Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 wrz 2008, 20:29

witajcie z wieczorka.

Aga przykro mi, że u Emi nasiliły się te szmery, ale pewnie i tym razem intuicja Cie nie zawiedzie i okaże się, że to szmery wzrostowe.

No a Majka chora :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: ma co jakiś czas wzrost temperatury, podaję jej na zmianę nurofen i panadol i jakos dajemy radę, ale marudna jest okropnie. Nie mam pojęcia co z tego będzie, bo nie ma na razie innych objawów. Wydaje mi się, że może gardło bo czasem tak dziwnie zakaszle i mówi ała. :ico_placzek:

sensibel po ilości postów ostatnio wnioskuję, ze juz coraz lepiej radzisz sobie z okiełznaniem swoich pociech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja pracuję sobie troszkę i zerkam od czasu do czasu na barwy.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

15 wrz 2008, 20:30

Emilka się kąpie. Idę ją zaraz położyć spać i mam nadzieję że zdążę chociaż na kawałek M jak miłość :ico_oczko:

gozdzik, nie wiem dokładnie ile Emiśka zjada kaszki. Wydaje mi się że około 150-180 ml chociaż nie zawsze zjada całą. Do tego zjada duży kubeczek Danonka :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 wrz 2008, 20:38

Majka już śpi, Miki też szykuje się do spania, a ja też będę oglądała M :-D

Chyba ciężka noc przede mną, bo juz Maja się wierci i popłakuje przez sen. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 wrz 2008, 21:51

Jula tez spi a za oknem jak padało tak pada

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

16 wrz 2008, 07:14

Witajcie z rana

Pogoda nas dalej nie rozpieszcza. Pada deszcz i są zaledwie 4 stopnie :ico_szoking:
Nocka cała przespana. Obudziłyśmy się chwilkę przed 7.
Teraz Emiś ogląda bajki a ja zaraz idę stawiać wodę na kawę...

urmajo jak Maja przespała noc ??

Komu kawusię ?? :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

16 wrz 2008, 08:20

hej babeczki

U nas nocka taka se 2 pobudki na piciu,wsumie u nas nie padało ,ale nadal zimno teraz zaledwie 10 stopni ,sorry za wczoraj :ico_sorki: ale byłam wkurzona i nie miałam weny do pisania z wieczora.Ja wstałam przed 7 ,a mela o 7:30 teraz ogląda bajki ,ale juz woła nananan i lalalala czyli rock you baby mam właczyc i przyniosła pilot :ico_haha_01:

aga takie szmery to wiekszośc dzieciaczków w tym wieku ma ,u mojego starszego to tez tak było ,ale naszczescie nic powaznego przeszło wszystko bokiem jak u większosci dzieciaków no ale niestety trzeba sprawdzic , emilka jest kluseczka malutka wiec szybciej sie meczy stąd tez to może byc


dziekuje za kawusie :ico_kawa: :ico_sorki:

tez lecce zrobic kaszke ,ja meli robie z 3 łyżek kaszki i niewiem ile wody ,ale jakos ok.3/4 szklanki i przewaznie wszystko zjada , czasem do kaszki dorzuce ze 2 łyżeczki jogurtu gestego ,lub jakis serek albo danonek ,albo jeszcze jakies zmiksowane owocki, potem zaraz za jakis czas ok. pół godziny po tym je zemna sniadanie i wcina kanapeczki lub parówke ewentualnie do tego ,co kto ruszy to ona tez musi ciagle cos memlac bo niepodaruje ,wczoraj ugotowałam se kukurydze mniammm mniammm no zobaczyła :ico_szoking: i tez chciała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

16 wrz 2008, 08:42

Hihi Becia moja Emilka też uwielbia kukurydzę :-D Ugotuje i jak jej dam kolbę to nie ma dziecka :-) Chodzi z nią i zajada.

Jestem wielka :-) Posprzątałam już całe mieszkanko łącznie z myciem podłóg, powiesiłam pranie i mam luuuuz. Właśnie zapijam sobie :ico_kawa:

A ja stawiam dzisiaj :ico_tort: pod te 1,5 roczku mojej Emilki :-) Będzie w sam raz do kawusi :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

16 wrz 2008, 08:50

no fakt :ico_sorki: nie spojzałam na suwaczek ,a jeszcze wczoraj pamietałam :ico_olaboga:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-09-16, 09:14 ]
wczoraj wkońcu doszły adidaski po ponad 2 tygodniach :ico_olaboga:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 wrz 2008, 13:49

Witajcie Jula spi a za oknem pada i pada :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dzis :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nawet na chwileczke nie dało sie wyjśc z domu ale za to wymyłam sobie lodówke i troche posprzatałam po szafkach i "mysich" dziurach :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Coraz mniej czasu zostało nam do wyjazdu do Anglii a tak mi sie jakos nie chce :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: moz przez ta nasza pogode
pierwszy raz bede leciec samolotem zreszta za granica nigdy nie byłam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: no ic zobaczymy jak bedzie troche sie pewnie teraz zaczne mniej udzielac bo pomalu trzeba sie zaczac pakowac itp
wylatujemy w czwartek w nocy


Wszystkiego Dla Emilki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-09-16, 14:04 ]
a Becia super butki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

16 wrz 2008, 15:49

u nas naszczescie nie pada i jest odrobine cieplej na północy po widziałam na mapie to na południu ciągle pada i niższe są te temperatury

mela spi ,a my jak wracaliśmy do domu to udeżyłam w kraweżnik znowu kółkiem i mi znowu sie rozleciało :ico_zly: to juz drugi raz ,taki grzybek wyskakuje i musze zaraz iść to naprawić i znowu w tych smarach sie upitole :ico_zly: ehhh.....

gozdzik ,a co z waszym wózkiem? kupiliście nowy?

gozdzik nie tylko ty światowa nie jesteś ja też jeszcze nigdzie nie byłam i samolotem nie leciałam

[ Dodano: 2008-09-16, 16:19 ]
no i uporałam sie w miare szybko :ico_haha_01: taki zemnie mag giver :ico_smiechbig: jeszcze przetarłam cały :-D :ico_brawa_01: i gites majones :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości