Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 wrz 2008, 12:30

watpie zebym sie zdecydowala, po pierwsze nie widze sie, a po drugie ciezko bedzie z czasem, chyba ze cwiczenia z dzieciakami :-D Niestety Marek ma tak nienormowany czas pracy, ze ciezko by bylo.
A co do usypiania, itp trzeba wytrzymac te protesty i bedzie dobrze, chociaz chyba to jest najtrudniejsze. To samo było z wchodzeniem na stół : ryki, piski, cuda, ale sie udalo. Wierze w to, ze dzieci sa madrzejsze niz sie wszystkim wydaje i dobrze wiedza co zadziala na rodzicow.
A teraz bąk wszedł do pudła z zabawkami i bawi sie kabelkiem. Musze przyznac ze duza ulge przynioslo mi podarowanie Lence klawiatury, myszki, kilku kabli i ostatnio starej, zepsutej komorki (wyciagnelam baterie zeby byla lzejsza i bezpieczniejsza)
Wie ze ma swoje i nimi sie moze bawic, teraz mam nadzieje ze sie przyzwyczai do "swojego" telefonu
Kieruję się dewiza: PÓKI CO MAMA MA ZAWSZE RACJE

[ Dodano: 2008-09-11, 13:40 ]
Ania i Marta (za czas jakiś) może wybierzemy się do multibabykina :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 wrz 2008, 14:02

no jasne ze sie wybierzemy :-D

moja tez dostala klawiature ale ma ja w d... bo przeciez ona nie dziala :-D ohh to moje dziecko..... :ico_oczko:

Dobra dewiza!!!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 wrz 2008, 16:05

chciałybyście testować kosmetyki Maybelline New York ? Wystarczy podać mi maila, Ty, sie zarejestrujesz tez zaprosisz 10 dziewczyn i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline.
W skład kosmetyków wchodzi
maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml,
szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej
kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml)

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

11 wrz 2008, 16:17

Janiolek ja bardzo chętnie mogę testować kosmetyki Maybelline New York. Wyślę ci na priv mój sdres mailowy.

Wczoraj tak jak wam pisałam Patryk był z tatusiem na szczepieniu. Niestety nie dał się zmierzyć i ważenie też się odbyło na rękach u taty. Wiadomo tylko tyle, że waży 9,5 kg tzn. że nie potroił wagi i ma niedowagę. Ale nic dziwnego jak to taki niejadek.

Ze szczepieniem na pneumokoki trzeba poczekać 3-4 tygodnie.

Anita bardzo fajnie, że tak sobie organizujesz czas i twoje życie towarzyskie kwitnie :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 wrz 2008, 16:53

Czasem sie boje jak to bedzie i czy mi dziecko nie wyrosnie na takie dla super niani

Marta- ja mam te same obawy jak patrze na moja destrukcje, mam nadzieje, że zczasem to minie bo bedzie cięzko.

Justyna- ja jestem dwoma rekoma za multibabykinem, a obok jest anikino to możemy potem z dziecmi pójść, żeby sobie w kulkach pobrykały :-D
Tosia ma swoją komórke bez baterii ale to nie dla niej bo nie działa i sie nie świeci, woli nasze bo jak nacisnie guziki to coś się dzieje.

Toska dziś przysneła raptem na 20min, czasami to mam już tego dość. Nic prawie nie załatwiłam bo panie w kadrach jeszcze nic nie wiedzą, prosze dzwonić, blablabla :ico_zly:
Za to opyliłam czache i 3 stówki do przodu, ale dziś już mi się nie chce jechac na basen żeby Tosie zapisac więc wątpie czy będą jeszcze jakieś wolne miejsca skoro zapisy tylko do jutra, ech.
Przynajmniej zjadłam sobie z Pawełkiem moim przyjacielem obiadek i wypiłam kawe i troche pogadałam to mi troche lepiej :-D

[ Dodano: 2008-09-11, 16:54 ]
o wlasnie zauwazyłam w moim opisie,że Tosia ma 1 rok 1 miesiac i 1 dzień, fajnie wygląda :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 wrz 2008, 17:10

no to super :-D Tylko nie wiem ile kosztuja bilety dla dzieciakow, wiem ze do roku sa za darmo, moze tez po 10zł jak dla rodziców?
A teraz posciagałam pranie bo nagle sie sciemnilo i zaczelo wiac i pies zabral skarpetke i nie da sie ruszyc, a Lenka caly czas do niego lazła, 10 razy ja zawracalam az w koncu wpadlam na to ze do nocnika idzie :-D
Taaa moja destrukcja tez woli moj telefon, ale walcze o to zeby sie do swojego przyzwyczaila, tylko czasem razem ogladamy swicace koleczko i dzwonimy do centrum informacyjnego - rekord 15 min sluchania stanu konta :-D
a tak poza tym to od 2 tyg dziecie bardzo chce wyzerac mi obiad z talerza :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 wrz 2008, 18:17

DOSTALISMY KREDYT HURAAAAA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

plan jest narazie taki ze wynajmiemy mieszkanie w krk,najlepiej nieumeblowane bo chcemy sami sobie uzadzic i w miedzyczasie szukamy mieszkania we wrocku.Trzymajcie kciuki!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Chyba sie napije z tego powodu!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 wrz 2008, 18:51

Marta- to ciesze się bardzo że macie kredyt ale smutno mi,że jednak bedziecie mieszkac we Wrocławiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justyna- u nas tez przeszła mini burza, popadało a teraz znów pogodnie.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 wrz 2008, 19:07

Zaraz, zaraz to w krk chcesz tylko zrobić SUM i uciekasz do Wrocławia?? W sumie wolę chyba wrocław od Krakowa i tez chetnie bym sie przeniosła no ale poki co nie da rady, a potem bedzie zalezec od pracy. A w ogole to najchetniej wrociłabym do mojego ukochanego Sosnowca

[ Dodano: 2008-09-11, 19:08 ]
a u nas już się ciemno robi, Lenke umyłam i za jakas godzinke idziemy do "wujka" poznac jakas nowa 'ciocie"

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 wrz 2008, 20:27

No nie buntuje się laski ja kocham Kraków i nie wyprowadziłabym się stąd nigdzie indziej, żeby nie wiem jaki Wrocek był wspaniały- taka nutka lokalnego patriotyzmu sie we mnie odezwała :-D

Właśnie Tosia poszła spać, o dziwo dziś bez żadnych problemów, kompanie butla i spanie, chyba dlatego że tak malo spała w ciągu dnia.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości