Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 wrz 2008, 23:41

Glizdunia a Hanka jak i Maycia szarga wszysytkie rzeczy w domu...przestałam oszczędzać, bo potem pożyczam i wracają poplamione...a ja dbam i się staram...więc teraz przestałam i Hania nosi wszystko jak leci bez podziału na wyjściowe i domowe...

Sikroka...oby wystopował...no w sumie gadaniem krzywdy nikomu nie robi...może się nagada po wakacjach i mu przejdzie? oby!

a teraz zmykam...zimno u nas...aż musiałam grubą piżamę wyjąć...oj, zmaźluch się we mnie znów budzi...a mój brat we Wloszech...30stopni, w morzu 25...ja też chcę!!! Lady wygrzej się za nas!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 wrz 2008, 08:29

zborra, masz racje z tymi ciuchami ja tez powoli zaczynam tak robic
no i wielkie gratulacje z okazji tej firmy
bardzo sie ciesze bo musze sobie brwi zrobic :) zarosłam jak cholera :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 wrz 2008, 09:24

hejka z rana,ja zaraz do pracy mykam wiec czasu niewiele...
dla wszystkich smarkajacych buziaki wysylam i podlaczam sie pod klub...katar u mnie obrzydliwy...zapas chusteczek do pracy biore :ico_noniewiem:

Sikorko,a oze to jego gadulstwo sie jeszcz kiedys mu do czegos przyda?jakis polityk albo cos? :ico_oczko: ....jak chlopaka wygadany bedzie to tylko na plus dla niego,musi teraz tylko sie troche powstrzymac i chyba taki uklad moze odniesc skutek...od ukladu do ukladu i minie rok szkolny :-)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 wrz 2008, 09:38

witam z rana

:ico_brawa_01: dla Zbory właścicielki firmy :-D teraz to juz jestes szefową :ico_haha_01:

Sikorka zaraz tam od krakania jestem... nie przesadzajmy :ico_haha_02:

a co do tego antybiotyku to jest on slodko-gorzki i po zetknieciu sie z wulgocią od razu sie rozpuszcza... czyli jak tylko wloze do buzi tabletke mam ciape... :(

GLIZDUNIA, milej pracy i lecz ten katar

zbora no ta twoja mała to niezla agentka

u nas zimno. 7stopni... brrry.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 wrz 2008, 09:45

u nas 5 sti\opni normalnei zima juz
a my kurtki nie mamy nawet czapki na jesien

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 wrz 2008, 12:33

dziewczyny to u was zimniej niz u nas :ico_szoking: ...u nas dzis dosc ladnie, :ico_szoking: tak na rekawek 3/4 a dla zmarzlych na sweterek.....no my mamy beret na jesien :ico_haha_01: ale kurtka jeszcze nie doszla....a zreszta do beretu nie pasuje wiec dokupie pewnie jeszcze cos pasujacego :ico_haha_01: ....wogole jak o ciuchach mowa to ja bidna jestem na dzien dzisiejszy...same stare,a te nowe do nich nie pasuja....i obiecuje sobie ze bede kupowac kompletami...a nie tak to z tej beczki a to z innej :ico_puknij:

ja juz po pracy,maya chyba zaraz pojdzie spac...bylismy troche na dworze..umaczala sie cala w lodowatej wodzie...ciapranina w piaskownicy pelnej wody...zgroza....jakies martwe komary lowila :ico_olaboga: ...ochda normalnie...ale jak wstanie i zje obiad to jedziemy do parku zabaw dla dzieci,takiego pod dachem...z pileczkami i zjezdzalniami...byla w takim w PL w dniu swojego roczku i jej sie baaardzo podobalo wiec i teraz powinna byc zachwycona :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 wrz 2008, 12:45

u nas jest normalnie masakra
pizga jak w kieleckiem

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 wrz 2008, 12:49

GLIZDUNIA, no widzisz, chociaz raz jest lepiej z pogoda u was :-D

ja umieram... jestem zmeczona i nie mam na nic sily...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 wrz 2008, 12:58

dziewczyny ajeszcze niedawno tak cieplo u Was bylo nie/...u mnie w tej chwili cwierkaja ptaszki,swieci sloneczko i niebo jest czyste...nawet nie wieje i odwazylabym sie wyjsc w krotkim rekawku...z minuty na minute cieplej :ico_szoking: .....piekny weekend sie zapowiada tylko jeszcze wszytko mokre bo lalo w nocy....
moje dzieci poszly spac :-D ...musze tylko wstawic kurczaka,zetrzec buraczki i obrac ziemniaki....powinno pojsc gladko.... :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 wrz 2008, 13:02

GLIZDUNIA, u ciebie coraz piekniej a u mnie coraz brzydziej... :ico_placzek:

zarazilam mame i psa... tylko tata jest zdrowy...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość