doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2008, 17:04

jagodka24, chwal się zakupami.

ja wam powiem ze nie mam zadnej kurtki na jesien... kurcze, a taka pogoda fatalna... i kaski na takie ekstrasy brak... trzeba jakos dac sobie rade do tego pierwszego...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2008, 17:39

hej dziewczyny...bylismy na spacerze....i nieuwierzycie ale znalezlismy park w naszej wsi :-D ...no mieszkamy tu rok i pierwszy raz go widzielismy...duzy jest i z hustawkamidla dzieci i innymi atrakcjami :ico_brawa_01: ...taka waska drozka do niego prowadzi z tej czesci wsi gdzie by sie wydawalo ze oprucz domkow nic juz nie ma...a jednak!!!!no i Maya sie wyszalala i juz jest slaba bidula...a do kapieli jeszcze conajmnej 2 godziny :ico_olaboga: ....

Jagodka,no koniecznie musisz sie pochwalic zdobycza!!!!!!!

Aleczka...no to chociaz masz pomoc ze strony rodziny...a napisz nam cos wiecej o sobiue...czym sie zajmujesz,czy pracujesz....co lubisz robic albo czego nie? :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2008, 19:02

GLIZDUNIA, :ico_brawa_01: za odkrycie. lepiej pozno niz wcale :ico_haha_01:

Aneczka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:27

14 wrz 2008, 19:16

Coś więcej o mnie?! A wiec tak... Jestem mamusią trzech łobuziaków ale to juz wszystkie wiecie :) Na imie mam Ania i za tydzien skoncze 27 lat :ico_oczko: :ico_olaboga: Pracuję w Pogotowiu Ratunkowym jako ratownik medyczny :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2008, 19:36

o no to Aniu a skad jestes??zapodaj nam tu jakies fotki bo ja to pierwsza ciekawska jestem :ico_haha_01: ....a rozumiem ze pracujesz a rodzina pomaga zajmowac sie dziecmi tak?
Doris,mi sie przypomnialo ze na mnie najlepiej dziala syrop Robbiussin czy jakos tak...jest na suchy i na mokry kaszel i mnie do pionu stawia w mig...kup jutro cos co Ci pomoze!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

14 wrz 2008, 19:50

Hej!
Aneczka00, witamy. Mam nadzieję że się u nas zadomowisz :D
GLIZDUNIA, no to super że w końcu znaleźliście park, zawsze to więcej miejsc do odwiedzenia.
zborra no to Hanka niesamowita w kościele. Filmik muszę obejrzeć chyba jutro bo coś mi szwankuje.
doris, kocchana lecz się zeby małej nie zarazić do końca.

A ja dzisiaj miałam najazd rodzinki na obiad. Fajnie było spędzić dzień w takim gronie.
GLIZDUNIA, kiedyś pytałaś jak sobie radzą mama i siostra. Więc radzą sobie nieźle. Jakoś dają radę i wszystko byłoby ok. Gdyby nie to że kochanka ojca wypisuje do mamy smsy z glupimi tekstami. Niesety nasze interwencje nic nie dają. Szukalam jakiejś usługi żeby móc zablokować połączenia i smsy z danego numeru i nic takiego nie znalazła. A siostra to tata dla niej nie istnieje. Zawsze jak o nim mówi to mówi on a nie tata czy ojciec. Tch relacji już raczej nie da się odbudować.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2008, 20:20

Pati,a po co do chol...ta kochanka mame nęka??!! :ico_olaboga: ...toz to karygodne...to ona powinna po cichutku siedziec jak mysz pod miotla a nie sie jeszcze narzucac!!! :ico_zly: ...nie moge tego pojac :ico_olaboga:

u mnie juz cisza...Maya ma odparzona cala pupe...chodzila z kupa nie wiemy jak dlugo...zrobila pokryjomu i nic nie poweidziala...i nic nie bylo czuc nawet :ico_noniewiem: ...i tak mi plakala przed kapiela z szok...i za pupe sie trzymala...nawet chciala zebym jej tormentiolem posmarowala....ani sie nie ruszyla i dupke wystawiala :ico_szoking: ...tak mi jej zal....no ale juz spi.....jutro bedzie lepiej...

Aniu pisz jak najwiecej..ja Wam powiem ze zawsze sie ekscytuje jak ktos nowy chce dolaczyc...mam chec poznac ale wiem ze nie jest latwo dolaczyc do grupy gdzie wszyscy sie znaja dluzej niz rok...ja sama sie mobilizowalam od kilku miesiecy zeby pisac z emigrantkami z naszego forum...i tak mi ciezko jakos bylo wejsc w te grupe...bo one jednak sie znaja ....a zaczynac od poczatku to tak dziwnie jakos...no ale staram sie byc systematyczna i to pomaga...nie robie sobie zaleglosci i jakos mi sie udaje wejsc w ten gang :ico_oczko: ...Aniu,zycze wytrwalosci....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2008, 20:46

Hej!

Aniu ja też jakoś Ciebie nie kojarzę... :ico_noniewiem: ale chętnie obejrzę zdjęcia takiej wspaniałej rodzinki!!!no właśnie, a skąd jesteś???

Doris no Glizdunia podała idealny przepis na syrop, więc do dzieła! szpital polowy mówisz??? a wiesz...po tej chorobie będziesz miała nauczkę...ja w domu mam taką wypasioną apteczkę, że szok! polecam...nigdy nie wiadomo, co się może przydać.

Glizdunia no pięknie się Maycia urządziła! cholercia...ale, przewietrzysz ją jutro i będzie gitara. I fajnie że odkryliście sobie kolejne miejsce na spacery! czasem człowiek omija jakieś miejsca, a tam takie skarby :-D

Pati no ja pierdzielę! a nie może mama zmienić komórki??? i zastrzec numeru? ja bym się nie męczyła z debilami...Żal mi jej...i siostry...ale ją rozumiem, ja bym też nie miała szacunku....

Jagódka koniecznie pokaż płaszczyk!!! fajny? ale się trafiło, hohoho!

Ewcik no wiesz...nie kluskuję Hanki jak gęsi...przestałam jej dawać monte i danonki, bo jak mama obejrzała program o jogurtach...wiecie, że wlewają do nich żrący perchydrol, żeby się nie psuły???? i nic, żadnych konsekwencji wobec takich firm...szok! no więc...nie je tego...rano wypija mleko ok.7 i jest to ok.120-140ml, więc jak na jej wiek niewiele...ok.10zjada śniadanie, też niezbyt obfite...kawałek bułki, jajecznicę, parówkę albo kaszkę...przed snem około południa daję jej obiad...zupę, albo drugie danie i po kwadransie ok.120ml mleka i idzie spać...potem ok.15-16 zjada kolejny obiad, czyli znów zupę lub drugie, w zależności co było wcześniej...i jak idzie znów spać to też mleko, a jak nie to nic. potem kolacja ok.19, i na sen 160ml mleka. w międzyczasie jakiś owoc lub biszkopt. ale zaczęłam jej zagęszczać mleko łyżeczką kaszki i o dziwo wypija i jej smakuje bardzo. kiedyś nie lubiła. więc nie sądzę, żebym robiła jej krzywdę. a czemu tak szybko przybrała? nie mam pojęcia. będę to kontrolować co 2tygodnie, zobaczymy...

Glizdunia, czyli już wiesz, że daję jej 2obiadki :-D i wiele szybciej skończyły mi się zapasy mrożonkowe! :ico_olaboga: w tym tygodniu muszę ugotować ze 3różne zupy i jakieś 2drugie dania...masakra!!!

na wizycie super!!! Hania grzeczna, świetnie się bawiła z 5letnim kuzynem...tańczyła, budowali wieże itp...super! nawet na spacer poszliśmy i do piaskownicy, ale zimno jak diabli! zmęczona panna, poszła spać bez szemrania...
a ja idę cyknąć fotki i zrobić kilka aukcji na allegro...
przyjdę się pożegnać...pa!

[ Dodano: 2008-09-14, 20:58 ]
a tu zabawy w piaskownicy i piaskowe zapasy z kuzynem
Obrazek
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2008, 20:59

Patrycja.le, no własnie, po co ona dręczy Twoją mamę??? A zachowanie siostry rozumiem...

GLIZDUNIA, tak to czasami jest z tymi niesmierdzacymi kupami...

Kinga ma teraz ma luzne kupy i po kazdym posilku taka brzydka jest... 1h przed kapielą zaglądam w pieluche i co?? puscila bączka z małą zawartoscią. i pupa czerwona bo nie wiem kiedy...w wannie to samo, teraz po mleku znow rzadka kupa... i ma czerowny tylek... :ico_olaboga:
no wlasnie nie wiem co jej jest... temperatury nie ma, cieknie z nochala, rzadkie kupy, brak apetytu... jutro jade z nią do lekarza, bo to chyba jednak nie od zębów... no bo wam nie pisalalm, ze w piątek bylam u jakiejs innej lekarki, bo moja na urlopie :ico_olaboga: tak to jest jak sie idzie do nieznajomego lekarza...

zborra pisze:po tej chorobie będziesz miała nauczkę...ja w domu mam taką wypasioną apteczkę, że szok! polecam...nigdy nie wiadomo, co się może przydać.

masz racje!!! Ja glupia sie nie zaopatrzylam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-14, 21:00 ]
zborra, foty super. widze ze Hania górą!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2008, 21:01

witaj zborra po busy niedzieli! :-D ...no ale Hania to je jakby dwudaniowy obiad nie?no Maya tez tak je....ponoc dzieci maja tak jesc nie?bo juz niewiem sama...lepiej nich je niz mialaby nie jesc....tymbardziej Maya...niepijaczka mleka :ico_puknij:

oki to ja pokazuje nasze dzisiejsze odkrycie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-14, 21:04 ]
o widze fotki!!no Hania wygrywa!!!superasne...ale u Was juz zimnica!!!wspolczuje...ale lato mieliscie piekne....my to czapke chyba w zimie zalozymy dopiero....oby...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość