misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

17 wrz 2008, 09:02

Witajcie. Mój Bartek też się zasmarkał, ale jeszcze do szkoły go puszczam. Teraz też siedzi nad literką A, którą robi już prawie 2 godz, a mnie szlag trafia.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

17 wrz 2008, 09:11

witam
moja dzis trzeci dzień w domku oj będzie nadrabiania :ico_olaboga:
ale Magda jak narazie chętnie siada do ksiażek zobaczymy jak to bedzie dalej :ico_noniewiem:
Magda ma książki z serii Wesoła Szkoła

zdrówka dla Waszych pociech :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

17 wrz 2008, 11:42

witam
ale zimnica brrrr

Piotrek już przerabiał T , lecą z tym wszystkim w zawrotnym tempie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 wrz 2008, 12:07

u nas są dopiero przy "o", ale w tej chwili bardzo dużo dzieci choruje :ico_noniewiem:

22540MONIKA, też mamy Wesołą Szkołę

misiunia_29, nie przejmuj się moja Ala też O wczoraj pisała godzinę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 wrz 2008, 12:51

Widzę,że w większości dzieci uczą się z "wesołej szkoły".Moje dziecko wczoraj dostało B i nie wiem czy to 5 czy 4.Musze się dziś pani zapytać,bo skala jest od A do F. :ico_noniewiem:
Czy wasze dzieciaczki chodzą na swietlicę i obiady?Zuza chodz,zapisałam ją,bo nie zawsze mogę ją odebrac o czasie,czasem mała mi nie daje,albo mam wizytę u lekarza z Julką,ale raczej staram sie ją odbierać pod koniec lekcji.A na obiady chciała sama,tylko na same drugie dania.Zjada wszystko i bardzo jej smakują.

[ Dodano: 2008-09-17, 12:52 ]
misiunia_29, widzę,że dzidziuś w drodze,serdecznie gratuluję :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

17 wrz 2008, 13:51

Basia ma podręczniki : " Już w szkole " dotarli już do M pędzą z tymi literami jak nie wiem o dzień inna a m wczoraj to była udręka wyglądało to u niej jak dwie A bez kresek i jak na razie nic z tego innego nie wyszło małe nawet całkiem całkiem..Basia do świetlicy chodzi jak czeka na busa albo ma przerwę przed zajęciami RI no i tez myślę nad obiadami tylko nie chciałabym co dzień tylko 2 x w tyg gdy jest do 13.30 w szkole ale nie wiem czy tak można jutro jadę do szkoły to sie dowiem

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 wrz 2008, 18:06

aska, nieźle pędzą jak już do m dotarli,u nas było dopiero A i O,takie kulfony sadziła,że szok,dopiero mój mąż ją nauczył,bo ja straciłam cierpliwość.Jutro pewnie E zaczną.Już się boję co to będzie :ico_oczko:
A co do obiadów,to u nas trzeba cały miesiąc wykupić,ale można albo zupy albo drugie,całość też.Zuza je tylko drugie dania.Sama chciała,bo jak siedzę w domu z małą to i tak gotuję.
Dziś odrabianie pracy domowej poszło bardzo sprawnie,kazałam jej jeszcze sama z siebie przeczytac 2 czytanki,z O i pewnie jutrzejszą z E.Nie wiem jak Wasze dzieciaczki,ale Zuza płynnie nie czyta,chociaż coraz lepiej jej to czytanie wychodzi.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

18 wrz 2008, 10:03

witam
u Piotrka pracują na innych książkach więc my mamy przerabiane inne literki
mój Piotrek nie czyta , ogólnie z polskiego jest słaby , ale matme to ma w jednym paluszku ,chodzi na świetlice tylko w jeden dzień bo kończy wcześnie i musiałabym go na obiad prowadzić drugi raz , zjada chetnie , u nas można sobie obiady wykupować każdego dnia , nie trzeba z góry za miesiąc płacic , chociasz ja z góry płace bo i tak Piotrek chodzi .
Wczoraj było zebranie szok normalnie trwało 2h :ico_noniewiem: myślałam że wyjde z siebie , a dzisiaj jest zebranie trójek klasowych .
czy macie juz podany termin ślubowania ? u nas będzie 10 pażdziernika ...

a wiecie że już maja zadany wiersz na pamięć :ico_noniewiem: to jest obowiązkowa lektura "kto ty jesteś"

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

18 wrz 2008, 11:14

aska, naprawde pani pedzi z tymi literkami u na dopiero O i A , i akurat kiedy Ala jest chora to codziennie jedna literke robią , ja siedzę z Ala codziennie i przerabiamy material ten co dzieci w szkole bo innacze to mailaby straszne zaleglości .......a co do czytania to moja jest strasznie anty , juz nie wiem co robić ,żeby chociaż kawałek czegoś przeczytała , a duka strasznie i ja trace cierpliwość i ona może dlatego nie lubi przy mnie czytać ......już nie wiem :ico_noniewiem:
na obiady ja nie puszczam bo narazie nie ma takiej potrzeby , a jeszcze jak widzialam jak te starsze dzieci sie pchają ,żeby być pierwszym na stołówce to nawet sobie nie wyobrażam ,żeby moje też tam chodzilo

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

18 wrz 2008, 12:08

U nas ślubowanie 04.10. Wczoraj byłam w szkole żeby pomóc robić czapeczki na ślubowanie. Bartek też wczoraj przerabiał literkę E. Dziękuje za gratulacje. Nasza pociecha urodzi się w kwietniu i przybędzie nowych obowiązków :ico_haha_02: . Ale damy radę.

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości