kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

05 mar 2008, 11:23

KOCHANY ANTOSIU NAJLEPSZE ŻYCZENIA URODZINOWE :ico_prezent:
KATRIN - zdjęcia Antośka super :ico_brawa_01:
AGI - nie podjeliśmy jeszcze decyzji kto jedzie na wesele, ja mam o tyle ułatwioną sprawę, że mam wizę :-D , a mój mąż nie i nie wiadomo czy mu dadzą. Zobaczymy jak wszystko się poułada, jak będziemy stać z kasą, niestety USA daleko i sam bilet dużo kosztuje, no ale pożyjemy zobaczymy. Ja bym chciała polecieć tak na 2 tygodnie poodwiedzać znajomych i z powrotem do domku. A jak już przylecę do USA to bez spotkania z Tobą i moją synową się nie obędzie :ico_nienie: :-D.
CARO - Oskarito na pewno chciałby mieć siostrzyczkę albo braciszka, tak że do dzieła :ico_haha_02: . Miłego spacerku i zabawy na śniegu. Gratulacje utrzymania wagi :ico_brawa_01:
KAMELEK - fajnie, że chociaż piątki wolne będziesz miała. Wiem, że Ci jest ciężko zostawiać małą, ale niestety takie życie, że ciężko wyżyć z jednej pensji :ico_placzek:
MRÓWECZKA - kuruj się kapustką, a jak nie pomaga to śmigaj do lekarza bo szkoda się męczyć :ico_placzek: Pokaż jakieś fotki z pobytu w PL
HEKTORKA - Kamilek na pewno szczęśliwy, że ma mamę w domu :ico_brawa_01: a ten gość to jakiś idiota :ico_puknij: może nawet lepiej, że nie zaczęłaś tam pracować, bo z takimi typkami to różnie bywa :ico_zly:
MORDKA - oj to rozbójnik z Kacpiego :ico_szoking: dobrze, że nic sobie tym nożem nie zrobił. Krystian też mi wyciąga różne przedmioty z szafek, grzebie w koszu na śmieci, otwiera piekarnik i ściąga wszystko na siebie. muszę non stop na niego patrzeć :ico_placzek:
KOLKA - :569: komunikat do twojego teścia: Proszę szybko zakładać panele, bo bez Agi wątek nam padnie :-)
A ja dziś jakaś nie do życia jestem, nic mi się nie chce robić, a wieczorkiem umówiłam się na wizytę do ginki i nie chce mi się iść. Idę coś sprzatnąć... :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: zaglądne później ...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 mar 2008, 12:45

kari24 pisze:Idę coś sprzatnąć...


e tam po co, posprzątasz pojutrze :-D :-D

my wróciliśmy z dworku, dobrze, że wcześniej poszlismy bo teraz już przyszła odwilż i śniegu zostało tyle co kot napłakał :ico_zly:

No nic nikogo nie ma to spadam!

Zamówiłam wczorj rowerek dla niuńka na roczek, a moja mama jednak nie kupuje zwierzaka na biegunach tylko stolik edukacyjny, zaraz Wam wkleję linka :-)

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

05 mar 2008, 14:04

Zdrowia szczescia pomarańczy dla Antosia

Katrin śliczny chłopaczek z twojego syncia i jakie zębole

Hektorka co za jakis kretyn z tego pracodawcy no ale cóż tak to bywa mam zawodowe doswiadczenia z takimi kretynami bo robiłam projekt dla młodzieży bezrobotnej i pełno sie takich kretynów roiło do darmowego pracownika ale nic dac od siebie takie życie. a miałam własnie któregos dnia cie pytac na gg jak sie pracuje wiec dobrze ze ci nerw nie poruszałam do konca

[ Dodano: 2008-03-05, 14:28 ]
ale cisza , ale cisza .........................ja umieram z bólu głowy i tęsknoty

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 mar 2008, 16:43

elo.

Wpadlam sie tylko przywitac i dac znac,ze zyjemy.

Chyba mnie dopadla ostatnio jakas depresja wiosenna bo nic mi sie nie chce i wciaz nerwowa chodze :ico_olaboga:

:ico_tort: dla solenizantow.


:ico_brawa_01: za osiagniecia dla maluszkow.

U nas bez zmian,tzn Andrzejek nie chodzi sam ale raczkuje i chodzi przy meblach :-)

Pozdrawiam was i dzieciaczki.....

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 mar 2008, 16:45

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ANTOSIA :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Katrin, o matko, dzięki Bogu, że szybko zareagowałaś. No i dziękuję za komplement. Ale ja się aż tak chudo nie czuję :-D

caro no to byle tak dalej.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 mar 2008, 20:12

wszystkiego najlepszego dla Antosia


i ....
Z okazji dnia TESIOWEJ wszystkiego co najpiekniejsze dla kochanej tesciowej zyczy Kacpi :-D :-D
Antos na fotkach sliczny i jaki usmiechniety :-D
wiecie co.. ostatnio mam jakos tak ze ... nawet to nie len... sama nie wiem co.. spalabym tylko albo..plakala i nic nie robie :O a Kacpi lobuzuje ze szok :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 mar 2008, 21:53

M0rD3CzKa pisze:wiecie co.. ostatnio mam jakos tak ze ... nawet to nie len... sama nie wiem co.. spalabym tylko albo..plakala i nic nie robie :O a Kacpi lobuzuje ze szok


to dlatego mało tu zaglądasz :ico_nienie: :-D

Rybciu ty też coraz rzadziej :ico_nienie: :ico_nienie:

kamelek1 pisze:ja umieram z bólu głowy i tęsknoty


oj bólu głowy nie zazdroszczę, a za kim tesknisz, mam nadzieję że za nami :-)

oj dziewczyny gdzie wy jesteście???????????????????????????????????

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 mar 2008, 23:17

Witam w cywilizowanym świecie :-D

Ufff... my już prawie po... reszta należy do mnie, bo teraz trzeba sprzątnąć ten pierdolnik, ale będziemy żyć :ico_oczko: Dzięki Kari za komunikat :ico_sorki: Teść chyba usłyszał, bo dziś bardzo się streszczał i skończył :-D A może to dlatego, że była dziś z nim "inspektor" jak sam ją nazywał? :-)

Myślałam, że więcej naklikacie... Śniło mi się, że jak przyszłam z powrotem na Tt to było 512 stron i się rozpłakałam, że w życiu tego nie odrobię :-D A tu proszę... Ale przeczytałam Was chociaż (co ja widzę... noże, śrubokręty poszły w ruch :ico_szoking: :ico_szoking: Same zabawki widać nie wystarczają naszym dzieciom :ico_olaboga: ) U nas Julka wczoraj młotkiem podłogę poprawiała :-D A w ogóle to muszę na nią naskarżyć...jest wybitnie niegrzeczna i marudna i nie chce mi wcale spać ani jeść nawet kaszy. Z nabiału mamy serki, jogurty itd.
Dziś ulepiłam jej bałwana... Postawiłam wózek obok, żeby zrobić fotkę na pamiątkę a ona jednym kopniakiem rozwaliła mu łeb :ico_olaboga: :-D

Mróweczka, mam nadzieję, że z cycuszkami już OK :-)

Hektorka nie napiszę nic ponadto niż dziewczyny napisały. Dłużej będziesz z kamilkiem i to najważniejsze. A niedoszły szef to kretyn. O!

Katrin buziaczki dla Antosia!! I oczywiście wszystkiego najlepszego! super z niego facet jak widzę na fotkach. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A nie wiem czy pamiętasz, ale w następny czwartek mamy małe "święto" rodzinne.... Masz już jakąś koncepcję na prezent? :-D


Mordeczka jak Twoje plecki? Nastrój mam taki sam, do tego chęć mordu, ale mniejsza o to. Święto teściowej?? Łał, a moja była, może na prezenta liczyła? :ico_oczko: A ja nie obchodzę takich świąt :ico_oczko: Tzn nawet nie wiedziałam :ico_wstydzioch: Ale Julcia tez przesyła Tobie życzenia i pyta na marginesie, kiedy jej narzeczonego zwieziesz?? Bo może on ją nauczy chodzić? :-D I brawa dla niego!! Znowu chyba podrósł, o czasu, kiedy go widziałam ostatnio :-D A styl zasypiania mają z Julką podobny :-D Dobrze to rokuje na przyszłość :-D

No i zapomniałam co miałam jeszcze napisać... jestem bardziej zmęczona niż myślałam.

No i oczywiście.... tęskniłam za Wami!!
Ostatnio zmieniony 06 mar 2008, 11:29 przez Kolka, łącznie zmieniany 1 raz.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

06 mar 2008, 00:00

Hejka
Dla Antośka buziaczki i wszystkiego co najlepsze :ico_tort:
Dziękuje Laseczki za te pocieszenia, ale ja bardzo się ciesze z tego powodu że zostaje z malutkim, jakoś narazie mi przeszło i chyba nie chce jeszcze iść do pracy, los tak chciał wiec postanowiłam że do września nic nie szukam, bo do tego miesiąca mam wychowawcze.

katrin, ojejku to malutka ładny prezencik przyniosła Antosiowy, teraz to na kazym kroku trzeba patrzeć co te nasze maleństwa wymyślą. Kamil to mały odkurzacz, bo gdy coś zanajdzie na podłodze to chyc do buziaka, zaczełam już dwa razy dziennie odkurzać, bo ciągle coś kruszy jak nie on to pies.
A djecia fajowe, A Antek to jak król na tym foteliku siedzi.

M0rD3CzKa, superaśna pozycja do zaśnięcia, kamil ostatnio na brzuszku zasypia.

Kolka, szybko uwineliście się z tym remoncikiem,

caro, Ja się jeszcze zastanawiam co małemu kupić, chyba też rowerek, a od chrzesnego dostanie na roczek konia bujanego, który galopuje i rży.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 mar 2008, 00:04

Kolka :-D super ze juz jestes :ico_brawa_01:
moje plecy... echhh szkoda gadac... ziecia przywioze ale najpierw to synowa miala do mnie przyjechac :P
Kacpi za kazdym razem zasypia tak samo... teraz tez juz sie uklada ''po swojemu'' :ico_szoking: :-D a jak go klkade na poduszke to z wielkim oporem :D
caro pisze:to dlatego mało tu zaglądasz
caro, pewnie dlatego tez ale ... Kacper zajmuje mi teraz caly czas ... a jesli on usnie to i ja sie klade polezec bo plecy mi na pol pekaja :ico_placzek: :ico_zly:
aaa i zapisalabym sie na ten roletiks czy jak sie to tam pisze ale nie wiem czy to mozna z bolem plecow.. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość