżanka urodziła córusię Zuzię ..... Madziu - gratuluję .... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

07 wrz 2008, 21:39

Dobranoc!!

Miłego tygodnia:)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 wrz 2008, 10:17

Gabi, to bardzo sie cieszymy ze wypad sie udal, i oby tak dalej!! :-) . My tez tesknimy !!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości