sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

17 wrz 2008, 21:37

Janiolek przyszedł mail i już się zarejestrowałam.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 wrz 2008, 21:37

sylwia77, moze ma takie własnie cudactwa jak ja łapie. To nie są typowe 3-dniówki, bo jestem za stara na to. Jakiś lekarz mi mówił, że to taki sposób organizmu na oczyszczenie, ale nie wiem ile w tym prawdy. Może ania się pojawi i coś zdiagnozuje.

[ Dodano: 2008-09-17, 21:41 ]
Janiolek przyszedł mail i już się zarejestrowałam.
widziałam :-D miałam podziękować, ale przejełam się Patrykiem.
Wiecie co? Lenka do tej pory raz miała katar, raz podejzewano zapalenie oskrzeli, miala katar i kaszel. Wyleczyłam ja mascia majerankowa i syropem prawoslazowym, a ja od jej narodzin do ukonczenia 3 miesiaca byłam chora 5 razy z czego 2 razy umierałam na katar

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

17 wrz 2008, 21:51

Witajcie :)
ale mialam czytania... :ico_szoking:
Aga i Masrtunia wy jestescie swintuch :ico_oczko: a tak na marginesie bardzo dobry pomysl z ta kokarda a do kokardy mozna sobie ladna bielizne sprawic i w ten sposob prezent dla siebie...
Sylwia Kacper tez tak ma od razu goraczka i to wlasnie takie 39... dwa razy tak mielismy raz skonczylo to sie zapaleniem oskrzeli ale to bylo przez zle diagnoze w szpitalu a drugim razem podobno od zebow... tak szybko jak przyszlo tak szypko przeszlo...
Moj Kacper ma rozwolnienie ale zapewne przez te sliwki ktorymi uraczyla go moja babcia... dalam smekte zobaczymy...
A i z zegarkiem dobre... Damski... ja tak wlasnie myslalam ze taki z deka pedziowaty ale mysle nie wypowiadam sie... dla mnie facet ma wygladac jak facet... jestem zwolenniczka macho a co.... co do sex shopu to tez nigdy dla siebie tam nie kupowalam jako malolat to jakies majtki dla kolezanki kupilismy i tyle... a moze nalezaloby sie tam wybrac teraz siedze sama to by sie wibrator moze przydal... moja kolezanka ma i dziwila sie ze ja niechce ale ja zawsze bylam pruderyjna...

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

17 wrz 2008, 21:54

Janiolek super, że Lenka nie choruje. Nie ma nic gorszego niż chore dziecko.

Dalej śpi spokojnie, może nie będzie tak źle pocieszam się :574:

Yvone ale Ci zazdroszczę, że Amelka tak pięknie jadła. Za moim dalej biegam po całym mieszkaniu.

wisienka24 fryzura super. Szkoda, że z moich włosów nie da się takiej zrobić :ico_oczko:

Kasia wyglądasz rewelacyjnie. Ciąża Ci naprawdę służy.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

17 wrz 2008, 21:54

a Wisienko nie wiem co ci poradzic u nas jest cos takiego HIPHOP tzw.
i maja tam ruch ze hoho... podpowiem ze urzad pracy tez daje do 15tys na otworzenie dzialalnosci woem bo biegalam z tym w tamtym tygodniu... bezwatpienia prowadzenie wlasnej dzialalnosci jest strasznie pracochlonne ale daje duzo satysfakci ze to ty wlasnymi rekoma, moje itd...

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

17 wrz 2008, 21:58

Anitko mężuś już wrócił? I czym go przywitałaś? Bo ja mojego czasami z wałkiem witam, oczywiście tak dla żartów.

Chyba się nie doczekam dzisiaj na to allegro, przedłużyli przerwę do 22.10.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2008, 22:00 przez sylwia77, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 wrz 2008, 21:58

teraz siedze sama to by sie wibrator moze przydal... moja kolezanka ma i dziwila sie ze ja niechce ale ja zawsze bylam pruderyjna...
ta moja koleżanka, której kupiłyśmy wibrator, była bardzo zasmucona, gdyż nikt jej nie chciał (aż dziw tak szczerze mówiąc ), i biedna cały czas marudziła, że chciałaby spróbować, ale tak cnote z wibratorem stracić to nędza. :-D
A ja też jestem pruderyjna, ale kremiki różne lubie i nakładka durexa też była niezła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 wrz 2008, 22:07

Temacik sexu nam sie rozkrecil :-D

ja tez czekam na allegro :ico_haha_01:

My probowalismy kilku rzeczy, powiem wam ze fajna sprawa. moze czas do tego wrocic?

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

17 wrz 2008, 22:08

a ja siedze sobie i pije piwko z soczkiem przy necie bo mi sie nalezy a co... Ryskiek przylechal i usypia w nagrode Kacpra jest z nim problim bo przez ta pogode to jest strasznie marudny i spiacy wiec musze go polozyc po poludniu bo by mnie wykonczyl tym mamamamamamam a wieczorem ozywa... dalej nie spi.. dzisiej lazilismy po deszczu tzn mzylo bo juz z nim nie moglam wytrzymac w domu wiec Yvone Amelce przedszkole napewno dobrze zrobi na dluzsza mete a to ze poplakala to bylo by nienormalne jakby nie...

[ Dodano: 2008-09-17, 22:10 ]
Wisienko to cos polec...
zaczynamy swintuszenie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-17, 22:11 ]
Janiolek ja tez cnoty z wibratorem nie chcialabym stracic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 wrz 2008, 22:12

Anita, to masz chwile dla siebie :ico_brawa_01: dobrze ze sie rysiek troche poczuwa,ja swojego ciagle musze gonic

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość