Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

12 wrz 2008, 21:17

Moj maluch wieczorami szaleje-kopie az brzuch mi lata :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

12 wrz 2008, 21:22

Z moim się widział, czy jak...? To jakaś zmowa :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 wrz 2008, 21:43

Moj maluch wieczorami szaleje-kopie az brzuch mi lata :-)
moj jest subtelniejszy, zaczyna kolo polnocy i do drugiej nie ma mowy zeby oko zmruzyc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_oczko:
Właśnie odkryłam, że Kostek nie trawi śliwek...
hihiihihhii :ico_haha_01: moj trawi wszystko... oby tylko bylo w konkretnych ilosciach :ico_oczko: zaczyna skakac fikolki jak tylko cos przelkne, i wszystko mu jedno co to jest - soczek, ciacho, ogorek, sliwka, woda... czy nawet te parszywe zelazo :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Wole sama cierpieć niż patrzeć jak inni to robią, a zwłaszcza bliskie mi osoby.
pod tym akurat sie podpisuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale wiecie... nie zycze nikomu cierpienia, lecz niestety niektorych mi nie zal wcale :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wiele jest osob, ktore robia wszystko co mozliwe, zeby sobie zaszkodzic... i w tym momencie nie jest mi zal osoby, ktora sobie krzywde wyrzadzila, zal mi strasznie rodziny tej osoby :ico_zly:
Nooooo, ja myyyyślęęęę!!! :-D
a do tego opublikuje na tt i ci reklame gratis zrobie :-D co ty na to??? :ico_haha_01: :ico_oczko:
slicznie beda wygladaly nasze dzieciaczki w tych paputkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a moja mama dzis szczesliwa mowi do mnie: udalo mi sie wczorajsze popoludnie :ico_brawa_01: kupilam juniorowi spodenki, kombinezonik, cos tam jeszcze i cos tam :ico_haha_01: hihihiihiihi, nie mam juz gdzie tego pakowac, mam 3 szuflady pekajace w szwach, jedna skrzynie pod lozkiem i jeszcze po carmen ciuszki nie przejrzane nawet... a bedzie tego ze dwie szuflady dodatkowo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale coz, sama wiem, jaka to przyjemnosc kupowac malusie ciuszki, wiec juz tylko prosze, zeby troszke wieksze rozmiary kupowala mama :-D mlody bedzie mial chyba z 5 kombinezonow!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

12 wrz 2008, 22:03

Jak mi mama ostatnio znowu łaszek przyniosła, powiedziałam jej, żeby następnym razem dorzuciła do tego szafę trzydrzwiową... :-D A dzisiaj ta szalona kobieta się pytała, ile mam miejsca w korytarzu, bo właśnie jakieś meble ogląda... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Wariatka, słowo daję :-D Szósty wnuk jej się szykuje, a zachowuje się, jakby po raz pierwszy babcią miała zostać :ico_olaboga:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

12 wrz 2008, 22:07

Dziewczyny ale tu u Was fajnie, aż miło zajrzeć na grudniówki. Już sobie wyobrazam co będzie sie działo pod koniec listopada :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

12 wrz 2008, 22:07

Karolina to masz duza rodzinke:)Pewnie wesolo

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

12 wrz 2008, 22:14

Asika, pod koniec to tu chyba będzie gęsto :ico_brawa_01: Dobrze, że jest z kim normalnie "pogadać", bo ograniczanie się do rozmów o pogodzie w naszym stanie to jakby nie nasze klimaty :-D
Magda, mam dwie siostry jeszcze, ale tylko ta starsza ma dzieci, trójeczkę :-D
A moja mama, to prawdziwa babcia wariatka :ico_olaboga: :-D siostra mieszka w górach, a mama, jak zatęskni za wnukami, potrafi do niej na przysłowiową "kawkę" wlecieć na dzień, albo dwa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 wrz 2008, 22:37

Karolina2411, fajna masz mamusie :-D odnosnie tego miejsca w korytarzu... ty sie smiej, a ja wlasnie szukam szafy i komody do przedpokoju, bo na serio nie mam gdzie wszystkiego ladowac :ico_olaboga:
a! mama mowila, ze kupila "cos tam jeszcze", to ja wlasnie wzielam na spytki. kupila... ochraniacz na wozek... w stylu hiszpanskim :ico_haha_01: ciezko to opisac, to taki jakby pokrowiec na wozek (spacerowke) z wycieciem na pasy :ico_haha_01: tutaj to b. popularne, w pl w ogole nie widzialam i skad to mama wytrzasnela... :ico_olaboga: no, zobaczymy czy dobrze wam mowie, bo wg jej opisow ciezko czasami nadazyc :ico_haha_01:
moi rodzice maja 2,5 wnukow :ico_oczko: :ico_haha_01: ale zwazywszy na fakt, ze oboje z bratem sie pobieralismy w 2003 roku (Hubert w czerwcu, a ja w lipcu, 3 tyg pozniej :ico_haha_01: ) i mielismy dzieciaki w odstepie polrocznym, to nie jest zle :ico_oczko: rodzice maja 57 lat, wiec w zasadzie mlodzi jeszcze i z wnukow sie ciesza baaaardzo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-12, 22:38 ]
asika82, ale zarabisty podpis :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

12 wrz 2008, 22:44

Osita, moi tylko dwa lata starsi, a zachowują się, jakby po 30 mieli :-D
Ja już też nie wiem, gdzie co kłaść... Szafy w szwach pękają, a to nie koniec... :ico_olaboga: A za oknem krzaki mam, to sobie szałas zrobię i w razie wu się tam przeniosę :-D
Asika, cuuudne zdjątko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 wrz 2008, 22:49

sobie szałas zrobię
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja lepszy sposob znalazlam - to co za male, oddaje rodzicom - "z podziekowaniem" :ico_haha_01: :ico_oczko:
tylko kurcze, moj mezu nie moze sie pozbyc swoich "skarbow" - wiecie, ze trzyma jeszcze swoje kredki bo "jeszcze dobre i dzieci moga nimi rysowac"??? :ico_puknij: :ico_zly: a ja oczywiscie daje malej kredki tatusia... iihihiihihihihi :ico_oczko: leza gdzies tam, zakurzone, a mala swoimi cudownymi, poobdzieranymi z papierkow chroniacych w piec minut po wyjeciu z nowiuskiego pudelka, kredeczkami maluje :-D :ico_oczko:
ech, zeby na kredkach sie skonczylo, to chalupa pusta prawie by byla :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość