Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 wrz 2008, 22:20

Juli napisał/a:
A powiedzcie- oni byli tam bez Lelcia?
kurcze chyba tak bo miala taki opis na gg
_________________
NO tak. Sami byli, Leoś z babcia. Ciekawe jak zniósł rozłąkę.

Tomek był za babcią weekend i ponoć był przekochany i grzeczniutki. No ale jednak był w swoim domku, w swoim łóżeczku, miał swoje zabawki i swojego pieska przy sobie. zawsze to tak inaczej niz poza domem.
Duzy ma przymusowy platny urlop w Rio de Janeiro!
Ja tez chcę taką pracę!!!!!!!!!!!!
Nie wspomnial o pieknych latynoskach w skapych bikini :P
Kochana takie cuda to tylko w telewizji. Tak naprawdę to ciemnoskóre laski nie mieszczą się w nasz rozmiar L. Do tego włosy mają po kolana... i bynajmniej nie mam na mysli tych na głowie. Sama widziałam i słyszałam od wielu facetów podróżujących. Nie masz sie co martwić. Pewnie Duży śpi z Twoim zdjęciem przyklejonym do klaty :ico_oczko: i marzy, zeby Cie wreszcie dorwać hehe.
Przerobilam dzis 7 grubych katalogow wnetrzarskich i szukalam inspiracji..
Cudine tak projektowac swoje pierwsze, wlasne mieszkanko!!! Nareszcie!
Bossssssssssssssko!!! Uwielbiam to. Tom moja wielka pasja. Obecnie projektuję w wyobraźni moją kuchnię, na która nie mam jeszcze ani grosza. siet! Jedyny plus braku kasy to coraz więcej pomysłów i rozwiązań co miesiąc, dzięki czemu moja kuchnia, jak na nią wreszcie zarobie, będzie idealna.
Teraz bede tu zagladac czesciej:):
Obiecanki-cacanki.
Pożyjemy-zobaczymy.

Ide poprasować.
Lepiej będzie mi sie później spało hehe.
To znaczy tak się tylko wkręcam, bo trzeba sie jakos motywować nie?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 wrz 2008, 00:38

dziewczyny przepraszam ze dop[iero teraz ale jestem
czas leci zdecydowanie za szybko
w niedziele juz do Uk wiec codzien smigamy od jendych znajomych do drugich, jeszcze wieczorne puby itd
dzis wrocilismy wczesniej
wiec musialam pare slow napisac

wesele bylo udane na maxa. my rozowe kroliczki muialysmy swoj show hehe to co lubie najbardziej (fotki innym razem)

wakacje w gracji normalnie rewelka
poszalismy z adaskiem jak za dawnyc czasow
dobrze ze na koniec dostalam @ bo mozna by sie obawiac :ico_wstydzioch:

lelus byl swietny. zero odczucia braku starych hehe
mial do dyspozycji moich rodzicow i siostre oraz tesciow
hehe
moj tato ma juz swoje obowiazki
codzienie rano zajmuje sie lelkiem i uspyia go na pierwsza drzemke
potem siostra robi mu sniadanko i dziadek wybywa z nim na spacer-drzemke hhee
moja mama jest dopiero popoludniu
a tesciowie z doskoku
ale lelek za wszystkimi przepada

na weselu pierwszy raz spal u tesciow i pomimo obaw bylo ok

jestem z niego dumna na mxa

dzielny chlopak

a ja sie wyluzowalam i bylam calkowicie spokojna
codziennie wieczorem telefonowalismy i bylo git

wakacje tylku utwierdzily mnie w przekonaniu ze upal slonce i wycieczki to nic fajnego dla dziecko
szczezrez to nuie wyobrazam sobie takiego pobytu z lelkiem
co prawda byli ludzie z malymi dziecmi ale nie uczestniczyli w zadnej wycieczce , i w ciagu dnia chowali sie chyba w hotelu
porazka
dla mnie

zadna frajda dla dziecka

podczas naszej nieobecnosci lelus wzbogacil sie w osmego zabka. i stal sie dla nas taki duzy samodzileny i dojrzakly, szok
super nasladuje co sie da hehe
jest przekochany , cudowny , jedyny NASZ SKARB
na nasz widok super sie nie zachwycal.. bo tyle milopsci ma wokol ze o jedna wiecej to pikus nie?
ale smial sie od ucha do ucha, jak zwykle
i powiem wam ze jest strasznie za adamem
szok
ale nawet ode mnie ucieka i wyje za tatusiem hehe

przepraszam ze nie odpiowiem wam ale nadrobie chyba dopiero w anglii

alinko przeczytalam twojego posta.. plakalam razem z toba, nie potrafie slowami wyrazic tego co czuje. lacze sie z toba w bólu, pomysl ze twoja mamcia jest teraz szczesliwa i zdrowa na gorze i napewno z usmiechem na was spoglada... ja w to wierze!!!! choc nam na ziemi ciezko sie z tym pogodzic.. tulie cie mocno!!!!

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 wrz 2008, 08:15

Witam!!!
kamila madziorka nareszcie jesteście :ico_brawa_01: strasznie mi was brakowało....

kamilko dziękuję za komplementy, a co do brzusia, to tak jak już wczesniej pisałam troszeczkę sie wypiełam do zdjęcia hihi :ico_oczko:
Kalinka oczywiście jest klonem swojego ojca, tylko kształt uszków ma po mamie hihi
co do imprezowania to ja odczuwam to samo tymbardsziej teraz, ale tak sobie obiecuję ,że jak dzieci podrosną to zafunduję sobie drugą młodość w sensie jakieś fajne wczasy, spotkasnia ze znajomymi, imprezki itp. ale narazie odczuwam potrzebe poświuęcenia się dzieciaczkom i wiecie co? bardzo to lubię :-D spełniam się w roli mamy, bo chyba nikt na śeiwcie nie dał mi tyle szczęścia co moja Kali :ico_brawa_01:
Ale muszę sie tu trochę wytłumaczyć, młodość miałam naprawde burzliwą, hehe tak że wyimprezowałam się że hej. może dlatego teraz mi nie żal. Za przykład moich "wybryków" hie hie niech wam posłuży że w wieku 14 lat uciekłam z domu na Przystanek Woodstock do Żar, mówię Wam co moja mama ze mną miała... :ico_olaboga: oby Kali nie wdała się w mamusię hihi :ico_oczko:

Juli a wiesz że wczoraj mówiłam Tomkowi, że przejechałabym się np. do Rio de Janeiro :-D ? mam nadzieję że ta rozłaka szybko Ci minie, zreszta znając Twój napięty grafik pewnie tak będzie hehe
co do moich relacji z Tomkiem to /odpukać/ narazie jest bardzo miło, szczerze mówiąc miłośc kwitnie, spędzamy ze sobą każdą wolną chilę i cieszymy się naszą małą rodzinką :-D

Alinko twój post poruszył mnie do głębi.... jest mi tak bardzo przykro... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: łączę się z tobą myślami kochana... pamiętaj że nigdy nie bedziesz sama... :ico_pocieszyciel:

dzieczyny odnoszę wrażenie że tylko ja nie mam was wśród znajomych na naszej klasie... :ico_noniewiem:
chciałabym to zmienić.. jeżeli możecie to prześlijcie mi na priv albo na gg linki do swoich profili tez jestem ciekawa...


madziorka ciesze sie że urlopik sie udał :ico_brawa_01: i chyba faktycznie przyznaje ci rację w kewstii zabierania małych dzieci na tego typu wczasy...
z utęsknieniem czekam na fotorelację

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

12 wrz 2008, 08:52

Witam Alineczko nie wiem co mam powiedziec , wiem że nie jestem w stanie cię zrozumiec bo nie straciłam rodziców .Ale wieżę tak jak i ty że twoja mamusia jest w niebie i czówa nad wami.
Juli ja o takich dalekich krajach to mogę tylko palcem po mapie pojeździc , fajnie że duży tyle zobaczy , tylko szkoda że sam .A znając ciebie to sobie tak czas zorganizujesz że się zdziwisz że czas rozłąki już minoł, zwłaszcza że urządzasz własne gniazdko :ico_oczko:
Madziorka fajnie że odpoczełaś i jesteś pełna energi , powiem szczeże że ja to chyba taka matka polka bez dzieci ani rusz , prędzej bym mojego zostawiła samego niż dzieci hi hi .Ale w skrytości ducha mażę o paru dniach bez moich dziewczynek z tego też powodu mam ogromne wyżuty sumienia
Be Wu zaraz poślę ci na pw swój :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 wrz 2008, 09:39

Witajcie.
Chciałam cos napisac, ale dopiero teraz zobaczyłam, ze Alinka na poporzedniej stronie wstawila posta. I teraz już nic nie wydobędę z siebie. Gardło mi zacisnęło. Alinko trzymaj się. Wiesz co myśle bo juz rozmawiałyśmy. Jestem z Toba cały czas.

Madziorka witaj.

Ja tylko napiszę, ze Tomek chyba ma ospę. Dzis rano mu pełno krostek wyskoczyło i na 1 do lekarza idziemy. Zobaczymy co to za cholerstwo?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 wrz 2008, 10:17

CZESC Kobitki :ico_oczko: nocka znowu troche lepiej,wytrzymala Wiki 3 godzinki w szynach,co 15 minut ja tulilam i glaskalam i sie uspokajala!!


ALINKO
kochana brak mi słów poprostu łzy same leca,twoja Mamusia byla wspaniala osoba i bardzo Ci wspolczuje,napewno teraz czuwa NAD Wami,Trzymaj sie Kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

MADZIORKA witaj :-D super ze jestes,ekstra ze pobyt wam sie udal i Lelus byl dzielny bez rodzicow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tylko napiszę, ze Tomek chyba ma ospę. Dzis rano mu pełno krostek wyskoczyło i na 1 do lekarza idziemy. Zobaczymy co to za cholerstwo?
ojoj ospa oby nie!!!daj Kamilko znac co to za cholerstwo

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 wrz 2008, 13:05

Dzien dobry :*

My po dziwnej nocce- Mis sie budził 4 razy i skakal normalnie w lozku. Jadl, pil.. Spal 2 h i znowu pobudka.. Ale za to pospalismy do 10:30 i teraz nie wiem o ktorej pojdzie na drzemke..
Spalam 12 h :o Nie pamietam kiedy tyle chrapałam.. Zwykle spie po 6 h, a tu taki wypoczynek. I o dziwo - z przespania- jestem taka sklapciała...
Za oknem szaruga, jesien,zimno.. Brrr. Pochowam dzis Miska rzeczy na lato na strych.. Szkoda- w polowie nawet nie pochodzil, tak mi odwaliło na punkcie kupowania :P Ale moja kumpela w marcu rodzi chłopaka i dostaje ponas w spadku 9 siat ciuszkow hihi :-)

Martwie sie tym, ze Mis jeszcze nie chodzi. Niestety- pod tym wzgledem tez wdał sie w tatusia.. i jest leniem okropnym! Duzy zaczal chodzic sam w wieku ok 16 miesiecy.. No i Mis chyba tez do tego czasusobie pofolguje. Tak samo z jedzonkiem w nocy - ok 2 flacha musi byc. I koniec.
Dobrze, ze chociaz dlugo spi.. I jest spokoj :): No coz.. dzieci sie nie wybiera :):

Czekam az zasnie, zeby posleczec nad allegro i kupic mu fajnynocnik - taki,zeby mu nonono nie wpadała do srodka! Bo juz dwa takowe stoja, z wielka jamą.. I Mis wpoada.. I robi soe z nocnika fotel. :ico_puknij:

Alinko - nie wiem co napisac. JEst mi strasznie przykro. Moge sie tylko domyslac jak Ci ciezko i zle. JEstesmy z Toba i trzymamy za Ciebie kciuki, abys była dzielna...
Wyciagnij piekne wnioski z zycia Twojej mamy i badz dla Wanesski taka sama :*

Madziorka- Cudownie ze wypoczeliscie! My nie mozemy sobie zaplanowac takiego duzego wypadu, bo Duzy pracuje nieregularnie i nigdy niewiadomo na ile wyjezdza, kiedy wraca i ile posiedzi w domciu.
Ale w przyszłym roku w wakacje wybieramy sie na motorze na rajd po Europie, az do Maroko.. JEdziemy kilkoma motorkami.. Oj bedzie przygoda!

Ciekawa jestem jak Lelus w domciu bedzie sie zachowywał - juz z wami.
Mis byl u babci 2 tygodnie, kiedy my sie wakacjowalismy i imprezowalismy...
Ale po pobycie tam, w domu byl koszmar- mniej wiecej 2 tygodnie wracał do siebie i swoich zwyczajow..
Byl zlosliwy, niecierpial swojego lozeczka, histeryzował.. No i fotelik do karmienia juz jest be - bo lepiej sie je na kolankach.. I zlosnik wrocił straszny.
Oby Lelus byl taki sam :):

Kamilko - lec do lekarza, a potem napisz co z Tomciem.. Jejku... Juz ospa - szybko! Kurcze.. Daj znac!

BeWu- Ale byla z Ciebie agentka.Ja tez wyszumialam sie... Od 14 rż przechodziłam burzliwie okres dorastania hihi. Rodzice jednak byli baaardzo liberalni i wychowywalimnie "nowoczesnie".. Wiec mialam duzo wolnosci, ale przy tym szybko nauczyłam sie sama wyznaczac sobie granice.. No i chyba mam w glowce dosc poukladane ;)
I dobrze ze z mezem wszystko ok. Tak trzymac!!!

Frydza- Dzielna kobieto. I corka tez dzielna.. Oby Wikuni szybko nozki sie "naprawiły" i szyny poszływ odstawke..

Uciekam. Musze polozyc lulu tego Gnoma, bomi chałupe rozniesie :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 wrz 2008, 13:10

Dawno nie wklejałam fotek Wiki,Arusia i Dominisia ,wiec porcyjka

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Moja mamusia i 3 wnucząt (hihi prawdziwa babcia)
Obrazek


JA i Dominis kochany
Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 2008-09-12, 13:17 ]
Juli, to niezle pobudki mialas,pozniej ale odespaliscie :ico_brawa_01:
A co do chodzenia Misia Krzysia to napewno tuz tuz cie zaskoczy :ico_oczko:
I ciuszki ojoj tez musze zaczac kryc te letnie bo sie robi strasznie zimno brrrrrrr

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 wrz 2008, 16:43

Heja ja na chwilę bo jestem między ogarnianiem końcowym chatki a sałatkowym szaleństwem.
Chwila oddechu.

Bylismy u lekarzai to jednak nie ospa. Tak jak podejrzewałam cos go w nocy pogryzło. Myśle, ze jakiś pająk. Brrrrr...Tak myślałam bo miał te krostki tylko na stópkach i na szyjce i koło uszu, troche na główce. Czyli miejsca w nocy odkryte. Ale jak tego bandzora wytropic teraz? Zaraz jak Tomi obudzi sie z drzemki Jarek zrobi susa pod łóżeczko i poodsuwamy szafeczki w poszukiwaniu pajeczyn. NO może to jednak nie pająk tylko jakaś muszka, sama juz nie wiem. całe szczęście, ze go to nie swędzi.

O! Obudził się. I już mnie woła więc wybaczcie znów Wam nie odpisze.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 wrz 2008, 09:25

czesc

jeszcze w glowce niezle szumi, ale zle mi sie spi po % i juz na nogach hehe
ale dalismy czadu hehe na imprezce "weselnej" hehe wiocha jak tralala
ale najwazniejsze ze niezla smiechawa i poskakalam sobie jak lubie. czad!
nawet chusteczka haftowana byla i calowalam sie z sasiadami ktorych wieki nie widzialam a pamietam ich gnojkow malych jak do przedszkola zasuwali.. a teraz takie chlopy ze hej hehe
w naszym miescie nawet dicha nie ma wiec my sie tu dusimy...
wczoraj jakis marny dancing a wiecie ile ludzi?? szok
wszystkie pietra przepelnione
loze i miejsca stojace nawet hehe
ale jazda hehe

obowiazkowo fantazja i ogorek byl odegrany
hihi

zaraz obudzimy sie na basenie.. normalnie rozkosz

a wieczorem osttania juz impreza w Pl a buuu
tym razem domowka wiec muza bedzie Nasza hihi
bedzie grecki wieczorek
ouzo, grek zorba, i prawdziwa feta i oliwki prosto z grecji hihi

nie wiem czy wam opowiadalam jaka jazde przezylam... mamy znajomych.. koles to ADHD na maxa hihi
zabral mnie na przejazdzke quadem
ale nie taka zwyczajna oczywiscie
boze takie przyspieszenia w zyciu nie przezylam...
swir totalny.. a ja tam na wpol zywa ale szzcesliwa
odlot na maxa

nawet strach sie bac hihi
jeszcze w zyciu nie czulam takiej jazdy hiohi
wrocilam ledwo zywa... serce pikalo na ,maxa, adam posrany jak nas zobaczyl hehe
ale warto bylo. nie zapomne do konca zycia tej adrenaliny... mmmmmmmm
i tego uczucia ze lada moment wyrzuci nas z trasy....
wiecej z nim juz nie wsiade
ale to co przezylam to MOJE :ico_brawa_01:

jesli chodzi o Lelka to mam teraz Wielkie wakacje! normalnie nic nie musze gotowac hehe dziadek usypia, gotuje
babcia mu wtoruje hehe
a poza tym lelek ma teraz jakas schize na adama
normalnie tata jest Nr 1 :ico_szoking:

potrafi za nim wyc przed toaleta nawet. szok!

poza tym nabija nowe guzy hihi

frydza widze ze z kazdym dniem jest coraz lepiej. napewno nielatwo ale bedzie dobrze!!! strasznie wam wspolczuje!!!! i ciesze sie ze dajecie rade i sie nie poddajecie. tak trzymac

juli taki rajd to czad!!! nas na takie szalenstwa nie stac.. tzn ja chetnie.. ale moj adas nie jest taki szalony hihi
i tak teraz planujemy pokjechac w slady mojej siostry, bo nas napalila.. opowiesciami i fotkami z wietnamu, czy tajlandii
tak pieknie i tanio. szok!
i chcemy na wlasna reke tam pojechac za 1-2 lata. z lelkiem hih
ale tylko 2tyg bo 2 miesiace nie ma szans hihi
ach fajnie sobie pomarzyc nie??

a co do chodzenia miska. to nic na sile. ja tez chodzilam w wieku 15 mies. a adas mial tylko 9 mies. wiec widac ogromna roznice hehe
za to teraz nadrabiam. takze spoko!! twoj leniuszek tez sie wkrotce rozpedzi hihi

ide sie polozyc bo cos nie teges ze mna :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-13, 09:35 ]
kamila pajaki?? :ico_szoking: :ico_olaboga: moze jakies komary? choc to by swedzialo hmm tjemnicza sprawa. daj znac jak ja rozwiklasz
najwazniejsze ze tomusia to nie boli i moze spac spokojnie
no i lepsze to niz ospa nie?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości