Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 wrz 2008, 18:37

wisienko- my używamy NIvea baby i jestem mega zadowolona :-D od od dwóch tygodni używam tez osobno szamponu do włsoków Jhonsona bo wczesniej myłam Tosi płynem. Ja wogóle lubię kosmetyki nivea baby, oliwkę tez mam z tej firmy, bo sa telikatne i leciutko pachna a nie jakoś intensywnie.

sylwia no ja bym chetnie do takiego zoo pojechała ale mam troche daleko,a to co jest w krakowie niestety jest parodią zoo :ico_placzek: A co do zabków to z tego co wiem zazwyczaj czwórki wychodzą przed trójkami.

Aga :ico_brawa_01: dla Julki za ząbki, Tosi tez zawsze wychodza parami :-D
Jakby co to ja tez jestem po waszej stronie choć nie wiem z czym macie problemy :-D

Czy wasze dzieci tez tak roznosi, ja mam wrażenie jakby Tosia była kondydatem na ADHD, a jak cos jest nie pojej mysli to jaka awantura,że ło, ja nie zwracam uwagi to jej przechodzi ale marek na wszystko pozwala i psuje moja robote :ico_zly: bo chce jej wynagrodzić małą ilośc czasu który z nią spędza. własnie wróciłam z nią ze sklepu i z obiadu z bratowa to normalnie knajpke chciała roznieść, bo ona nie będzie siedziec tylko stać wszędzie, a jak jej nie trzymam to gleba na podłoge :-D Nażekałam, że nie chodzi i nie stoi to mam za swoje, hehe

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 wrz 2008, 19:42

Ania to Tosia i Nel moga sobie podac reke!Ja juz wychodze czasem z sibie bo nie moge z nia wytrzymac!Chodzaca destrukcja!!!! :ico_olaboga:

Sylwia gratuluje swietnego weekendu!Nauka plywania?Swietny pomysl!!!!Moze dobre zajecie dla Nel zeby troche wyszalala sie w wodzie!!!

Wisienko ja uzywam mydelka bambino i oliwki tez.Prubowalam wiele plynow ale uczulaja Nel.Do wlosow szampon babmi czyli w zasadzie te kosmetyki ktorych ja jako niemowlak uzywalam :-D

U Nas zawieszenie broni :-D Wiedzialam ze tak bedzie!!! :ico_oczko: Caly dzien pada i nie bardzo mialam pomysl zeby Nel stracilka troche energii.
Mojej Nel urosla w tym miesiecu noga o 1 nr :ico_szoking: Dobrze ze4 nie kupilam jej jeszcze butow na jesien bo za moment bylyby za male!!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

08 wrz 2008, 20:53

Amelce wyszła dwójka na dole, pewnie zaraz wyjdzie kolejna, bo zawsze idą dwie na raz.
A moje dziecko poszło samo i jak poszło, to znowu zaczęlo raczkować. Ale a niej leniuszek. Wszyscy mówili, że jak będzie chodzić za rękę, to w ciągu tygodnia pójdzie, a jej zeszedł cały miesiąc. Wszyscy mówili, że jak pójdzie sama, to już nie będzie chciała raczkować, a ona dzisiaj nawet za rękę nie chciała iść, tylko raczkować i raczkować.
Eh, szkoda gadac.
Gratuluję ząbków Julce i Szymkowi i chdozącym destrukcją. Przynajniej wesoło :-D
A moja destrukcja chce spać i spać.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 wrz 2008, 21:23

Yvone, Szymon za reke chodzi juz 2 miesiac. Jak zaczal sie puszczac to pare razy zaliczyl glebe i znowu wrocil do etapu "raczki" chociaz znowu zaczyna sie puszczac, ale nie wiem jak to sie skonczy :ico_haha_02: juz nawet nie za bardzo wyczekuje tego jego chodzenia samodzielnego :ico_wstydzioch:

Szymkowi w tej chwili wychodza 4 zeby jednoczesnie :ico_olaboga: meczy sie bardzo, placze przez sen :ico_placzek: biedaczek

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 wrz 2008, 22:37

Biedny szymonek :ico_placzek: dałaś mu coś przeciwbulowego Ula??

Yvone Twoje dziecko jest ni8eprzeciętne więć wszytsko robi w swoim tempie np najpierw uczy się mówić a potem chodzić :-D ale super :ico_brawa_01:

Moja destrukcja śpi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

09 wrz 2008, 08:42

witam
pierś na szczęście nie boli rozmasowałam i przeszło a na szczepienie nie poszlismy bo maluszek wczoraj miał temperature nic mu nie jest nie kaszle gilka nie ma tylko temperatura zęby też nie nawet pani doktor nie wiedziala co mu jest musimy poczekać na rozwój wydarzeń amm nadzieje ze nie rozchoruje mi sie

ja kapię mydelkiem bambino bo ma piękny zapach a szampon NiVEA a oliwkę to używałam tylko przez chyba 3 pierwsze miesiące życia później lekarka powiedziala że nie powinno się uzywać bo skóra sama powinna pracować i się natłuszczać

Łukaszkowi ząbki też wychodzą parami narazie zatrzymal sie na 6 sztukach i następnych nie widać

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 wrz 2008, 09:12

Kod: Zaznacz cały

A moja destrukcja chce spać i spać.
Yvone- jak ja Ci zazdroszcze:)
A Tosia mimo, że umie raczkowac na czworaka to wolli jeździć wszedzie na brzuchu jak tylko sie da a u na jest w domu wszędzie parkiet więc się da, leniuch. A jak ostatnio byłam u kolezanki to jeździła szybciej niż jej syn raczkował więc go goniła i jak doganiała to ciągnęła za włosy, łobuz jeden :-D

Marta- dobrze że juz bo burzy w domku :-D

U nas dziś znów świeci słońce. Powinnam się ruszyć do kadr do szpitala zgłosić na staz ale mi sie nie chce. wogóle jestem zła bo nie wiem jakim cuden nikt z tych osób co myślałam, ze będa ze mną na klinikach sie nie dostał, same przygłupasy :ico_placzek: nie bedzie z kim nawet w przerwie kawy wybić, ech.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 wrz 2008, 09:40

hej dziewczynki, ja poki mam sekundke pobawie sie z moimi fotkami i podesle wam z roczku Amelki, nie sa super rewelacyjne ale zawsze jakas pamiatka :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

09 wrz 2008, 09:42

Dziewczyny my naukę pływania rozpoczęliśmy w kwietniu i chodzimy raz w tygodniu. W lipcu i sierpniu była przerwa w zajęciach. Zajęcia są w małych grupach po około 10 dzieci. Zaczęliśmy chodzić żeby Patryk oswoił się z wodą, bo jechaliśmy w czerwcu na wakacje do Włoch, gdzie było mnóstwo basenów na kempingu i bałam się, że Patryk nie będzie chciał do nich wejść. I tak kontunłujemy naukę. Cel na najbliższe 3 miesiące - dzieci mają się nauczyc same pływać ze sprzętem :-)

Wczoraj niania mi powiedziała, że Patryk nie chce żeby go prowadzać za ręke. Wścieka się i odpycha rękę niani. Postępy zrobił, że ho ho.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 wrz 2008, 10:19

karolina- fotki super, a jaka amelka już duża dziewczynka jest :-D

sylwia- :ico_brawa_01: dla Patryka za postepy w chodzeniu. Z tym basenem to rzeczywiście fajna sprawa. U nas jest cos takiego dla dzieci w aquaparku i moim znajomi chodza z synkiem odkąd skończył 3 miesiące :-D , może i my się z Tosia zapiszemy!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość