Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 wrz 2008, 13:11

Fajny... :-D
Uwielbiam zegarki. Mam chyba 7 i wciaz mi malo :ico_haha_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 wrz 2008, 13:33

Ula fryzura fajna, co do koloru, to jak się dobrze w takim czujesz, to czemu nie. W pracy życzę powodzenia.
Bezrękawnik fajny.
Pruedence świetny tv i skoro po namyśle to musi być dobry.
Karolinko na pewno znajdziesz czas na prawko i tak że dajesz radę z dwojką brzdąców, to gratulacje.
Kasiu wyglądasz kwitnąco i widać, że ciąża ci słuzy.
Anitko widzę, że czas bez męża naprawdę pożytkujesz. Super.
Janiołku studia kulturoznawcze są rewelacyjne i naprawdę fascynujące. Miałam takie zainteresowania kiedyś. Jednak teoria, filozofia literatury to mnie średnio pociąga. Jeśli to lubisz, to chylę czoło, bo ja wolę krwisty formalizm w postaci gramatyk, statystyk i językoznawstwa w każdej postaci (nawet scs i sanskrypt mnie pociągają).
a u nas dzisiaj tak różowo nie było. O ile Amisia chętnie poszła do auta, to pod żłobkiem widac było jak trwa proces myślowy i niechętnie wysiadała z samochodu. W samym żłobku nie bardzo jej się podobało, ze ją przebieram, a wejście na salę odbyło się z wrzaskiem i odrywaniem od mamy. Ale jak tylko mama zniknęła za drzwiami, tak i wrzask ustał i maluch siedział sobie na podłodze bawił się i jak tylko chłopiec szedł i nadepnął jej na rękę to popłakała się. Pani tylko powiedziała Amelko no co ty, a ona wstala i poszła sobie do zabawek. To okienko podglądacza jest naprwdę rewelacyjne.
Zobaczymy jak będzie jutro.
Sylwia w żłobku na Kozanowie sa co najmniej dwie opiekunki nonstop, a widzialam trzy. Tak więc nie wiem, może u twojej siostry tylko jedna wydaje dzieci. Ale koniec ko
ńców dobrze, ze się Milenka odnalazła w nowej sytuacji.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

17 wrz 2008, 14:06

Aga zegarek fajowy ale ja jestem przesadna i ze zegarkow sie niby nie daje dla bliskiej osoby i ja w co niektore wierze, a z maszynka to musisz sie zastanowic bo np. moj maz nie lubi elektrycznych bo ma strasznie gruby zarost a wiem ze nie kazdy zarost do takiej jest dobry ale to jak uwazasz, a moze jakas ladna koszule mu kup albo jakis perfum??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 wrz 2008, 14:16

Elu kochana, ale to i tak calkiem niezle Twoja ami sobie radzi. dzielna dziewczymnka, zeby tylko tak dalej

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 wrz 2008, 16:33

ja wolę krwisty formalizm w postaci gramatyk,
semiotyke ubostwiałam, w tym roku mam logikę dyskursu :-D
Z resztą polityczne i gospodarcze klimaty to też spory formalizm. Sama kultura czy literatura, az tak mnie nie kręci, może bardziej analizy tekstów, itd, ale sama teoria mnie męczy odrobinę :ico_oczko: Ale nie narzekam, fajne studia.

a ja dziś kupiłam Lence jeansy w grzeboku- jedne zwykłe, drugie w paski takie lila-róż :-D , poza tym przyjechała moja koleżanka, była u ojca w stanach i przywiozła Lence komplecik z myszką Minnie i takiego dużego Elmo z ulicy sezamkowej :-D i

[ Dodano: 2008-09-17, 16:59 ]
Lenka z Elmo (nie chciała pozowac)
Obrazek
Komplecik
Obrazek
Spodenki
Obrazek
A to bonusik - Lenka sie kąpie
Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

17 wrz 2008, 18:40

A mi walsnie napisali z tego sklepu,że im się te tv w tej cenie skończyły :ico_placzek: i anuluja moje zamówienie,a tak się cieszyłam. Już nie mam sił dziś nic szukac , jutro to zrobie, zresztą mam na koncie tylko tyle ile ten tv kosztował więc każda zwyżka to za duzo :ico_olaboga:

Aga Ty sobie patrz na tych ludzi i mysl,że już nedługo :-D
A zegarek podoba mi sie strasznie, ale mój M by na pewno go nie nosił, bo ona nie lubi takich rzeczy. Ja mam w planie mu kupić nową komórke na święta bo ta co ma to wyglada jakby przeżyła II wojne światową :ico_olaboga:

Yvone
Z tego co piszesz to ten żłobek do którego chodzi Ami, na prawde fajny. Myslę że wkońcu się przyzwyczai i potem będzie z radoscią chodzić, i tak znosi to wysmienicie.

Karolina Fotki fajowe.

Tosia nadal ma rozmiar buta 19 :ico_szoking: nie wiem czy to dobrze, ale tak jest. Sama nie chodzi a za rączki to pare kroków i na pupe :-D
Dzisiaj zrobiła sobie nie jedną a dwie drzemki, może przez pogode ale było fajnie bo sobie poczytałam książkę :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 wrz 2008, 18:42

Hej :-) !

Kasia wygladasz baaardzo sexi :-D !!Ślicznie!!!!!Super że wszystko dobrze z syneczkiem!!!

Anita ten potencjalny nowy model moze okazac sie gorszy wiec jeszcze przemysl sprawe :-D

Janiolku to jednak dla Nas troche za daleko!Chyba ze bedziemy bardzo zmuszeni :-D Ciuszki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ania to faktycznie nie ma co przekladac tego stazu.Wszytsko sie jakos rozwiaze samo, zwlaszcza ze juz widac blekit na moim niebie bo moze juz w pon bede w krk ale na arzie nie chwale sie bo jeszcze nie jest potwierdzone!!!

Karolina przyjdzie czas na Ami z chodzeniem.Nie martw sie!!!A czy wychodzisz na spacer z dwoma bobasami bo zastanawiam sie jak dajesz sobie rade z 2 wozkami :-D ???Mozliwe to???

Aga zegarek fajny!!!Ja proponuje owinac sie we wstazkę i dac sie Mezusiowi jak dzieci pujda spac :-D

Yvone Ami to super dzielna dziewczynka!!!

Wisienko na pewno slicznie Ci bedzie w tej fryzurce :ico_brawa_01: To kiedy do fryzjera??

ciekawe co sie dzieje z Mala Mysza???

Ja dzis humor o niebo lepszy.Wraca maz, mieszkanie moze bedzie, jutro nasza 7 rocznica wiec powodow do radosci nie brakuje :-D Dzis w Lublinie jest toure de pologne(chyba tak to sie pisze :-D ) wiec skorzystalam z okazji ze nie pada deszcz i pokazalam Neli chlopaczkow na rowerkach :-D !!Ide bo moje Cudo ciagnie za nogawke :-D

[ Dodano: 2008-09-17, 18:44 ]
Pruedence Nel ma 20 od niedawna wiec mysle ze 19 to nic zlego :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 wrz 2008, 18:46

Dziewczyny, a jak jest z tymi rozmiarami? Lenka ma długość stopy 10cm a jaki to rozmiar to ja zielonego pojecia nie mam.

[ Dodano: 2008-09-17, 18:51 ]
o już wiem! To 17 :-D My jeszcze butów nie mamy, bo nie ma po co, tzn mamy jedne takie na lato co to starszy kolega w nich nie pochodził i Lenka tez raczej nie skorzysta.

Oooo te buty to w rozmiarze 16/17 to akurat, no ale nie wiem czy jej je zakładac czy nie..On zrobiła pare razy po jednym kroczku tak bez trzymania, za reke nie chce chodzic.
Jak myslicie?

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

17 wrz 2008, 19:08

Janiolek, ooo sama robi kroczek to nawet nie wiadomo kiedy pójdzie :ico_brawa_01:

martuunia i tak trzymać :ico_brawa_01: znów świeci słońce :-D a ta kokardka jest rozważana i to poważnie :-D :-D

dziewczyny tego zegarka to mój mąż na pewno by nie założył :ico_nienie: ...to DAMSKI hehhhee :-D tak szukałam prezenetu dla niego, że znalazłam zegarek dla siebie :-D

[ Dodano: 2008-09-17, 19:13 ]
Ania Ci ze sklepu tego od TV :505: bo oni może na wabia taki mają a jak ktoś się napali to kupi inny u nich ale zwabiają go kuszącą ofertą :ico_zly:

dzisiaj znowu byłam u burmistrza...buuu... jest coraz lepiej rozmawialiśmy 1 godzinę i 40 minut :ico_szoking: - niedługo pewnie mi kawę zaproponuje :ico_oczko: , kurcze ale wszystko trzeba wychodzić w tym naszym kraju.... :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-17, 19:14 ]
Janiolek, super rzeczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a te jeansy są boskie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 wrz 2008, 19:15

Janiolek, ooo sama robi kroczek to nawet nie wiadomo kiedy pójdzie
ona te kroczki to tak bardziej z rozpędu, bo np między krzesłami jest za duza odległość. Mysle, ze dałaby radę, ale boi się. Teraz pokazuje jej, ze lala i Elmo chodzą, moze ją to zmotywuje. Wszyscy mowili ze bedzie chodzic jak skonczy 10m-cy, a od momentu skonczenia pół roku cały czas męczymy raczkowanie, podnoszenie sie (6,5m-cy) i chodzenie przy meblach (7 m-cy).

[ Dodano: 2008-09-17, 19:18 ]
Janiolek, super rzeczy a te jeansy są boskie
dzieki :-D 9zł za 2 pary :-D lubie pogrzebac, czasem mozna znalezc super rzeczy, ale rzecz jasna szukam spodenek czy bluz. A sobie pare lat temu kupiłam prochowiec za jakies 1,8zł teraz skróciłam go za 25zł i mam najmodniejszy płaszcz sezonu :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość