Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 wrz 2008, 12:14

[size=150]hej[/size]


sensibel
miło m,że nas odwiedziłaś znowu ,to prawda coraz zimniej jest u nas tak samo tyle ,że dzis słonce swieci ,ale mimo to jesień idzie nie ma co, ja gotuje objadek wiec w kuchni od gazu troszke cieplej ,chyba bedzie trza piec uruchomic i przepalic :ico_noniewiem: bo jak sie krząta po chacie to ciepło ,ale jak sie siedzi to juz nie bardzo

urmajo super ,że juz jesteś,gratuluje awansu :ico_brawa_01: , no i dobrze ,że juz z tatą lepiej ,ja juz też mysle i rozglądam sie za cieplejszymi czapeczkami i kurteczkami oczywiście kapcie :ico_noniewiem: tylko nie wiem jak to bedzie bo mela praktycznie nie chodziła wczesniej w kapciach uwielbia latac na bosko ,sporadycznie jej zakładałam ,ale i tak sciągała teraz zakładam jej rajstopy bo jak ma skarpety to za chwile juz ich nie ma :ico_haha_01: ,a na rajstopy zakładam jej narazie grube skarpety na abs, ale jednak teraz kapcie muszą byc

aga to co wy robiliscie w nocy :ico_szoking: jak tylko 4 h spałaś :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_haha_01: ?
a co do moderacji to kazda z nas może zostac duzej pracy przy tym nie ma ,chodzi o to ,że załozony wątek musi mieć moderatora (jak na piśmie) to tylko formalnosc ,a reszta :ico_noniewiem: wątpie ,żeby był tu taki ruch ,że ciagle nowa dochodzi i wielki problem ,żeby ją wpisac na liste wiec ja nie przewiduje jak do tej pory tu sporego ruchu chyba zostanie juz tak jak było kameralnie

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 wrz 2008, 12:14

Buuuu pogoda się popsuła :ico_zly:
Jest pochmurno i zimno a do tego wieje nieprzyjemny wiatr :ico_zly:

Ale na lotnisko i tak skoczymy no chyba że zacznie padać. Wziełam małej zimową kurtkę (tą co na ciuchach ostatnio kupiłam :ico_oczko: ) rękawiczki i czapkę na uszy :-)

urmajo, gratuluję awansu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fajnie że Maja może zacząć jeść normalne rzeczy. A tą szorstką skórą póki co bym się nie przejmiowała.
sensibel, hihi Twoje dzieciaczki widać wiedzą że niedziela to dzień w którym się dłużej śpi :-D Emilka niezależnie od dnia ani pogody budzi się ostatnio między 6 a 7.

gozdzik powiedz mi kochana podjęłabyś się moderowania naszego zamkniętego wątku ?? W sumie zostałabyś moderatorem tak dla zasady bo skoro będziemy tutaj pisać same tak jak do tej pory to w zasadzie nic nie będziesz musiała robić :ico_oczko:

Nic zmykam skończyć Emiśce zupkę bo jak się obudzi to zjemy i śmigamy na pokaz :-D

[ Dodano: 2008-09-14, 12:19 ]
Cześć Becia :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 wrz 2008, 12:21

aga no cześć -zapijam kawe :ico_kawa: i bede sie lenic po objadku :ico_spanko: TV te sprawy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 wrz 2008, 12:21

Becia oglądałaś wczoraj wybory Miss ??
Bo teraz patrzę na Interii i żadna rewelacja z tej Miss. Chyba że tak na zdjęciu wyszła :ico_noniewiem:

A co do wczorajszego wieczoru to oglądaliśmy ze znajomymi film z wesela no i się troszku zasiedzieli :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-14, 12:24 ]
Chciałam tylko zauważyć że jest weekend a na naszym wątku jest ruch :-D

Hihi są jednak plusy nadchodzącej jesieni --> jak bedzie brzydko i zimno to będziemy tutaj częściej zaglądać :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 wrz 2008, 12:24

aga no troche na początku tak przerwami ,ostatni moment widziałam jak wybierali 10 , bo ja oglądałam na TVN -Mam talent :-) no i tak lukałam w trakcie reklam ,ale potem juz zlałam druga połowe było za puzno,szczerze powiem ,że jeszcze nie widziałam wybranki,ale zaraz lukne,wogóle chyba jedna mi sie podobała ,bo reszta styrasznie brzydkie uzębienie miała -masakra

[ Dodano: 2008-09-14, 12:25 ]
aga no masz racje ruch powraca :ico_brawa_01: na łamy naszego wątku -mam nadzieje ,że juz tak zostanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 wrz 2008, 12:32

Też wczoraj oglądaliśmy Mam talent. Fajny program :ico_oczko:

Powalili mnie na kolana Ci kolesie w bordowych majtkach. To co robili normalnie przeczyło zasadom grawitacji :ico_szoking: a dobiła mnie ta dziewczynka co Niemena śpiewała :ico_szoking: Miała przecież taki głos że aż mnie ciarki przechodziły...

Hihi a widziałaś tą parę co koleś grał na bębnach a babeczka tańczyła ??
No ja byłam popłakana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 wrz 2008, 12:40

aga no kolesie w majtasach najbardziej mnie zaskoczyli :ico_szoking:

a to ,że jakies bębny to tego nie widziałam bo poszłam sie w czasie reklam pod prysznica i widocznie przegapiłam jakis występ

[ Dodano: 2008-09-14, 12:41 ]
ok ide dokończyc objada i obrać ziemniorki ,potem wdepne

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

14 wrz 2008, 13:41

witam i ja was w weekendzik
my dzis rano bylismy na baseniku troszku popluskalismy sie :) teraz Macio spi a moj P teni drzewka na dzialce a potem jemy zupke i na zakupki lecim :)
milego weekendziku babeczki
fajnie ze troszke sie roszyl watek :) przynajmniej jest co czytac :) hihi

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

14 wrz 2008, 14:15

No znowu mi wcięło posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dzieciaki spią to mam chwilę, ale coś mi net nawala więc nie wiem czy długo zabawię :ico_noniewiem:

Aneczka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:27

14 wrz 2008, 14:40

Witajcie :)

Mam na imie Ania i mam troje dzieci :) Konrada, Emilke i Franusia :) Franus mial sie urodzic w maju 2007 ale wolal marzec he he :)
Dzisiaj dowiedzialam sie, ze w maju 2009 zostane mamusia po raz kolejny :)

Moge do Was dolaczyc??

Pozdrawiam goraco :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość