Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2008, 17:36

Zirca :ico_sorki: chcialabym zeby chociaz w przyszlym tygodniu byl koniec -ale mowie wam nic sie nie zanosi :ico_noniewiem: z tego wszystkiego ja zupelnie nie mam ochoty na przytulanki z mezam :ico_nienie: nawet gdyb to mialo cos przyspieszyc niestety...:/ chyba ze cos sie zmieni...ale nie dzis bo dzis to juz mam mochmurny nastoj na maxa :ico_noniewiem:
Dobrze ze z Twoim serduszkiem ok :ico_sorki: i co tak Cie nagle wzielo ze Kropek jest dziewczynka?
Miszka :ico_sorki: mam ndzieje ze sie jednak dasz sie jeszcze namowic na 2 dziecko :-D i spotkamy sie na terminie maj 2010 :-D
:ico_placzek: nie zapomnijcie tu o mnie jak juz wszystkie urodzicie :ico_placzek:
Zrobilam pyszne leczo :ico_sorki: a jak maz wroci z pracy to jedziem na spacer nad rzeke :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-18, 17:37 ]
z tym ryjem jak swinia jak sie luziom pokarze
nic sie nie martw ja juz tak mam od dobrego tygodnia :ico_olaboga: idzie sie przyzwyczaic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 wrz 2008, 17:45

chcialabym zeby chociaz w przyszlym tygodniu byl koniec -ale mowie wam nic sie nie zanosi
Dobra,dobra :ico_oczko: Przeczytaj sobie moj ostatni post przed porodem,tez mowilam ze mi sie nie zanosi,a kilka godzin pozniej juz mialam Natalke w ramionach.Ja Ci mowie-najdalej weekend :ico_brawa_01:
kurde zaraz jedziemy po zakupy a z tym ryjem jak swinia jak sie luziom pokarze
Juz niedlugo :ico_brawa_01: Ja tez na koniec nawet z domu nie chcialam wychodzic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

18 wrz 2008, 17:57

jA PO WIZYCIE.bYLAM W SZPITALU BO CIAGLE MI BRZUCH TWARDNIEJE.zAS ZESTAW BADAN,USG KTORE POTWEIRDZILO SYNKA CZYLI BEDZIE eRYK daNIEL:-)
NA ktg wyszly mocne skurcze w czasie kiedy mi brzuch twardnial.Sprawdzili czy nie mam rozwarcia ale jak narazie nie mam.Mam czekac na typowe skurcze porodowe i to wszystko.

Moja siostra nadal w takiej sytuacji jak PAti,nic do przodu,stoi w miejscu:-(

A moja kolezanka ktora przenoisla o pare dni urodzila dzis synka.BEdac w szpitalu odwiedzilam jja;Mowie wam jaki aniolek.TYlko spi:-)

Zwijam sie do sklepu,bo nam sie slodyczy chce:-)

Zirca ,ojej bidulko.TY ciagle wymiotujesz stad to odwodnienie.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2008, 18:05

sarenka :ico_brawa_01: to juz niedlugo u Ciebie-pocieszam sie ze jak chodze to mi tez caly czas twardnieje brzusio wiec moze tez mam tes kkurcze :ico_haha_02:
oj to Twoja siostra biedna tak jak nasza PAti :ico_olaboga: oby im szybko juz poszlo :ico_sorki:
Miszkaa te wszystkie pierdoly przydaly ci sie w szpitalu czy jest cos czego nie warto brac???a te probki fajne :-D :-D :-D :-D ???? :ico_haha_01: :ico_haha_01:
szkoda ze blizej nie mieszkasz to bym przyszla odwiedzic Natalke :ico_brawa_01: moze by mi Igusie wywolala :ico_brawa_01: -ale to pewnie bedzie tak ze pierwsza we wrzesniu dziewczynka i oststnia tez dziewczynka :/

[ Dodano: 2008-09-18, 18:06 ]
Miszkaskopjowalam fotke Natalki na 1 strone w radosnych ogloszeniach zeby tak ladnie miala :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 wrz 2008, 18:36

aa te wszystkie pierdoly przydaly ci sie w szpitalu czy jest cos czego nie warto brac???a te probki fajne ???? [/quote]Mnie sie przydala tylko koszulka i 1 komplecik ciuszkow dla Natalki,a i przybory do kapieli,bo po porodzie wyladowalysmy razem z mala(zeby caly czas byla przy mnie )w cieplutkiej kapieli w wannie.Masakra,wchodzimy do lazienki,a tam juz kapiel przygotowana:)Ale to Martus zalezy od szpitala pewnie.Mnie nawet podpaski i jednorazowe majtki dali :ico_sorki:
Miszkaskopjowalam fotke Natalki na 1 strone w radosnych ogloszeniach zeby tak ladnie miala
Boze!Strasznie Ci dziekuje!Jestes kochana!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2008, 18:54

Boze!Strasznie Ci dziekuje!Jestes kochana!
no co ty wiesz jak ja sie cieszylam ze moglam zalozyc taki super temat :ico_brawa_01:
najpierw zrobilam tak zwykle-a potem jak w nocy nie moglam spac to pozmienialam literki i kolorki :ico_brawa_01: zeby miala na rozowo :ico_oczko:
Mnie nawet podpaski i jednorazowe majtki dali
no Ci powiem ze slyszalam ze daja wlasnie no ale wezme bo jak mi nie dadza to co :ico_szoking: zreszta przeciez o te podpaski nie chodzi

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 wrz 2008, 19:07

no Ci powiem ze slyszalam ze daja wlasnie no ale wezme bo jak mi nie dadza to co zreszta przeciez o te podpaski nie chodzi
Pewnie!Lepiej miec wiecej niz za malo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 wrz 2008, 19:46

wrócilismy własnie czuje sie jak zapasnik :ico_noniewiem:
Piotrek oglada mecz w tv. ale tak przerywa nam sygnal ze tylko wyklina na wszystkich :ico_zly: a ja go juz sluchac nie moge :ico_olaboga: chyba sie zaraz pokłucimy :ico_olaboga:
Pewnie!Lepiej miec wiecej niz za malo
ja sie tak popakowalam ze mi wyszla jedna torba i taka torba do wozka pewnie przesazilam ale sama nie wiem ile dni bede w szpitalu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-18, 21:04 ]
dalej nic nie wiadomo co z Pati :ico_noniewiem: mam nadzieje ze juz po wszystkim :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 wrz 2008, 21:27

dalej nic nie wiadomo co z Pati mam nadzieje ze juz po wszystkim
Jezu,to az dziwne ze ja tyle czasu mecza.Tak mi jej szkoda,mnie malo moje 10 godzin nie zabilo,a ona bidulka?Ja nie wiem ile to juz trwa?Gdyby juz bylo po wszystkim pewnie dalaby komus znac,chyba ze nie ma juz sily na nic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 wrz 2008, 21:32

Jezu,to az dziwne ze ja tyle czasu mecza.Tak mi jej szkoda,mnie malo moje 10 godzin nie zabilo,a ona bidulka?Ja nie wiem ile to juz trwa?Gdyby juz bylo po wszystkim pewnie dalaby komus znac,chyba ze nie ma juz sily na nic
własnie moze jej cesarke zrobia bo to juz trzeci dzien sie meczy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-18, 21:36 ]
kurde to juz za dlugo, zal mi jej ze tak sie meczy :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość