Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 09:07

:ico_haha_02: witam :ico_haha_02:
u mnie nocka dobrze...do 3 rewelacja potem juz co 30 minut pobudka na podniesienie rak do gory bo strasznie bola-dretwieja :ico_olaboga: teraz juz nie od nadgarstkow ale cale :ico_placzek: a lokcie jak bola...teraz siedze i musze rozruszac je troche bo o szykowaniu sniadanie moge pomarzyc narazie :ico_noniewiem: jeszcze lewa reka jest w miare ale prawa to normalnie MASAKRA :ico_noniewiem: -a na prawej mialam w lutym ta operwcje na sciegna-mam nadzieje ze to nie ma nic wspolnego i ze to dretwienie minie po ciazy :ico_sorki:
więc wpadłam zobaczyć co tam u was...i nadal nie ma Bejbików wyłazić mi tu zaraz, bo ciekawa jestem!!!!!
nasz dzieci postanowily ze bde wszystkich trzymac w niepewnosci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 wrz 2008, 09:57

Witam dziewczynki!Ja tylko na chwilke zdac relacje!
Wczoraj o 19 zdecydowalismy sie jechac do szpitala bo moje dziecko sie noe ruszalo caly dzien.Wyladowalam na porodowce,gdzie wzieli mnie w obroty do 11.30.Okazalo sie ze mam bardzo wysokie cisnienie,spuchniete nogi i....bialko w moczu,nieregularne skurcze.Pobrali krew i kazali z samego rana wracac na ta porodowke,beda radzic co ze mna zrobic jak juz beda wyniki krwi.Bardzo sie boje,ze przy takim cisnieniu nie pozwola mi rodzic silami natury.Pytali czy dzis przyjade sama i wzieli namiary na Artura,obawiam sie ze jezeli ta krew bedzie wskazywala na zatrucie,od razu mnie poloza na stol i zrobia cesarke :ico_olaboga: Nie chce panikowac,ale boje sie ,juz nie wspomne,ze dzis znow nie czuje ruchow :ico_placzek: Jade zaraz,zobaczymy jak sie akcja rozwinie,bardzo sie martwie czy z moja dzidzia wszystko ok :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 wrz 2008, 10:13

miszka Ale smutne wiesci.Nei zamartwiaj sie na zas bo dzidzia to czuje .Bedzie napewno wszystko dobrze.Trzymamy kciuki i jestesmy z Toba.DAj nam szybciutko znac,jesli bedzie to mozliwe.Buziak i uglaskania dla brzuszka.

zirca bardzo wspolczuje ci tych wymiotow.Pewnie ty nic nei przybierasz?Ale wazne ze groszek nabiera masy i jest z nim wszytsko ok.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 wrz 2008, 10:18

Witam dziewczynki :-) miszka,kochana trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok i zebys rodzila jak wolisz ale tak czy siak najwazniejsze zebys t y i dzidzia byly cale i zdrowe i dobrze sie czuly reszta nie jest wazna ogromny :ico_sorki: :ico_buziaczki_big: mmarta81, na tych fotkach wygladasz super :-) Ja wczoraj sprzatalam jak najeta nawet nie zasiadlam na kompa a dzisiejsza noc malo przyjemna mialam pare skurczy ogolnie mi nie dobrze brzuch sie stawial mdlo mi jak nie wiem i jeszcze co wieczor zaga .Jutro ide do gina ciekawa jestem co tam u mojej malenkiej slychac bo szaleje w tym brzuchu prze okrutnie az mi caly lata jej to naprawde ciasno tam :ico_oczko: biedactwo sie gniecie mam nadzieje ze doczeka do swojego terminu i wyskoczy a nie bedzie mnie dlugo meczyla . Ja stawiam kochane ze wlasnie zaczniecie sie wszystkie sypac :-) po kolei bo juz nadszedl czas to czekamy ktora pierwsza zamelduje sie z dzidzia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 wrz 2008, 10:19

miszka, Kochana trzymaj sie musisz byc dzielna :ico_pocieszyciel: ,bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: ,odezwij sie jak tylko bedziesz mogla bo my tu sie o ciebie strasznie martwic bedziemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 10:32

Miszka :ico_sorki: trzymam kciuki :ico_sorki: wszystko bedzie dobrze wiec sie nie martw :ico_sorki: dobrze sie toba i mala zajma :ico_sorki:
dawaj znac jak tylko bedziesz cos wiedziec-z kom sie nie rozstaje dzisisj :ico_nienie:
:ico_buziaczki_big: TRZYMAJ SIE CIEPLO

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 wrz 2008, 10:36

Witam sie melduje sie i ja

jestem juz po wizycie, czuje sie fatalnie, bo nocka slaba, tak mnie brzusio bolalo
Lekarz dzis zadecydowal, ze mam sie zglosic do szpitala, jestem teraz w domku i pakuje reszte rzeczy, mam pietra i troche sie boje, dzis mowil, ze raczej dzidzi nie bede miec.
Mialam KTG na ktorym wyszly lekkie skurcze ktorych nie czulam, mam parcie na odbyt, biegunke i brzusio boli ale rozwarcia brak tak wiec jak cos bedzie informowala Was moja kolezanka o postepie.
Nogi spuchniete, bialko w moczu nadal i cisnienie 140/70 a najpierw bylo 145/78

Trzymajcie kciuki bo sie boje :ico_chory:
Mam nadzieje, ze nie odesla mnie do domku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 wrz 2008, 10:39

Dziekuje Wam kochane dziewczynki z calego serca za wsparcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Czekam na taksowke,bo na autobus sie dzis nie porywam.Mam nadzieje,ze sie okaze ze wszystko jest ok i niebawem bede w domu,ale w razie czego napisze smsa.Trzymajcie kciuki,bo sie boje jak cholera co tam uslysze.Mam poczucie ,ze zaczynam stanowic zagrozenie dla mojego dzidziusia,wiec gdyby sie zdecydowali na cesarke -trudno,niech robia jezeli dzieki temu bedzie bezpieczna.Odezwe sie ,mam nadzieje po powrocie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 wrz 2008, 10:40

Pati85, kurcze ale sie zaczynamy sypac :ico_sorki: , pati ja tak mialam w ostatnia sobote stres na maxsa jak jeczalam do szpitala i sama nie wiedzialam czy bede rodzic czy nie i czy z malym wszystko ok. :ico_sorki:
nic sie nie martw przeciez tyle na to czekalas :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-15, 10:43 ]
miszka, odzywaj sie kochana pisz nam sms
Pati85, i ty Pati tez :ico_sorki: :ico_sorki:
ja mam jutro wizyte zobaczymy co mi powiedza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 10:47

:ico_brawa_01: Pati trzymamy kciuki :ico_buziaczki_big:
nic sie nie boj jeszcze chwila i Eryczek bedzie :ico_sorki:
dawaj znac co i jak w miare mozliwosci :ico_sorki:

Miszka ale Ty mnie zaniepokoilas troche bo ja tez cala spuchnieta -cisnienie 140/80 od wczoraj i kurde nie wiem czy to jeszcze w normie??? :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość