Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 mar 2008, 12:00

gosia888, fajnie,ze już jesteś z Nami :ico_brawa_01: :ico_sorki: :-D

fajnie,że koleżanka o Tobie pomyślała i zrobiła rezerwację na tej delegacji na Twoją dietkę :ico_brawa_01:

lilo

05 mar 2008, 12:26

kwiatunio pisze:ja wczoraj zaryzykowałam i mała została sama na 0.30 minut jak ja pojechałam po mleko i do sklepu i jak wróćiłam to ładnie sie bawiła

kwiatunio ja się boję takich rzeczy - czasem nawet do kibelka mam opory iść zostawiając Piotrusia samego. Zeby stało się nieszczęście wystarczy kilka sekund - tak zazwyczaj jest - odwróciłam głowę i stało się... Masz przecież teściową - proś ją o spojrzenie na Julkę!!!

gosia888 witaj!!!!!!!

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

05 mar 2008, 12:36

gosia888, fajnie ze jestes i ze urlopik sie udal :ico_brawa_01: no i nastepna wycieczka sie szykuje... i to w Pradze :ico_brawa_01: strasznie mam ochote na wycieczke do Pragi, bylam tylko przejazdem i jest przepiekna :ico_brawa_01:
ale wietrzycho u nas :ico_szoking:

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

05 mar 2008, 13:03

lilo pisze:kwiatunio napisał/a:
ja wczoraj zaryzykowałam i mała została sama na 0.30 minut jak ja pojechałam po mleko i do sklepu i jak wróćiłam to ładnie sie bawiła

kwiatunio ja się boję takich rzeczy - czasem nawet do kibelka mam opory iść zostawiając Piotrusia samego. Zeby stało się nieszczęście wystarczy kilka sekund - tak zazwyczaj jest - odwróciłam głowę i stało się... Masz przecież teściową - proś ją o spojrzenie na Julkę!!!
do sklepu do ta ja tez bym nie poszla zostawiajac malego samego w domku, ale w dzien chodze sie kapac. Nie zamykam drzwi od lazienki, wiec go slysze, a on najczesciej siedzi i bajki oglada

gosia888, witaj z powrotem :ico_brawa_01:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

05 mar 2008, 13:15

lilo pisze:ja się boję takich rzeczy - czasem nawet do kibelka mam opory iść zostawiając Piotrusia samego. Zeby stało się nieszczęście wystarczy kilka sekund - tak zazwyczaj jest - odwróciłam głowę i stało się...

Oj,ja też bym sie bała,tym bardziej,że Iza ma teraz okres wspinania się na szafki,stoły,trzeba miec oczy dookoła głowy :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 mar 2008, 13:58

BeataW pisze:Oj,ja też bym sie bała,tym bardziej,że Iza ma teraz okres wspinania się na szafki,stoły,trzeba miec oczy dookoła głowy

no ja też bym się bała bo on strasznie skręcony. Jak tylko go nie słychać to znaczy że coś broi. W każdym pokoju coś wymyśli. Ostatnio chciał bym mu otworzyła jakieś opakowanie. I za chwilę patrze a on z nożem do mnie idzie :ico_szoking: ze zmywarki sobie wyjął. Na szczęście z tych tępych ale i tak strach. Dzieci mają takie niestworzone pomysły.
osita pisze:strasznie mam ochote na wycieczke do Pragi, bylam tylko przejazdem i jest przepiekna

no ja jestem bardzo jej ciekawa bo nigdy tam nie byłam. A co do diety to moga zapomnieć ale ważna jest pamięć. Zresztą nie umrę z głodu. Chociażby same warzywa i mięso będe jadła. No i alkohol piła :)

Justyna a ty masz już umowę na czas nieokreślony? Przedłużą Ci umowę dalej jak będą wiedziec ze w ciąży jestes?

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

05 mar 2008, 14:09

Czesc Kochane

Kurcze dawno mnie juz tu nie było,ale przy dwójce dzieci to takie trudne znalezc czas na przyjemnosci.Musze sie wam pochwalic ze moja Julcia od 3marca chodzi do przedszkola i jest bardzo zadowolona :ico_brawa_01: ,myslalam ze bedzie gorzej,ale jest wszystko wporzadku.ogolnie u nas wszystko wporzatku Julcia jest zachwycona braciszkiem bardzo pomaga,nawet juz mu pupke wycierała z kupki :-D jest strasznie madra i zaradna :-) .Julcia tez potrafi co nieco zbroic,ale ona to ma manie albo rozmazywania jedzenia po stole,albo ostatnio popisala nam sciany dlugopisem.....Dobra uciekam bo synus juz mnie woła :ico_oczko: buzka

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

05 mar 2008, 14:15

gosia888 pisze:I za chwilę patrze a on z nożem do mnie idzie :ico_szoking: ze zmywarki sobie wyjął.

moja tez lubi do zmywarki, lodowki i mikrofali sie dotykac :ico_noniewiem: na szczescie wie, ze nie rusza sie nic bez zgody mamy i taty, jak narazie skutkuje... najwyzej wyjmie sobie kubek ze zmywarki (swoj, plastikowy), soczek z lodowki czy mleko z mikrofali (ale kontrolowane :ico_oczko: ) najbardziej mi sie podoba nasza wspolpraca przy szykowaniu kakao - idzie do szafki, wyciaga swoje pudelko z "koka kao", wyciaga lyzeczke z szuflady i wsypuje kakako do butelki :ico_haha_01: zamiesza i mowi, ze moge jej smoczka zalozyc (niestety, ciagle idziemy przez smoka :ico_wstydzioch: ) :ico_haha_01:
No i samej bym jej w domu tez nie zostawila, bo po 1. to jest 7 pietro, a po drugie, bo nie ufam :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 mar 2008, 14:16

hej Jola widzę że dzisiaj Miruś dwa miesiące ma :ico_tort: :ico_tort: ale ten czas leci co? Fajnie że Julka już do przedszkola chodzi. Tomek od września będzie szedł.

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

05 mar 2008, 14:18

Hej,wcięło mi poprzedniego posta :ico_zly:
justynaigabia to nowinka,GRATULUJĘ :ico_brawa_01:
Ja też sie boję zostawiać Gabi bo włazi na blat kuchenny i 1 raz na parapet w kuchni9a on strasznie wąski jest :ico_olaboga: ,nie wiem jak się utrzymała)

gosia888, fajnie że już jesteś
Jola_85, witaj :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość