Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

17 wrz 2008, 23:24

no ja juz zycze wam milej nocy, nie zalujcie sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jutro sie odezwe jak znajde czas, ucze sie w kazdej wolnej chwili :ico_oczko: :ico_oczko:

Dobranoc :ico_buziaczki_big: kochane dobrze was tu miec :ico_buziaczki_big:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

17 wrz 2008, 23:25

no to papa :ico_papa:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 wrz 2008, 23:30

a my chcielismy sie pobrac, ale zaszłam w ciaze i dalej slubu nie mamy. Poczekamy, nazbieramy na nasze wesele na zamku i bedzie cacy.
Dobranoc wam! A ja czekam, bo Maruń się kąpie.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

18 wrz 2008, 08:24

To ja dzis sie pierwsza zamelduje!!!

Dzien dobry, kochane :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Jak tam noc?

U nas bylo troche marudzenia bo szymek chcial spac ze mna, ale jak juz wymusil spanie z mama, to bylo cacy. :-D

Wiec jednak spalam z mezczyzna. I to jakim!!! :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 wrz 2008, 09:27

oj kochane przesadziłyście jak dla mnie 12 stron w jeden dzień :ico_olaboga: sory ale nie mam tyle czasu żeby to pzreczytać wogóle czuję że sie od was odlączam amm straszne zaleglosci :ico_placzek: jak wy robicie że macie tyle czasu?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

18 wrz 2008, 09:52

Kasia, nie doluj sie, my to wszystko po nocy piszemy jak dzieciaki spia :ico_haha_01: Jak bym byla w ciazy to tez bym po nocy nie siedziala tylko bym odpoczywala po calym dniu z brzdacem. Pisz do nas jak masz chwilke :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 wrz 2008, 10:02

cześć :064: (noc udana) :-D

ale rano już mnie wkurzył na maxa :ico_zly: ... a ja o prezentach myślę :ico_puknij: figa z makiem :711:

od trzech dni jestem trochę podziębiona- ochrypłam, od wczoraj kaszle i mam katar...najgorsze to to, że chyba Julkę zaraziłam, bo w nocy furczało jej troszkę w nosku i pokaszliwała :ico_olaboga: ....no cóż, jakoś przeżyjemy

Kasia odpoczywaj ile możesz, my faktycznie po nocach tu przesiadujemy :ico_szoking:

Ula taki mężczyzna jest najlepszy :-D
a ja sobie kawkę piję i gotuję słoiczki z malinkami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 wrz 2008, 10:13

cześć (noc udana)
zgadzam się :-D
ale rano już mnie wkurzył na maxa
mnie nie bo wstaliśmy o 9.40 a Maruń zaczyna o 10 prace
a ja sobie kawkę piję i gotuję słoiczki z malinkami
ja zaraz zrobie kawke i dosmaze takich nalesnikow jak wczoraj zrobilam na slodko z cynamonem mniam jak sa z dzemem brzoskwiniowo marakujowym to ten cynamon robi taki super posmak. No pychota. Lenka wczoraj zjadla jednego ale z partii z warzywami i mieskiem. i smakowało

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

18 wrz 2008, 10:56

Oj ale mnie fajny wieczór wczoraj ominał :ico_szoking: :ico_placzek: szkoda!

Sylwia Mam nadzieje, że z Patrykiem lepiej, Wiesz może to jakiś wirus, nie musi być od razy trzydniówka, wirusów jest od groma, a teraz taka pora wirusowa. Jesli lekarz go słuchał i nie ma nic w płuckach i oskrzelach to najwazniejsze. Dawaj mu nurofen albo panadol, przez trzy dni jak nie przejdzie to idź znów do lekarza. Od zębów niby też może być z takim małym dzieckiem to nie wiadomo, ale skoro miał katar to ja obastawiam jakiegoś wirusa.

Aga A po co ty do burmistarza chodzisz, takz ciekawości czystej pytam :-D Mam nadzieje, ze przeziebienie szybko przejdzie i Julka się jednak nie zarazi.

WIsienko Jak bym miała wybór to wolałabym własny biznes, sama sobie jesteś panem, jest dużo więcej roboty i odpowiedzialności ale i wieksza satysfakcja. A zawsze macie jeszcze pensje Ryska więc nawet na początku jak nie będzie dochodu z tego to jakoś dacie rade.

Yvone
Ciesze się,że Amelka tak aldnie znosi żłobek, szczerze troche zazdroszcze bo tez wolalabym Tosie do żłobka dać ale nie złozyłam podania na czas, bo wtedy byłam przkonana że z tym jej sercem nie da rady a teraz jak już jest wszystko ok to za póxno na zapisy.

Janiolek
Apropos braku chorób Lenki, to mogę powiedzieć że to znaczy że jej serduszko jednak nie jest tak bardzo chore, :-D :ico_brawa_01: bo dzieci serduszkowe charakteryzują sie łatwą zapadalnością na choroby wszelkiego rodzaju. Cieszy mnie to ogromnie że tak właśnie u was jest.

Marta Trzymam kciuki za mieszkanie :-D no i wyczekuje twojego przybycia do Krakowa. Wszystkiego naj z okazji rocznicy :ico_brawa_01:

Karolina Co do drugiej ciąży mam podobne poglądy jak ty, bardzo bym chciała ale wydaje mi się,że Tosia jest jeszcze za mała. Wole poczekac jak bedzie już ładnie chodzić i troszke więcej samodzielności bedzie miała. Zresztą ostatnio moja koleżanka urodziła dziecko w 21 tyg i niestety zmarło bo podniosła swoją strasza córke 2 letnia i jej się łozysko odkleiło :ico_szoking: tak,że tzreba na siebie bardzo uważac bo niby wszystko ok a potem taka tragedia.

Pogoda dalej taka marudna choc póki co nie pada. Ale dzieki tej pogodzie Tosia powróciła do dwóch drzemek :-D mam nadzieje, że na stałe. Własnie ją połozyłam na pierwszą a wczoraj koło 16 poszła na drugą i od razu mam więcej czasu bo w pierszwej sprzątam itp a w drugiej sobie czytam ksiażkę :-D

Jak się obudzi to pojedzimey do babci Marka bo ciocia przyleciała z Angli(ta co ją odbieralamz lotniska) i chciałam sobie z nią pogawędzić. Wiecie co, to nie moja ciocia tylko marka i ma prawie 60lat a rozumiem się znia jak bym ją znała od urodzenia :-D Wujek był jeszcze bardziej kochany ale zmarł w czerwcu na raka mózgu :ico_placzek: niestety.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 wrz 2008, 11:08

Apropos braku chorób Lenki, to mogę powiedzieć że to znaczy że jej serduszko jednak nie jest tak bardzo chore
bardzo mnie pocieszyłaś chociaż wiedziałam, że wyniki ma dobre, wszyscy lekarze poza docentem dziwili sie ze juz nas wysyłaja na zabieg...ech dziwne to wszystko było.
W przyszłą srode czeka nas scyntygrafia na ta nieszczesna nerke....z tym tez nie wiadomo o co chodzi... zakarzenie miała jedno, zaraz jak sie urodziła, poza tym jest ok, ale jak ciotka pokazała kolezance-urologowi wyniki to stwierdziła, że bardzo możliwe ze tylko prawa nerka działa.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość