Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

04 mar 2008, 23:41

Beata super fotki
co do krzeselka uczydelka to ja mam takie samo i moim zdaniem jest super beznadziejne bo ten stolik powinien byc zprzodu a nie z boku i tak dziecko neiwie jak siedziec, a w czesniej wkleilas zdjecie rowerka to my tez edziemy miec chyba taki jutro tesciowie przywioza Maciowi ja niewiem gdzie ja go zmieszcze heheh
ide spac :) my za to dzis kupilismy wozio jutro trzepne fote i jak bede miala czas to wkleje :) buziaki kolororwych snow papap

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

04 mar 2008, 23:57

no troche zle pomysleli z tym stoliczkiem ,ale ogólnie to jest fajne , dostała jeszcze mela, taki jezdzik na czterech kołach co sie odpycha nogami -napewno wiecie jaki hihihi prawie kazde dziecko posiada taki samochodzik w swojej kolekcji, i jeszcz z zabawek to pianinko , no i oczywiście kreacje :ico_haha_01: ,a co do gosci nie robiłam wszystkim fotek z drugiej strony siedziały ciocie 2 i babcia druga,ale najwazniejsze nacykane

[size=200]karolka [/size] to sie trzymaj ,jutro wasz szcześliwy dzionek :-)

a[size=200] gośki [/size]dzis nie było :ico_zly: na gg tez nie odzywa sie ,może jej komp padł :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

05 mar 2008, 08:44

Witamy!! :-)
beatris75, wcale nie zapomniałam tylko próbuje doczytać co się u Was działo jak mnie nie było, choc przyznam że to trochę cieżkie do spamietania :-) Serdeczne życzenia dla rocznej AMELKI, niech rośnie i bedzie pociechą dla rodziców :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Sto lat dla MICHASIA :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

I oczywiscie dla dzisiejszego Jubilata MACIUSIA :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: sto lat i najserdeczniejsze zyczenia :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

05 mar 2008, 10:27

JESTEM!
A TERAZ SPóźNIONE,ALE SZCZERE żYCZONKA DLA NASZEJ ROCZNEJ AMELUSI...
Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej
:ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek

A TERAZ DLA NASZEGO MACIUSIA...
W dniu urodzin Twoich
ślę ciepłe życzenia,
niech co w życiu dobre,
nigdy się nie zmienia.
Tryskaj zdrowiem, żyj z humorem,
przez dzień cały i wieczorem,
oko zawsze niech pociesza,
pełne konto oraz kiesa.
:ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek

Becia-już masz impre po :ico_brawa_01 Prezenciki superowskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gozdzik-piekne firanki,naprawdę bardzo ładne :ico_brawa_01:

Aguś-cieszę że jest jesteś :ico_brawa_01:

Karolka-no to dziś masz już rocznego bombla :-D Fajne miałaś urodzinki,będziesz miała co wspominać :521: :526: :523:

Urmajo-jak Majeczka?

sensibel, fajnie że nas odwiedziłaś,stęskniliśmy się za Tobą(wami),jak się czujesz?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 mar 2008, 11:04

Witajcie u Nas nocka spokojna woda na kaszke stygnie a my Z Juleczka wpadłysmy złóżyc zyczenia MACIUSIOWI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek[size=200]
Juleczka sle WIELKIEGO całuska Maciusiowi[/size] Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

05 mar 2008, 11:29

nana, szczerze mówiąc czuję się beznadziejnie :ico_noniewiem: mam straszliwe bóle głowy, które potrafią trwać nieprzerwanie kilka dni. Do tego ciągła pogoń za raczkującą Zuzką po całym domu wykańcza mnie całkowicie. Myślałam, że ta ciąża będzie podobna jak z Zuzią - bezobjawowa i nieuciażliwa, a jest dokładnie na odwrót. Ale juz nie smęcę.

Pochwalę się, ze Zuzia ma juz 6 zabków, i to wszystkie od dnia babci tak sie posypały. Jakoś wytrzymała, podziwiam ja, tyle zębów na raz,to i tak była bardzo grzeczna i nie marudziła.

Mamusie roczniczków, czas założyć nowy wątek w "Mali i duzi równieśnicy » Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!' :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

05 mar 2008, 11:32

witajcie


nocka w miare 2 pobudki chyba :ico_noniewiem: wstałą o 7 ,ale juz śpi od 30 min


[size=200]A TO OD AMELKI DLA NASZEGO WĄTKOWEGO CASANOVY ,ŁAMACZA SERC :-) CZYLI- MACIEJkI- Z OKAZJI 1 URODZINEK

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Jestem mała różyczka...
Wypadłam z koszyczka...
Nie umiem winszować
tylko Maciusia mocno pocałować...
wszystkiego dobrego z okazji urodzinek! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:[/size]

[size=200]Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak, niech los mu z kwiatów życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos[/size].
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

05 mar 2008, 12:38

dziekujemy bardzo za zyczonka :)
klika zdjec wkleje :)
to Macio w moich okularach i kawalek mojego paznokcia hehhe :)
Obrazek
tu stoje przy chodziku-zabawce
Obrazek
u mamy na urodzinkach bylem w kosiuli :)
Obrazek
ladne mam skarpetki :)
Obrazek
to wozio wczoraj kupilismy a dzis wlasnie w nim zasnal :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 mar 2008, 12:50

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super zdjecia i odrazu widać ze pojazd sie maciowi spodobał :-D

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

05 mar 2008, 15:25

Czesc wszystkim moge sie pochwalic ze od poniedziałku ide do pracy dzis bylam na rozmowie mam prowadzic ksiegowosc powiedzieli mi ze wszystko pokażą naucza i bedzie ok mam super humorek chodziarz troszke sie boje czy podołam>>>


<<Beatko>> super fotki z imprezki widac ze sie super udala a Amelka jaka zadowolona :ico_brawa_01:

<<Gozdzik>> fajne firaneczki podobaja mi sie bardzo tez musze cos zakupic nowego>>> :ico_haha_02:



<<Urmajo >>jak Majeczka sie czuje?

<<sensibel>>, fajnie że napisalaś jak bedzie fajnie widać brzuszek czekamy na fotki!!
Obrazek
Obrazek

Maciusiu kochany!!!!!!

W tym dzisiejszym dniu radości,
życzę 100 lat pomyślności.
Niech Ci życie w szczęściu płynie,
niech Cię radość nie ominie!
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
są dla Ciebie przeznaczone...

Obrazek
_________________

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość