Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 mar 2008, 16:31

Witch górą , moja uzbierała juz trzy segregatory......w tamtym roku w przedszkolu był na to szał, teraz już troszkę spokojniej , ale zaczeły znosić i kolekcjonowac laleczki poli, małe sa i do plecaka sie mieszcza , a w wolnym czasie sie bawia :ico_haha_02:

kici
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 lut 2008, 20:07

05 mar 2008, 12:06

Ja Olę wypisałam teraz z obiadów z przedszkola. Jak jest u Was. Ja żeby dziecko w zerówce mogło jeśc obiady musiałam płacić jak za całe przedszkole, więc stwierdziłam, że to się nie opłaca.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 mar 2008, 12:33

moja Ala chodzi na 8 godz , czyli płace za wszystkie opłaty stała + wyzywienie + zajecia dodatkowe (j.angielski, rytmika) :ico_noniewiem:

teraz pani wymysliła kółko plastyczne tylko całe szczęście ,że to jest w ramach przedszkola bo moją Alę wybrała do tego kółka i dwa razy w tygodniu maja takie dodatkowe zajęcia :ico_haha_02:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

05 mar 2008, 13:22

Kici to tak jak u mnie też musiałam bym płacić jak za całe przeczkole u mnie nic z tych rzeczy kiedyś był angielski i nie wiem co się stało że teraz nie ma a szkoda bo mała szybko łapała i od 4 lat jej płaciłam nie drogo bo 25zł. na miesiąc .Wiolaw Poli powiadasz coś tam mi bredziła że taki plecak chce do pierwszej klasy Ja nawet nie wiem jak to wygląda , w czoraj w nagrode dostała nauszniki winx i naklejki hepi cała była i z tymi naklejkami nawet spała do pódełka sobie dała takiego co też z resztą dostała hi hi

kici
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 lut 2008, 20:07

05 mar 2008, 13:53

Olka jeszcze szaleje na punkcie "H2o wystarczy Kropla Wody" , to taki film o dziewczynach, które zamieniają się w syreny. Na jetixie powtarzaja wszystkie odcinki, niewiem już który raz i ona prawie codziennie to ogląda. Już i ja znam praiwe to na pamięć. Ca łe szczęscie że od marca nowe odcinki.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 mar 2008, 15:45

kici, moja też katuje H2O , normalnie wczoraj to juz miałam dość

edyta29, Poli to takie małe laleczki, gumoew z gumowymi ubrankami albo teraz na magnez.........dosłownie miniaturki lalek, moja ma już domek dla nich , poli busa i sto tysięcy gadżetów.....a jak cała lalka ma z pięc cm, to jaki musi być do niej minimalny bucik i właśnie takie miniaturki mi się wszędzie walają :ico_noniewiem:

ale ogólnie to są bardzo przyjemne laleczki , ja osobiście wole od barbi itp.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

06 mar 2008, 10:26

kici pisze:Olka jeszcze szaleje na punkcie "H2o wystarczy Kropla Wody"

moja magda też to ogląda :-) nie wiem co ona w tym filmie widzi :ico_noniewiem: ale jej sie podoba i czasem oglada

jeśli chodzi o obiady to moja Magda chodzi na cały -pełny zupa i drugie rano gdy mają przerwę na śniadanko to pije też mleczko co miesiąc inne nie tylko białe ale i smakowe a za obiady róznie wychodzi teraz po Nowym roku poszły w góre bo zależy od miesiąca to wychodzi ponad 55 zł. w tym jest troszkę mniej

a laleczki Polly Pocket to mojej Magdzie też bardzo się podobają i wogóle różniaste akcesoria do nich :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 mar 2008, 16:31

tak i najlepeij trzymac się za kieseń , bo te małe gówienka są bardzo drogie j ak na tak małe zabawki ......ale co mozemy zrobić , ktoś wymysli jest na to szał a my niechcemy żeby nasze dzieci były gorsze i kupujemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

09 mar 2008, 01:09

Witajcie
Dawno mnie tu nie było,ale wreszcie dotarłam :-D

Moja Zuza też katuje H2o i Power Rangers :ico_olaboga: do tego stopnia,że ma figurkę rengersa Nica i nosi ją ze sobą wszędzie.Laleczki Polly też lubi.Co do Witch i Winx,to już przestała oglądać,a dwa segregatory z karteczkami leżą zakurzone na półce.Tak niestety działa magia tv,a co za tym idzie pomysłowych producentów zabawek,na których rodzice bankrutują.
Co do starego tematu chorób,to mam nadzieję,że już się wychorowała i że więcej chorować nie będzie.Na razie zajada ze 2 razy w tyg. lody i odpukać wszystko ok.A jak u Was?
Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-03-09, 00:19 ]
Doczytałam Was troszkę jeszcze,bo mi się zaległości porobiły.
Co do dentysty,to moja Zuzia uwielbia chodzić,może dlatego,że nie miała traumatycznych przeżyć z tym związanych.Od 3 roku życia miała smarowane raz na pół roku fluorem.Stałych ma już 10 ząbków(przednie i 6)Mleczaki wyrywa sobie sama :-D Ale chyba wizyta u ortodonty nas nie minie,bo górne 1 są troszkę krzywe,a poza tym niema miejsca na stałą 2 i chyba trzeba będzie zrobić jej miejsce wyrywając 3.Ech,zobaczymy jak to będzie.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 mar 2008, 13:04

Zulcia, nie trzeba bedzie wyrywać trójek udaj się do ortodonty to bedzie miała aparat na rozszerzenie zabków , a poreszta u mojej Ali ytez nie było miejsca na dwójki i jedna juz wyrosła , troszke bokiem a druga jeszcze czeka ale też bedzie bokiem i wizyta u ortodonty zamowiona :ico_haha_02:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości