Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

11 wrz 2008, 22:56

Hej dziewczyny :-)

Wpadłam pokazać się, ze żyję :-) póki co jeszcze nie utonęłam w pieluchach :ico_oczko:

U nas wszystko dobrze. Zuzia rośnie, trzy trójki wyszły jej w ciągu dwóch tygodni, strasznie ją po twarzy pocięly komary a tak poza tym w porządku, opiekuje się braciszkiem, całuje, głaszcze, buja, śpiewa, poprostu rewelacja. Ostatnio z miłości wpakowała mu do wózka parę ziemniaków, tak się dzieli wszystkim :-D

Synek ma na imię KRZYŚ :-) póki co jest grzeczny, tfu tfu. Spi, je, jak to noworodek.

Ja wróciłam już trochę do formy, nawet od kilku dni już nie łapię drzemki w ciągu dnia, więc nie jest tragicznie. Jakoś okiełznałam moje bobasy i zaczyna mnie już wszystko cieszyć, bo na początku to przyznaję, ze miałam załamkę.

Dzieki serdeczne za życzenia urodzinowe. Spoźniony, ale zawsze :ico_tort: dla wszystkich.
Podczytuję Was i staram się wszystko nadrobić, ale mam takie zaległości..strasznie tego dużo :ico_olaboga:

Lecę się wykąpać póki maluchy śpią :-) pozdrawiam Was serdecznie, postaram się częsciej wpadać. Buziaki dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 wrz 2008, 07:51

Witajcie z rana

Nocka cała przespana. Emiśka obudziła się po 7 więc nawet żeśmy pospały :ico_oczko:
Wczoraj nic nie napisałam bo mężu kupił kino domowe i była lekka zamułka z montażem :-D
A ja dzisiaj wybieram się do fryzjera :-D Muszę trochę włosy podciąć bo grzywkę mam już do połowy nosa :ico_oczko:

Pogoda nam się coś popsuła :ico_zly: Jest pochmurno i chłodno. Wcale bym się nie zdziwiła jak zacznie padać :ico_zly:

sensibel fajnie że zaglądnełaś :-) Ciesze się że soibe powoli wszystko poukładałaś. Teraz z każdym dniem pewnie będzie lapiej
Ale muszę Ci powiedzieć że Krzyś na zdjęciu w podpisie to cała Zuzia :-)
gozdzik moja Emi też jak tylko zobaczy plac zabaw to szaleje w nim do upadłego

Nic idę zrobić wszystkim pyszną :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 wrz 2008, 09:10

Witajcie
Agus dzieki za kawusie u nas nocka niestety z pobodka o 4 :ico_olaboga: i Jula wyladowała u nas w łózku pogoda u nas tez nieciekawa pochmurno i chłodno ale w sumie juz pomału trzeba przywyknąć w koncu sie jesien zblirza wielkimi krokami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
sensibel, Witaj kochana :-D :-D :-D :-D
teraz bedzie tylko lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zobaczysz raz dwa opanujesz dwojke dzieciaczków
Aga26, hihihi udanej wizyty u fryzjera fajna sprawa taka namiastka luksusu :ico_oczko:
Jula własnie dopadła moj plecaczek i wszystko wywraca w nim do góry nogami
oki zmykam cos w domku porobic bo jakos zapalic nie moge moze kawusia mnie rozrusza :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 wrz 2008, 09:25

hejka z rana

Jakoś wczoraj z wieczora nie miałam zapału do pisania ehh... po wywiadówce byłamm strasznie wkurzona na młodego bo se ucieka z lekcji :ico_zly: kąbinator do potęgi ętej

Nocka taka se 3 pobudki ,ale za to sie wyspałąm bo poszłam przed 23 spać :-D , ale za to mela wstała :ico_noniewiem: dziś razem z chłopakami, tradycyjnie jak za dnia i cały dzień Tv włączony i leci MiniMini :ico_olaboga: niewiem cobym bez tego programu zrobiła ,gdyby go zabrakło

sensibel ja tez to stwierdzam ,ze Krzyś jak narazie jest podobny do Zuzi ,ale super chłopak :ico_brawa_01: napewno dasz se rade nie mozesz sie poddawac,z czasem przywykniesz i bedzie coraz lepiej

gozdzik jak tam rybka po grecu -robiłaś ? i co wyszła ci?

u nas tez dziś zimno i tak jakoś niebo przymulone

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 wrz 2008, 09:32

gozdzik jak tam rybka po grecu -robiłaś ? i co wyszła ci?
no ba Rybka Rewelacyjna :-D :-D :-D :-D :-D
juz na zawsze zostanie w naszym menu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzieki za przepis :-)
a my nie mamy tego programu dla dzieci minimni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: to jest jakis specjalny pakiet ?

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 wrz 2008, 09:36

gozdzik ja mam cyfre + i pakiet full,ale na takiej kablowej Tv to tez jest chyba na w tym drugim pakiecie nie wiem jak to jest u was

[ Dodano: 2008-09-12, 09:39 ]
gozdzik , jakiego fileta kupiłas do potrawy? panga jest najlepsza i w zasadzie ceny są prawie zrównane do innych filetów

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 wrz 2008, 09:47

kupiłam pange hihi nawet trafiłam na promocje :ico_haha_01: :ico_haha_01:
kurde musze popatrzec czy u nas na kablowce jest cos takiego
my po sniadanku pomału bedziemy sie szykowac na spacerek choc pogoda dalej taka sobie ale wyjsc trzeba choc dzis mam takiego lenia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-12, 10:11 ]
dobra my zmykamy :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 wrz 2008, 10:50

:ico_szoking: a u nas piękne słonko wyszło,ale strasznie zimno normalnie jesień :ico_olaboga: taki zimny wiatr ,uchyliłam na chwile okno bo mela zrobiła kaku i straszny fetor to normalnie zmarzłam bryyyy.......trzeba bedzie kurteczki przeprosić :-) też niedługo zmykamy

gozdzik co do potrawy to tanie danie ,bo rybka kosztuje tyle co mięsko ,a reszta składników to grosze ,a urozmaicenie sie w menu przydaje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 wrz 2008, 13:57

my po spacerku Jula smacznie śpi
zrobiłam objazd po ciucholandach ale niestety na nic ciekawego nie trafiliśmy :ico_noniewiem: bylismy tez u mojej mamy na godzinke zobaczyc co u nich słychac
Becia no niestety jesien tuz tuz

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 wrz 2008, 14:20

witam i ja sie z Wami
u nas bez zmian wszystko ok tylko pogoda do d... zimno teraz macio spi pod kocykiem bo cosik chlodno, ja umylam sobie glowine bo juz mialam tluszcz ociekajacy hehe zaraz se walki naloze bo nie wysusze sobie glowy bo mam glosna suszarka taka z salonu fryzjerskiego ona jest rewelacyjna ale glosna
dzis mam zupke pomidorowa na obiadek ze swiezych pomidorkow mniam mniam
Witaj sensibel duzo cierpliwosci i czasu zycze buziaki dla Was
Gozdzik program mini mini jest na klablowce zwyklej aster city,
moze wdepne pozniej
aha powiem Wam ze w poniedzialek przyjezdza do nas koparka i cala ziemie bedzie przekopywala :) a dzis odbiera moj tesc nam dziennik budowy i moj mezulek spotyka sie dzis z wujkiem ktory bedzie nam budowal dom zeby ustalic ile czego co i jak i wogole :) jeny :)

[ Dodano: 2008-09-12, 14:29 ]
a wlasnie wiecie co przed wczoraj i wczoraj mnie nie bylo w domu i wsluchajcie z 15 muszek takich wiecie owocowek mi sie zaroilo dzis wszytski wybijam chciaz nic nie mialam wyjetego na wierzchu typu owoce itd mysle ze w smieciach sobie mieszkamy Wy tez je macie???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości