Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 21:20

tez ialam faze na fante ale ta pomaraniczowa
ja wlasnie caly czas pilam ta pomaranczowa a dzisisj mnie napadlo na ta druga :ico_noniewiem:
teraz ty mi smaka narobilas na sezamki
po sezamkach juz tylko wspomnienie zostalo.... :ico_noniewiem:
kurde brzuch mi sie juz teraz czesto napina nawet bardzoi czesto :ico_sorki: dobrze niech cwiczy :ico_brawa_01:
a Igol dzisisj wystawil mi ,,cos,,-chyba piastke i taka slodka mala kuleczka byla -jaju jakbym juz chciala ja dotknac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2008, 21:30

Igol dzisisj wystawil mi ,,cos,,-chyba piastke i taka slodka mala kuleczka byla -jaju jakbym juz chciala ja dotknac
moj cwiczy box chyba bo jak leze na boku to zaczyna i widze jak mi brzuch skacze :-D a jak tylko wolam piotra zeby zobaczyl to przestaje :ico_noniewiem: niesmialy troche czy co, Piotr sie smieje i mowi ze on do latwych nie nalezy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 21:34

niesmialy troche czy co
oj to pewnie bedzie taki mamusi syneczek :ico_brawa_01:
Piotr sie smieje i mowi ze on do latwych nie nalezy
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
cos czuje ze bedziemy jeszcze mialy z tymi naszymi dziecmi przerabane jak nam dadza do wiwatu :ico_olaboga: i bedziemy z utesknieniem wspominac watek wrzesniowek z dziecmi w brzuszkach(cisza spokoj-nikt jesc nie wola,nikt w pieluche nie narobil :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2008, 21:43

znow mnie kregoslup napierdziela jak na okres i brzuch :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-10, 21:47 ]
cos czuje ze bedziemy jeszcze mialy z tymi naszymi dziecmi przerabane jak nam dadza do wiwatu i bedziemy z utesknieniem wspominac watek wrzesniowek z dziecmi w brzuszkach(cisza spokoj-nikt jesc nie wola,nikt w pieluche nie narobil )
oj i pewnie tak bedzie pomysl sobie jakies 1,5 roku :ico_noniewiem: zmieniania pieluch :ico_noniewiem: :-D :-D

[ Dodano: 2008-09-10, 21:52 ]
ale wiac zaczelo, ciekawa jestem jak te spacery z malym beda wygladac jak tu zaraz sie zacznie pora deszczowa :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 21:56

pomysl sobie jakies 1,5 roku zmieniania pieluch
:ico_sorki: oby adia oby tylko1,5 a to oduczanie sikania w pieluchy :ico_olaboga:
jakos nie mam na to pomyslow-chyba bede Ige na wakacje do PL wysylac do babci niech ja pouczy troszke
znow mnie kregoslup napierdziela jak na okres i brzuch
:ico_olaboga: oj biedna-kurde jeszcze troszke :-D

[ Dodano: 2008-09-10, 21:58 ]
ciekawa jestem jak te spacery z malym beda wygladac jak tu zaraz sie zacznie pora deszczowa
ja pewnie na pierwsze spacerki to na ogrodek tylko wyjade bo na te pierwsze spacerki to 15 minut :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2008, 22:03

ja pewnie na pierwsze spacerki to na ogrodek tylko wyjade bo na te pierwsze spacerki to 15 minut
u mnie tylko balkon w gre wchodzi bo na 15 min. z drugiego pietra z wozkiem sie tarabanic raczej nie bede :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-10, 22:06 ]
martus ja uciekam z internetu mnie wywala i szlak mnie trafia :ico_zly: :ico_zly:
buziaki do jutra :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 22:07

martus ja uciekam z internetu mnie wywala i szlak mnie trafia
buziaki do jutra
dobrej nocki-oby Cie za bardzo nie bolalo :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2008, 05:23

a my a Kacprem sobie nie spimy chyba tak od drugiej :ico_noniewiem: ,on buszuje w brzuchu a ja umieram na zgage :ico_placzek: i nic mi nie pomaga,Piotr juz pojechal do pracy wiec poleże sobie poogladam powtorki programow :ico_noniewiem: moze zasne

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 06:03

:-D ja z Igusia tez nie spimy ale my od 4 :ico_oczko:
wczesniej toczylam wojne z mezem ja otwieralam okno on zamykal i tak cala noc :ico_puknij:
do tego to moje nieruchliwe dziecko tak sie prezy oststnio- :ico_olaboga: juz pewnie nie ma nic miejsca jak ma te swoje 5 kg :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

11 wrz 2008, 09:34

witajcie kochane ja wczoraj tylko na chwilke wpadłam zobaczyć co u was, bo jakoś dzionek tak się ułożył ze nawet nie miałam czasu napisć co u mnie :ico_placzek: no więc po pierwsze z Antkiem wszysstko bez zmian narazie nie zapowiada się żeby szybko wyszedł , ja już mam nprawde dosc i już marudze że chce Antka , Jarek chyba mam mnie już dość bo ciągle mu marudze przypalam obiad i budze go w nocy ,dotego jeszcze samochód dostał zawału i padł :ico_placzek: więc jak co to na porodówke jade na rowerze :ico_oczko: albo taxi :ico_placzek:
cos czuje ze bedziemy jeszcze mialy z tymi naszymi dziecmi przerabane jak nam dadza do wiwatu i bedziemy z utesknieniem wspominac watek wrzesniowek z dziecmi w brzuszkach(cisza spokoj-nikt jesc nie wola,nikt w pieluche nie narobil )
masz racje ale tak przynajmniej już się bedzie coś dziło bedzie kogo przytulić a nie taki okres napiecia , kiedy się zacznie co to bedzie na porodówce itd ( a te pierwsze kupy będą raczej super :-D :-D przezyciem )

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość