Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 wrz 2008, 15:12

alex pisze:to my Twoje sąsiadki i wspólne spacerowiczki od czasu do czasu
:ico_brawa_01: Witam, super, że zajrzałaś na styczeń... Gabriel tak ostatnio sypia, ale nie bez przerwy :ico_noniewiem: budzi się w nocy 2 razy... wcześniej po prostu od 5-6 już nie chciał dalej spać i trzeba było się zrywać z łóżka, a co do nosidła, to my baaardzo dużo w nosidle spacerowaliśmy-Gabriel je uwielbia, ale odkąd jego waga przeskoczyła 7.5 kilo, moje nogi odmawiają spacerów z nosidłem-bardzo mnie bolą i żyłka się pręży pod prawym kolanem... boję się żylaka :ico_sorki: ale kilka mam u nas posiada chusty i sobie chwalą, Twoja Jagódka jest myślę na tyle mała, że pokochałaby spanie w chuście :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-07, 15:14 ]
My w ramach spaceru poszliśmy dzisiaj na huśtawkę... teraz Gabcioch śpi... czekamy na tatę...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 wrz 2008, 18:57

oj ale tu pustki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 wrz 2008, 19:24

Mariola współczuję ciężkiego dnia...

Mnie Gabriel zajechał na wieczór... Jak się Go położy na podłodze to idzie wszędzie tam gdzie nie wolno-najbardziej interesują Go kwiatki, a im większy tym lepiej, jednego dzisiaj prawie przewrócił, a grzebanie w doniczce to już norma :ico_olaboga: wymiękłam dzisiaj, nie wyobrażam sobie co będzie jak się nauczy chodzić :ico_szoking: ciągle dzisiaj schylona do Niego, albo tupać chciał, normalnie mi się podnosił i chciał iść, albo się huśtać-to wszystko jest jeszcze gorsze niż noszenie na rękach :ico_oczko: Nie mam już siły na nic po prostu, i co więcej... nie mogłam Go wykąpać, bo mi z wanienki wyłaził :ico_szoking: a już od kilku dni nie daje sobie głowy umyć i pupki, bo trzeba Go położyć, a On w wanience chce koniecznie siedzieć... brak mi pomysłów, idę z prądem, dziecko mną zawładnęło :ico_sorki: :ico_oczko:
Teraz zasypia (chyba) idę zobaczyć co robi w łóżeczku, Kuba śpi obok na kanapie, ma kilka godzin wolnego, dzisiaj już z 500km zjechał, jak się obudzi to jedzie dalej, bo 2 imprezy musi zwinąć w dwóch różnych miejscach.

Dzisiaj z Gabrielem wzięliśmy naszego psa na spacer nad rzekę, całą drogę piszczała póki jej nie spuściłam ze smyczy, momentami prawie wyła-mówię Wam po prostu dzień świra dzisiaj...

[ Dodano: 2008-09-07, 19:27 ]
Chciałam jeszcze nadmienić, że Gabriel dzisiaj zjadł śniadanie, 2 obiady, deser, podwieczorek i 3 razy wypił obie piersi do cna i zagryzał je biszkoptem, bo jak sie kończyła druga to się wkurzał, bo jeszcze był głodny, oczywiście kilka zszabrowanych od sąsiada malin również i kilka kęsów ciasta-szok po prostu

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 wrz 2008, 20:36

Hej dziewczyny oj cos dzisiaj malo popisaly

Majka juz spi a ja patrze na taniec z gwiazdami

Mariola jeszcze tylko gora miesiac i nie bedziesz miala problemu bo mama wraca

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 wrz 2008, 20:50

no czekamy z utesknieniem

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

07 wrz 2008, 22:39

Hej!!!
Mariola jak tam? Nie popadaj w dołki ...jakoś się to wszystko poukłada.
Wkleję Wam 2 fotki gdzie troszkę widać ząbek :-D
Obrazek

Obrazek

Justyna Lolek je normalnie, ale ciągle wydaje mi się głodny i zastanawiam się, czy mu nie dawać więcej jeść :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 wrz 2008, 22:41

Lecę spać... widzę jakaś śpiąca niedziela "pies z kulawą nogą nie zajrzał" :ico_oczko:
Gabriel szczęśliwie zasnął wtedy od razu... idę Go przykryć przy okazji
Mam dylemat, bo ostatnio budzę się w nocy z Gabim w nogach :ico_szoking: śpi mi na łydkach jak jamniczek, boje się, że mi spadnie w końcu, ale tak mi straszliwie żal... na prawdę mi się zdaje, że ja tego wspólnego spania potrzebuję bardziej niż On :ico_oczko: jakby się tak nie budził w nocy na jedzonko, to bym Go do siebie nie brała i nie byłoby mi żal Go odnosić do łóżeczka, a tak... jak tak przy piesi z mruczeniem zasypia to lubię się przytulić do Niego-lubię zapach jego włosków :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
zobaczymy jak to dzisiaj będzie...
do jutra

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 wrz 2008, 23:03

Cześć dziewczynki

oj dawno nie zaglądałam i powiem szczerze ze nawet nie czytałam :ico_wstydzioch: upełny bak czasu. Do tego Patryś juz po pierwszym tygodniu w przedszkolu i jak na razie jest niezbyt dobrze z jego zaklimatyzowaniem się. Bardzo płacze a w srode zabrałam go wczesniej bo płakał na sali i zrobiło mi się go żal.
jestem przerazona co będzie jutro :ico_noniewiem:
Martynka grzeczniutka, dalej ma dwa zęby. je niesamowicie dużo. Potrafi na raz zjeść całego banana i jabłko a za chwile słoik zupki no i popić cycem :ico_szoking:
Zrobił sie z niej niezły pulpecik :-)

Nie obiecuje ze doczytam bo troszkę tego nastukałyście :ico_sorki: Mam nadzieje ze u kazdej z was wszystko jest w porządku.

Uciekam spac bo jutro ciężki dzień nas czeka i na ósmą rano do pracy.

Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 wrz 2008, 07:42

Witamy my rano,
wstaliśmy dziś przed siodmą i nie mogę powiedzieć że jestem wyspana. Inprea wczraj udana, objadłam się niemało. Ale Mały nie spał za dużo, musieliśmy się zawinąć przed 19-tą bo nie mógłu snąć i bał się nawet wózka :ico_olaboga: teraz soie gada w łóżeczku :ico_haha_01:

Mariola pocieszające jest to że już za misiąc będziecie mieć mamę i trochę odsapniesz, nie łam się :ico_pocieszyciel:

Alex witam, ja mam chustę i także wcześniej sobie chwaliłam teraz jakoś leży w szufladzie (10kg żywego tłuszczyku mamy :ico_oczko: ) czasem oczywicie jeszcze zakładam i chodzimy po dworku.

Justyna to kiedy Kubie się skończy taka praca na pełnych obrotach?''Dobra lecę przebrać z pidżamkimojego mężczyznę :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 wrz 2008, 08:21

cześć dziewczyny, my dzisiaj wstaliśmy o 6.30

Renia nie mam pojęcia... po wczoraj jeszcze nie wrócił, a pewnie przyjedzie wściekły, bo całą noc deszcz lał i sprzątanie sceny , lamp itp w taką pogodę musi być cholernie frustrujące...

Mierzyłam dzisiaj rano Gabriela, żeby mu kombinezon kupić i okazało się, że ma 78cm :ico_szoking: kiedy On tyle urósł? nie dawno miał 74 :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość