lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 mar 2007, 16:25

z tym prawkiem ,to chyba z lenistwa bardziej,bo mi sie chodzic nie chce he he....kasia to widze,ze lenka tez bedzie dobra mamusia skoro juz z wozeczkiem smiga,aja ostatnio widzialam chlopczyka z mala spacerowka,pewnie bedzie dobrym tatusiem :ico_brawa_01: ale to slodko wygladalo....i mial bardzo fajna mamusie;)nie to co sie czasem widzi w uk,nastoletnie mamy ,ktore sia wydzieraja na malutkie dziecko ,bo np placze :ico_zly: ono nawet nie wie,czemu ta mama tak :ico_olaboga: krzyczy.....madziorka ciesz sie malym brzuszkiem,bo mnie tak teraz plecy bola,ze juz mam dosc(ale tylko jak siedze :ico_zly: )

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 mar 2007, 17:24

witam mamuski i ciezaroweczki,
madziorka ja tez czekam na ta nazwe angielska mieska,i jeszcze raz ppodaj przepis bo tamten nie moge znalezc :ico_placzek: :ico_haha_01:
a i moje dziecie jak zobaczy twoje zdjecie te w podpisie to wola mama :ico_noniewiem: nie wiem co mu sie pomieszalo,nawet podobne nie jestesmy do siebie bo ja brunetka :ico_noniewiem:
pawel tez specjalizuje sie w zapiekankach ,hotdogach a teraz pizze robi :ico_haha_01:
Ilonka to chyba ta sama data urodzenia z bablu tak dziala ,ze termometr kupilismy prawie w tym samym czasie,jakas telepatia :ico_oczko: :-D co tam za ciuszki tatusko kupil dla corci???chwal sie
lucymilego zakuwania,ale pojdzie ci to szybko bo ty 2 w 1 i co dwie glowy to nie jedna :ico_haha_01:
kasiajuz myslalam ze mi synowa rozpuszczasz,o 3 nad ranem to niezla bedzie z niej imprezowiczka :ico_haha_01: chociaz konrado nie bedzie sie z nia nudzil :ico_haha_01:
spanko z wozkiem :-D :-D ,dobre :-D :-D aby nie z sasiadem... :-D :-D
super ze sie wyluzowalas,ja za poltora tyg tez sie wyluzuje,bo juz w pl bedziemy :-D
a co to za zabawka,daj zdjecie albo linka na internet jak jest.
co do mycia zebow,to konra kilka razy dziennie by myl.nie mam z tym problemu,chetnie otwiera buzie i nawet probuje sam myc.tylko jeszcze pluc nie umie ,tak wiec lyka wszystko :ico_olaboga: pierwsz paste mial o smaku truskawek, a teraz delikatna miete.nie protestowal przy zmianie,tylko chodzil i huhal jak mu z buzi pachnie :ico_haha_01:
powiedz lence ze jak nie bedzie myla zabkow to konrado nie bedzie sie z nia calowal :-D moze zadziala :ico_oczko: :-D
ostatnio znowu calusnik sie z niego zrobil :ico_noniewiem: :-D a ja wykorzystuje i cmokam go ile sie da :ico_haha_01:
a ty jaka masz paste?
kasik ciesze sie ze moglam ci pomoc,ale nie tylko ja zadowolona jestem z tego term do ucha,bo ilonka tez go chwali. :ico_haha_02:

zdjecia ksieciunia sa,ale myslalm ze beda lepsze.z mego meza papparazzi nie bedzie,bo nie chcialo mu sie czekac na podworku na przyjazd karola potem gdzies go dojrzal i strzeli kilka fotek z daleka :-) a jego znajomi w pracy czekali wytrwale i ponoc rozmawial z nimi i porobil kilka zdjec.
kliknijcie na fotke to sie wam powiekszy,jakbyscie go nie poznaly to ten w jasnym plaszczu :ico_haha_01:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 mar 2007, 18:17

hello kobietki!!!!
LUCY masz ladny brzusio jak na 26 tydzien,
szkoda mi dzis dzionka bo dopiero wstalam po nocce, a widze ze pieknie na dworze wiec lece na spacerek, moj ksiaze mi posprzatal ( jak zwykle) i popral ,wiec nic nie musze robic ( jak zwykle) :ico_brawa_01:
buziaczki sloneczka
KASIK powiedz mi w ktorym tyg poczulas pierwszy ruch dziecka????
powiem ci jaki u mnie w robocie przesad maja co do dnia porodu, aczkolwiek nie wierze w przesady :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 mar 2007, 19:39

czesc dziewczyny, ja teraz bede jak Fela swego czasu - pojawiac sie i znikac :-D

Kasi.k wiedzialam, ze ty jedna o mnie nie zapomnisz :ico_sorki: dzieki ci za to

Lucy i Ilonka jak chcecie zdjecia mojego brzuchola, to te ostatnie ze starego forum jeszcze aktualne :-D Nic mi brzuch nie rosnie do przodu tylko troche mnie po bokach w talii przybylo. Jasnie Pan juz na mnie mowi "wieloryb, ktory polknol foke". Nie trafia do niego, ze wieloryby sie planktonem zywia i mowi, ze plankton nie jest tak ruchliwy jak moj brzuch :ico_ciezarowka: Do brzuchola Lucy to mi jeszcze baaaardzo daleko, ale jakos sie juz przyzwyczailam do mysli, ze Lucy King Konga urodzi. Moja Lucja mala, ale za to Glodzilla z niej straszna. Caly czas musze cos jesc, zeby mi dziury w brzuchu nie wykopala :-D

Kasia79 pogoda w Polandzie rzeczywiscie do kitu :ico_olaboga: brzydkie wakacje mi sie trafily.

Co tam u Julie i mojego ziecia? Pare karteczek wstecz przewinelam, ale na ich slad nie trafilam :ico_noniewiem: ktos cos wie?

No i widze, ze przybylo nam kilka nowych ciezaroweczek, ale z tego co zdazylam zauwazyc ja z Lucja na drugim miejscu dalej zaraz za Kasi.k :-D

Buziaczki dla wszystkich

[ Dodano: 2007-03-24 ]
a dlaczego ja mam teraz tylko 2 posty? to te ze starego forum sie kasuja? :ico_olaboga: to znowu tyletrzeba sie naklikac....

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 mar 2007, 19:41

i znowu ja...

Moje Kochanie w pracy a ja kończę pakować torbę doszpitala i po... W nocy urodziła juz jedna kwietniówka, a dzisiaj rodzą dwie nastepne... i teraz do mnie dotarło, że to juz naprawdę blisko :ico_olaboga: A jeszcze wczoraj dostałam pierwszych skurczy, ale po jakies godzinie wszystko się uspokoiło. Dzisiaj natomiast prawie cały dzień stawia mi się brzusio... Czyżby to już tak blisko :ico_szoking:

Lucy zapomniałam Ci napisać, że nawet jak nie bedzie ci się chciało iść na SR, to koniecznie zapisz się na turę po szpitalu. My dzisiaj byliśmy z mężem i teraz juz mamy całkowity ogląd co i jak i gdzie... Pokazali nam praktycznie wszystko i jestem pod wrażeniem...

Martucha z tego co pamiętam to pierwsze ruchy czułam koło 17 tygodnia, ale myslałam wtedy, że to burczenie w brzuszku lub kłopoty żołądkowe :ico_puknij: :ico_haha_02: A pierwsze mocne ruchy i kopniaczki to koło 20 tygodnia...

Fela ja wiem,ze Ilonka tez chwali, ale jak czytałam mężowito była tylko twoja opinia :ico_haha_02:

Kasia wybaczam, że nie pamiętałaś o brzuchatej Kasieńce :-D tylko podeslij mi jakiegoś słodkościa...

[ Dodano: 2007-03-24 ]
Jasnie Pani jakżebym mogła zapomnieć.... A ja ci ciągle grzeję 2 miejsce wśród kandydatek do rozdzielenia :-D
A kiedy wracasz do UK???
I Julie ma teraz zajęcia i egzaminy w EasyJet Academy :ico_haha_02: , więc nie za duzo czasu na ploteczki na TT :ico_placzek: Ale cierpliwie czekamy na jej powrót i ploteczki i zdjęcia Nathanka...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 mar 2007, 19:59

Kasiuleczko kochaniutka i grubiutka, padam do Twych pewnie ju spuchniętych nieco nóżek i błagam o wybaczenie :ico_sorki: co ze mnie zaq ciotka, biję się w piersi! (małe, bo małe, ale zawsze :-D ) no widzisz, ja to chyba z tego stersu przed Twoim porodem zapomniałam :ico_olaboga:
torba spakowana? naprawde żarty sie skonczyły :ico_ciezarowka: niedługo nam urodzis! ciekawe kasia, co tam nosis w brzuchu. a że jedno to już pewne? :ico_oczko:
Jasnie Pani :), licznik postów się wyzerował, bo nie zostały przeniesone na nowe forum, naklikasz nie martw się :ico_oczko:
lucy23, wiesz ja tez mam takie spostrzeżenia jeśli chodzi o te gówniary angielskie z dziećmi! nie wiem jak zamierzają wychować te dzieciaki ciągłym krzykiem i szturchaniem. kiedys w autobusie widziałam, jak uderzyła dziecko, może w wieku lenki, w twarz :ico_szoking: bo wypluwało smoczka! paranoja! :ico_puknij:
fela, fiu fiu Karol, jaki elegancki :-D tu masz linka do jajka, skoda tylko, ze nie pokazali juz wyklutego zwierzaka, jest naprawde duużyy, super zabawka, ale dla starszych dzieci, bo widać cokolwiek po kilku godzinach, a na zwierzaka dużego tzreba czekac kilka dni. lence kuba kupił diś pingwinka, jak sie wykluje to wkleje zdęcia
http://www.allegro.pl/item178873769__ai ... k_waz.html

na razie spadam, pa, bo musze lenke nakarmic, pa!

[ Dodano: 2007-03-24 ]
Fela teraz sparwdziłam, ja kupiłam pastę aquafresh kids, taka leciutko miętowa, ale może spróbuje z jakś smakową tak jak Ty? bo lence ta mięta jakoś nie podchodzi.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 mar 2007, 20:53

kasia sprobuj ze smakowa pasta, napewno lence posmakuje.a te jajka mozna tylko na alegro kupic?i ta zabawka co robi potem i z czego jest?tez chce to kupic ,ciekawe czy tutaj sa?
jasnie Pani no niestety musimy od nowa pisac zeby sie nazbieralo,ale nielma sie nadrobisz :ico_haha_01: i jak tam z podlaczeniem neta,wojujesz z bt?
kasik niedenerwuj sie ,jak torba spakowana to tylko teraz czekac ci zostalo, kiedy szanowna niespodzianka bedzie chciala ujrzec mamusie na zewn. :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

24 mar 2007, 21:01

Hej Kochane!
Padam na twarz, ale kuchnie skonczylam, maz stwierdzil, ze sie wscieklam, bo mylam nawet czyste naczynia :ico_oczko: , powiedzial, ze jak by tak ktos wiedzial ile juz sprzatam to by stwierdzil, ze u nas syf :ico_haha_01: , podobno sprzatanie to choroba i znowu mi sie odzywa ten bazyl, jak sie Maya urodzila to troche przystopowalam, no bo wybralam, co jest wazniesze pucowanie szafekm i blatow czy czs spedzony z dzieckiem?
Kupilismy zamrazarke, nareszcie sobie pomroze miesa i lody :ico_brawa_01: .
Dziewczynki napisze cos pozniej bo padam!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 mar 2007, 21:20

Fela a ty to juz drugi raz masz ten problem, bo przeciez ostatnio tez ci wyzerowalo licznik :ico_oczko: jak ty dajesz rade to ja tez dam :ico_oczko: A z bt na razie nie wojuje, bo z PL to by mi sie troche nie oplacalo. W czwartek wracam do UK to zaczne batalie.

Kasi.k to ty juz rodzisz??? Nawet nie strasz, ja chce dalej byc na drugim miejscu, a jak ty sie rozdwoisz to ja next jestem :ico_olaboga: Jak czasem mi Lucja strasznie w kosc daje to juz sobie mysle, ze jak sie urodzi to bede ja chciala spowrotem do brzucha wepchac :-D Taka dozarta jest, czasem mi sie wdaje, ze ona jest z "Kregu" i nigdy nie spi ...

I jeszcze jedno wam napisze. Skomplikowaly sie wszystkie moje plany. Moj malzonek dostal propozycje pracy w Polsce za bardzo duze jak na polskie warunki pieniadze i zastanawiamy sie, czy nie wrocic do PL. Wlasciwie jak ja pojde juz na macierzynski w UK to bedzie nam trudno cokolwiek odlozyc przy angielskich wydatkach, a tak to moglibysmy przez nastepne 9 miesiecy zyc w Polsce za moj Maternity All, a cala jego wyplate odkladac i wkoncu wykupic nasze (teraz jeszcze wynajmowane) polskie mieszkanie. Ale mi sie zawsze musi wszystko pokomplikowac i to jeszcze teraz, kiedy juz przywyklam do UK..... chyba was opuszcze na obczyznie, ale na pewni nie na TT

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 mar 2007, 21:36

Melduję, ze torba spakowana, baterie do aparatu i kamery naładowane, mąz ma teraz przy sobie 2 komórki cobym miała z nim ciągły kontakt (gdyby jedna padła)... W środę R. ma wolne, więc wtedy ubierzemy łózko i zamontujemy fotelik w samochodzie...

Jasnie Pani a to rzeczywiście sie wam pokomplikowało :ico_olaboga: A to praca jest na stałe? I za dużo duze pieniądze jak na PL? Bo mnie się wydaje, ze jak tak to siup do Polski... To znaczy przemyślcie wszystko, przekalkulujcie....
Jeśli tylko dotrzymasz słowa i nadal bedziesz z nami na TT, oczywiście...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość