Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

10 wrz 2008, 08:51

#ania#, trzymam kciuki za wizytę :one:

ale mam ostatnio dziwne sny - albo jakaś wojna, albo terroryści, później dzidzia wyciągająca rączkę lub nużkę przez brzuch, a dzisiaj śniło mi się że krwawiłam i nie mogłam znaleźć szpitala, a jak już znalazłam to był następny dzień i lekarze zostawili mnie tylko na obserwacji :ico_olaboga: takie dziwne te sny, że nie wiem co o nich myśleć :ico_puknij:

dzisiaj w pracy troszkę popracuje, bo na piątek wezmę wolne, bo do rodziców chcemy jechać :-)

Kili
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:53

10 wrz 2008, 09:00

Anetka ja tak miałam w niedzielę że brzuch twardniał bardzo często, był moment że odstęp był tylko 7 minut. Do tego brzuch bolał..........nieźle się wystraszyliśmy. W poniedziłałek było juz lepiej a wczoraj znów powtórka z niedzieli. Zawsze u mnie wieczorem gorzej.
Ostatnio praktycznie ciągle leże a w domu tyle rzeczy do zrobienia, mąż robi po pracy co może, sprząta gotuje, ale juz prasowanie mu kompletnie nie idzie :ico_haha_01:,

W końcu zaczeliśmy zakupy, mamy już łóżeczko materac i przewijak na dobry początek.

Dziś nareszcie do lekarza. Wyniki wczoraj odebrałam i wyglądają dobrze.

Blumek nie sprzątaj, ja trochę w ubiegłym tyg pomagałam teściowej, no i od piątku brzuch boli. Ale mądry człowiek po szkodzie.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 wrz 2008, 09:56

Witajciez ranka!!
Jak fajnie, ze to nie tylko js mam takie chore sny, a już myślalam, ze jesem lekko nienormalna..

Ja leze prawie plackiem i powiem Wam, że to chyba najlepsze lekarstwo na wszelkie bóle, o 15 mamy wizyte normalnieciekawość mnie zrzera, bo troche boli mnie kręgosup, ale to chyba bardziej od tego że mam malo ruchu, bo brzuch mnie prawie wcale nie bol, całe szczęście..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

10 wrz 2008, 11:16

Kili, #ania#, jak sie super czujecie tzn ze dzieciaczki dwa razy lepiej :ico_brawa_01: takze nie ma sie co stresowac na zas.
dziwne te sny, że nie wiem co o nich myśleć
nie ma co myslec o snach - przeciez to tylko sny!!!` :-)

ja mam troche spraw do zalatwienia dzis. moze sie uporam ze wszystkim. No i musze jeszcze do apteki bo ostatnio nie bylo witamin moich :ico_olaboga: wiec musze znow isc.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

10 wrz 2008, 12:46

Aniu trzymamy mocno za wiytę!!!Będzie dobrze:)
Mnie od wczoraj strasznie kłuje przy pępku, nie wiem co to....po prawej stornie pępką...
A mój maz przeszczęsliwy z rowerku:)Ale miał wczoraj minkę, usmiech z mordki mu nie zszedł przez cały wieczór;)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 wrz 2008, 12:59

asiula_o, to super, że mąż zadowolony!!

Mnie dzisiaj też kłuje tak przy pępku, w sumie to w miare delikatnie, da się przetrwać, ale zapytam ginki co to znacy, w ogólezamelduje jej o wszystkim co się dzialo przez ten tydzień, dobrze, ze do 15 coraz bliżej, mykam się zaraz szykować, bo jeszcze w piżamce śmigam, lenia mam dzisiaj potwonego ;-()

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

10 wrz 2008, 13:35

asiula_o, a kto by sie nie cieszyl z takigeo super prezentu?? :ico_brawa_01: pomysl naprawde super!!!

#ania#, jak wrocisz to napisz co u lekarza. :ico_sorki: czekamy na dobre wiadomosci!!! :-)

a ja znowu w 28 tygodniu ciazy :-) smieszne sa te suwaczki. Oby dotrwac do polowy listopda - a potem bede czekac z niecierpliwoscia!!! zreszta jak i teraz... ale jeszcze troszke.
Czasem sobie wyobrazam jak bardzo sie rozplacze jak mi poloza Juniora na mnie :ico_placzek: chyba bede plakac i plakac ze szczescia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale bedzie fajowsko!!!!!!!!!!!!!!!!!! zebym tylko za mocno go nie sciskala!!! ale bedzie superancko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U mnie dzis rybka na obiadek... Wczoraj mialam nie najlepszy dzien :ico_nienie: ale dzis jest dobrze i oby tak juz zostalo...

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 wrz 2008, 14:01

Jestem i ja. Wczoraj strasznie mnie bolał brzuszek też po prawj stronie, rano już trochę mniej, ale mała jest bardzo leniwa i prawie wcale się n ie rusza :( Troszkę się wystraszyłam i poszłam do gina. Pielęgniarka podłączyła mnie pog KTG i na szczęście wszystko jest ok, nie mam też skurczów :ico_sorki: Jestem już spokojna teraz, warto było pojść dla takiego spokoju. Zazwyczaj nie jestem panikarą ale lepiej że poszłam. Po prostu wczoraj mialam zbyt burzliwy dzien i jeszcze te nerwy wieczorem. Ach ci facecie. A po remoncie juz tylko poukladac szpargały trzeba i takie tam dekoracyjne piedoly :ico_brawa_01:

betka- no te suwaczki to czasem fiksują :) Ja dzis kończę 33 tydzień :ico_ciezarowka: J czekam żeby dotrwać jeszcze pełne min 3 tygodnie, a potem niech sie dzieje co chce:) Ja dziś sie lenię maxymalnie.

ania- daj znac co i jak u gina :) mam nadzieję że wszystko będzie ok. EEEEE tam, jestem tego pewna ze bedzie dobrze.

asiula_o- supcio z tym prezentem, supcio.

Kili- mi tez ciężko tak ciągle leżeć, staram się jak mogę, ale to tu zgarnę, to tam. Choć staram się jak najmniej :) Fajnie że zakupki pierwsze zrobione. I masz rację, że brzuszek boli od pracy.

[ Dodano: 2008-09-10, 14:21 ]
No i sie w koło dziwią, że poród już niedaleko a ja mam brzuch jaki zazwyczaj mają dziewczynki w 5- 6tym miesiacu, że mój to jeszcze nie jest porodowy. Ale moze jeszcze go wybałuszy :-D a jak bedzie taki male to tez sie nie obrze,byle z Majunią było oki.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

10 wrz 2008, 14:36

blumek, nie ma co patrzec na brzuszki innych!!! To ze ty masz taki mniejszy to nie znacyz ze to zle!!!
Podam przyklad: dwie ciezarne kobiety lezace w szpitalu. Obie urodzily zdrowiutkie dzieciaczki. Obie w jednakowym wieku a jednak pierwsza 160cm wzrostu, a druga 180cm, jednej dzieciaczek 4kg, drugiej 2,5, nie ma co patrzec na innych!!! Skoro one sa w rownym wieku to nie znaczy ze maja byc takiej samej wysokosci, tak jak i nasze maluszki!!! Jedna bedzie miala brzuszek duzy, druga bedzie miala ledwo widoczny!!!
Z drugiej strony wielki brzuszek nie oznacza duzego dzieciatka, NIE MA CO PATRZEC NA INNYCH!!!
Kiedys Ika pokazywala sowj brzunio. I miala taki w 9 miesiacu jak ja w 4 chyba :ico_haha_02: takze naprawde wielkoscia brzuszka prosze mi sie tutaj nie przejmowac!!! :ico_nienie:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 wrz 2008, 15:14

betka, - nie no ja się nie przejmuję :-D wręcz przeciwnie, przynjamniej nie mam jako takisch dolegliwości, spię jak susełek, czasem w nocy max raz pójdę na sikunde, jestem w miarę mobilna i z ubraniami nie mam problemów. Póki Maja jest zdrowa to ok. Zresztą przytyłam normalnie książkowo i poprostu poszło mi wszędzie po równo, w cycuszki, pupę, uda grrr i troszkę w brzuszek hihihihi. Mam nadzieje ze ilość wód tez jest ok, ale w poniedziełek jade na 4d to sie dowiem wszystkiego, jak malutka lezy i w ogole :) Ale dzięki :607:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele i 1 gość