Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

05 mar 2008, 12:09

małgosia jak samopoczucie? Mam nadzieję, że dobrze

DziewczynyCzy wasze dzieci jak zabkują to też robią zielone rzadkie kupki, ostatnio u Patryka one przeważaj, tak co druga to zielona.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 mar 2008, 12:19

aga0406 GRATULUJE! No to teraz będzie ostara jazda :-D W prezencie dostajesz od nas :ico_kawusia: gorącej kawy z pianką :588: i całuska!

karolas U nas jak się chce to można zdawać i teorie i praktykę w jednen dziueń ale jest jestem ból... jak nie zaliczysz testów to do jazdy cię nie dopuszczają a kasa, kótrą zapłaciłaś za egzamin to przepada, bo nie zwracają, dlatego większość zdaje osobno i teorie i praktykę. Szkoda kasy...

U nas na egzamin czeka się 2 miesiące przeszło :ico_szoking: Moja siostra teraz robi prawko (właśnie ma jazdy) i testy zdała i czeka na praktyczny juz jakiś czas...

Ja jak zdawałam prawko 4 lata temu to nie było takich kolejek... maskara co teraz prooblili!

lulu81, aga, karolka Teraz czuje się dobrze, nie wiem co to mi się robiło ale jedno wiem, że to było 100% skurcze :ico_szoking: i ta biegunka ... no ale ja właśnie nic takiego nie zjadłam...rogal z masłem ... dziwne to troche... I faktycznie, to może od tego noszenia ... :ico_olaboga:
lulu81 pisze:

Ale my dzię spaliśmy prawie do 10. :ico_olaboga:


O rany! Ale zazdroszcze Wam :-D Ja już nie pamiętam kiedy oststnio spałam do 8 rano nie mówiąc już do 10 :ico_szoking: Ja też tak chce :ico_noniewiem: Ale bardzo się ciesze, że Wy się wyspaliście!

[ Dodano: 2008-03-05, 11:21 ]
Iwonka No też wojtuś robi kupki częściej ... własnie teraz ma ten okres, że wali kupska tak 4-5 dziennie ...ale raz są rzadkie a raz zbite.. hmmhm ..w każdym razie robi ich dużo więcej niz normalnie!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 mar 2008, 12:42

Iwona Fillipka nie robi rzadkich kupek, zazwyczaj to twarde, nie zależnie czy na ząbki czy nie

Małgorzatka pisze:Ale bardzo się ciesze, że Wy się wyspaliście!


mi się należy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

05 mar 2008, 13:59

IWONA u Amelki tez przewaga zielonych kupek przy zabkowaniu i do tego rzadsze i slinka jest tez ostrzejsza bo ma wtedy brudke obszczypaną ;)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

05 mar 2008, 14:13

Witam po kilku dniowej przerwie (znowu),ale była u nas siostra mojej mamy i zakwaterowałam ja w pokoju gdzie jest komputer i nie mogłam z niego korzystać.

karolas Kondolęcje z powodu śmierci dziadka trzymaj się będzie OK.
Nie pisałam wcześniej o wózku bo jeszcze nim wtedy nie jeździłam. Teraz jestem po kilku spacerkach to mogę ocenić. W sumie to jest ok tylko troszkę mały ma kosz na zakupy ale dam rade. Wydaje taki dźwięk jakby "pukanie" jak się jedzie po chodniku z kostki, muszę się do tego przyzwyczaić bo nasz czołg miał bardzo duże koła i nie było takiego czegoś. W sumie wózek jest bardzo fajny i ciesze się że go kupiłam.

aga0406 Gratuluje. Następny kierowca wśród nas. Ja też zastanawiam się nad prawojazdy jak S. w pracy to auto sobie stoi na parkingu a ja autobusem. :-) :-)

Małgorzatka,Ja czasem mam takie lekkie skurczę jak mam chce mi się kopkę albo właśnie biegunka.

mysiaac Blizny na pewno zanikną po jakimś czasie. Najważniejsze że z oczkami wszystko ok.

Wczoraj byliśmy na zakupach, kupiliśmy nowy WC bo stary się zatykał :ico_zly: no i zrobiliśmy sobie przyjemność i kupiliśmy urządzenie wielofunkcyjne czyli drukarkę xero i skaner. Skanuje zdjęcia jak byłam mała i porównacie sobie mnie z Dominiką.

Co do spotkania to tak sobie wymyśliłam że fajnie by było się spotkać w jakimś gospodarstwie agroturystycznym, na łonie przyrody. Tylko gdzie o to jest pytanie ?? Jka uzgodnimy miejsce to mogę czegoś poszukać w rozsądnej cenie.

[ Dodano: 2008-03-05, 13:17 ]
Będę wieczorkiem jak uruchomię nowy sprzęt (brakuje mi jednego kabla).

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

05 mar 2008, 14:20

witajcie kochane...

Malgosiu oj to musiałaś sie nie zle wystraszyc... ale tak jak dziewczyny pisza, ze to moglo byc od noszenia Wojtusia..
kochana uwazaj na siebie i na nasza dzidzię :D:D
duzo zdrowka :D

a ja dzisiaj nie mam w ogole czasu... ech...
dzisaij znajoma przywiozla mi swojego 2 latka do popilnowania i mam co robic... hihi
dobrze, ze usneli w tym samym czasie to mam teraz chwilke dla Was...

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 mar 2008, 17:49

cześć dziewczyny
Agatka przez całą noc miała gorączke, nawet czopki nie pomagały dlatego z rana zadzwoniłam do lekarza czy przyjmie mnie w przychodni czy muszę czekać do wieczora aby przyjął mnie prywatnie w domu. Ale jak usłyszał co i jak kazał natychmiast przyjechac. Zawiozła mnie siostar - zwolniła sie z pracy na godzinke. No i okazało sie że tak: ząbki ząbkami bo wyżynają się z tyłu cztery na raz :ico_olaboga: ale ma gardełko i migdałki czerwone i dobrze że przyjechałam bo wieczorem zaatakowała by ją silna angina a tak to ją zlikwidujemy, i że wieczorem na pewno miałaby ze 40st gorączki na bank :ico_olaboga: Zapisał Cercol czy cos takiego i jakieś ampułki do picia.... No i znów kasy nie zabrał ode mnie, a to było prywatnie...
Teraz Agatka drzemie, nie ma temperatury ale jest troche opiszczała.
dziękuje Małgorzatko, Kajunia, Hekkate, mysiaac, Iwona, lulu, ania0807, aga0406, kelly, karolas za porady, jesteście kochane

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 mar 2008, 18:03

Dorota o kurcze to jednak Agatka chora i to nieźle i jescze te ząbki :ico_olaboga: Jejku czemu te dzieciaczki tak męczyć się muszą?? :ico_placzek: Niech się szybciutko kuruje!!
Moja mała już ponad tydzień ma zapalenie gardła, krtani i strun głosowych ale już jest lepiej po antybiotyku..

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 mar 2008, 18:06

No wystrachała się nieźle, naprawdę ..kilka dni wcześniej weszłam sobie na strone o wcześniakach i jak miałam te skurcze to tak sobie pomyślałam, że chyba rodzic zaczynam wcześniczka będzie tak jak tatuś (32 tc 1501 g, 34 cm) ... Ale przeszło :ico_sorki:

a oto kilka najnowyszych zdjęć Wojtusia:

Badam teren przed kąpielą, najfajniejsza zabawa no zabawa kurkiem od wanny :-D
Obrazek

Wojtuś w trakcie kąpieli ...obgryzanie szamponu .. :ico_haha_01:
Obrazek

Po kąpieli - jak macho- czekam na piżamkę ...
Obrazek

Na tym zdjęciu mama trzyna mnie za nogi bo się lubię wyhylać przez poręcz łóżka ...
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-05, 17:08 ]
Dorota.M. O ranośći, to dobrze, że pojechałaś to lekarza, czasmi faktycznie lepiej dmuchac na zimne.... żdróweczka życzymy!

Kajunia25 Cieszę się, że z Milemną lepiej ... no szkoda, że musiałś podac antybiotyk ale skoro efekty są...!

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

05 mar 2008, 21:18

Dorota.M. duzo zdrowka dla Agatki

Malgorzatka Ty na wszelki wypadek moze juz tak nie dzwigaj bo sie naprawde rozsypiesz wczesniej, a przeciez musisz byc na spotkaniu... z brzuchem:) rewelacyjne zdjecia Wojtusia. fajnie ze macie aparat:")

Aga gratulacje i wielkie :ico_brawa_01:

lulu zazdroszcze Ci. my wstajemy codziennie skoro swit o 6

[ Dodano: 2008-03-05, 20:32 ]
SPOTKANIE mam propozycje na miejsce spotkania- ROGÓW. miejscowosc kolo łodzi. jest tam ogrod botaniczny (arboretum) http://arboretum.sggw.pl/index.html znajduje sie tam tez akademik gdzie mozna przenocowac, jest miejsce na grilla, mozna tez zamowic np. obiad dla grupy. na terenie jest tez sklep.
jak wam pasuje to moge sie dowiedziec cos wiecej, zreszta moj maz zaoferowal pomoc bo on juz tam byl i mowi ze to dobre miejsce

[ Dodano: 2008-03-05, 21:01 ]
jeszcze kilka slow na temat imprezy urodzinowej Tymka. wszystko sie pieknie udalo, goscie dopisali (nie bylo tylko jednych pradziadkow bo sie rozchorowali), a i Tymus byl w dobrym nastroju. co prawda jak goscie zaczeli sie schodzic to sobie smacznie wstal, ale obudzil sie po jakims czasie w bardzo dobrym humorze.
w ogole przed cala impreza stanal na wysokosci zadania i pomagal tacie zlozyc stol
Obrazek
potem na tym zlozonym stole stanal taki oto tort, ktory sama wykonalam (dzieki wielkie Magdzinko za przepis)
Obrazek
Tymciowi niestety nie udalo sie zdmuchnac swieczki wiec mu troche pomoglam
Obrazek
potem bylo rozpakowywanie prezentow, choci tak bylo wiecej kopert, ktore zgarnala mamusia (i juz zamowila wozek chicco lite way na ktory czekamy z niecierpliwoscia)
Obrazek
jak chyba wiekszosc dzieci Tymek wybral rozaniec
Obrazek
a przed kapiela strzelil sobie jeszcze fotke z mama
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 mar 2008, 22:26 przez kelly, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość