mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

08 wrz 2008, 18:02

u nas nikt nie pali.. i w krochmalu też kąpałam :-)
u nas już byłó tyle sprawdzane... nawet wykryłam Dominice lamblie.. i jest już przeleczona, mimo to poprawy nie ma :ico_noniewiem: no nic, dalej szukamy.
Podstawą wkońcu jest SZUKAĆ :ico_oczko: ja się tak łatwo nie poddam

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

08 wrz 2008, 19:28

trzymam kciuki za owocne poszukiwania:)

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

18 wrz 2008, 14:59

Kąpanie dziecka w mączkach nic daje moim zdaniem mój synek ma pięc i pół roku i też ma azs przez wakacje było nieżle ze skórą a teraz wrócił do przedszkola i te zajęcia i siedzenie na zakurzonym dywanie juz mu na dobre nie wychodzą , :ico_zly: niestety nasza pani alergolog mówi że kurz tęz ma wpływ na skórę dziecka z azs, ja używam wyłącznie kosmetyków oilatum nawet mydła i to mu pomaga tylko szkoda że u nas te kosmetyki takie drogie

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

18 wrz 2008, 15:08

Każde dziecko jest inne, a co do kurzu to sie zgodze bo mój synek jest uczulony na kurz, ale za to Oilatum mu nie pomaga. Do każdego dziecka z AZS trzeba dobrać indywidualnie sposoby, kosmetyki itd.
pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

23 wrz 2008, 22:20

julia.l pisze:Każde dziecko jest inne, a co do kurzu to sie zgodze bo mój synek jest uczulony na kurz, ale za to Oilatum mu nie pomaga. Do każdego dziecka z AZS trzeba dobrać indywidualnie sposoby, kosmetyki itd.
Święta prawda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

24 wrz 2008, 12:10

a jak się u was objawia alergia na kurz? typowo kichaniem, kaszlem itp?
czy może np samymi suchymi czerwonymi plamami na skórze?

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

24 wrz 2008, 12:24

mikusia, u mojego małego objawia się plamami na skórze, w szczególności jak rączkami dotknie np. mebla nie startego to mam czerwone placki

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lis 2008, 14:29

Witam !Wczoraj sie dowiedzialam,ze moja 7 tygodniowa coreczka ma AZS.Buzke ma jakby ja ktos wrzucil w pokrzywy,kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac,siedze i rycze :ico_placzek: Do tego od 2 dni karmie wylacznie butelka,walczylam z cycem 6 tygodni,dokarmiajac butelka,az w koncu mleczko calkiem zaniklo mimo przystawiania malej co godzine :ico_olaboga: Jestem zalamana,nie wiadomo co ja uczula.Czy kiedys jej to z twarzy zniknie...Serce mi sie kraja jak na nia patrze :ico_placzek:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

02 lis 2008, 14:36

miszka tak małe dzieci mają uczulenie albo na kosmetyki, albo proszek albo mleko... mleko odstaw, kąp w Oilaum/Emolium/Balneum i używaj proszków wyłącznie dla dzieci Jelp/Lovela :ico_oczko: i głowa do góry! zapewniam cię że z twarzy jej to zniknie! ze zdjęcia nie wiele widać co ona ma na tej buźce, ale jeśli to są czerwone suche policzki +krostki na nich to jest to skaza białkowa i wystarczy wycofać nabiał, dziecko dostanie mleko na recepte Nutramigen albo Bebilon Pepti

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lis 2008, 14:41

mikusia pisze: mleko odstaw, kąp w Oilaum/Emolium/Balneum i używaj proszków wyłącznie dla dzieci Jelp/Lovela i głowa do góry! zapewniam cię że z twarzy jej to zniknie! ze zdjęcia nie wiele widać co ona ma na tej buźce, ale jeśli to są czerwone suche policzki +krostki na nich to jest to skaza białkowa i wystarczy wycofać nabiał, dziecko dostanie mleko na recepte Nutramigen albo Bebilon Pepti
dzieki kochana za pocieszenie :ico_sorki: wczoraj lekarz powiedzial ze mam kontynuowac karmienie dotychczasowym mlekiem,dla mnie to tez dziwne :ico_noniewiem: ale bez recepty tutaj nic nie dostane kurcze,mieszkam w Anglii i nie wiem jak wydebic ta recete cholerna :ico_placzek: zdjecie bylo robione jeszcze przed tym wyrzutem,teraz praktycznie nie ma twarzy :ico_placzek: A plyn do plukania dla dzieci moge stosowac|,czy moze zrezygnowac?Boze jak dobrze ze tutaj jestescie,bo kompletnie nie wiem jak to ugryzc :ico_placzek:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość