Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 wrz 2008, 21:18

My dzisiaj robiliśmy kolację i Gabrielowi na tackę od krzesełka daliśmy trochę ryżu, owoce w kawałkach i kilka chrupek kukurydzianych-to tak śmiesznie wyglądało jak brał garść ryżu i sobie wkładał do buzi, większość oczywiście się rozsypywałą na boki, ale i tak byłam bardzo z niego dumna :ico_haha_01: owocki sobie tak ładnie brał i odgryzał kawałeczki, pierwszy raz sam zjadł podwieczorek-fakt, że o dość chaotycznym składzie, ale tak miało być :-)

i kolejna sensacja... Gabriel nie chciał za bardzo zasnąć, więc znowu po kąpieli raczkował po pokoju, jak Go za którymś razem położyłam do łóżeczka to się kręcił strasznie i w końcu złapał za ochraniacz, następnie za szczebelki-ja już wtedy wołałam Kubę :ico_oczko: chwycił za ten półokrągły element na krótszym boku i klęknął, akurat wszedł Kuba i Gabriel stanął na równe nogi, cieszyliśmy się jak głupki, mi się aż łezka w oku zakręciła, Gabriel widząc nasze uchachane mordki sam się zaczął cieszyć i aż się z tego wszystkiego przewrócił, ale nawet nie płakał chociaż się puknął w głowę.
Cieszę się, że Kuba przy tym był, bo ostatnio mi się żalił, że mu przykro, bo Go ciągle nie ma i jak nagle widzi, że Gabriel robi coś czego jeszce nie widział to mnie szybko woła a ja macham ręką, że pff tak to On juz od X czasu umie...

Pinko no to ładnie zawędrowałyście, ja jeszcze z Gabrielem nie wsiadałam do komunikacji miejskiej, ciekawe jakby zareagował... a co do wspólnej znajomej, to zdziwiłam się, że ją znasz... Kuba też zresztą, zaraz się wypytywał, czy Ty jesteś normalną, mądrą osobą :ico_oczko:
ale zauważyłam, że po prostu chodziłyście razem do podstawówki. Chodzi o Izę, która ma syna Brajana...
Była Kuby dziewczyną przez pół roku, gdy miał 15 lat i siano w głowie, a później się zachowywała dość skandalicznie w stosunku do wszystkich jego kolejnych kobiet,t nie wspominając jakie jazdy robiła przez kilka miesięcy, że Kubie było wsyd z domu wyjść, żeby mu się do kostek nie rzucała, poza tym uprawia jakąś czarną magię-kiedyś mnie straszyła, że rzuci na mnie urok :ico_puknij: w sumie podałyśmy sobie ręce już wiele lat temu-chyba z 7, ale i tak uważam, że jest zdziwaczała :ico_noniewiem: ostatnio chciała, żeby Kuba jej wytatuował znak jakiejś klątwy nienawiści... w ogóle tyle historii z jej udziałem znam, wiele z doświadczenia, kilka na prawdę niesmacznych (juz pomijająć jej dawną obsesję na Kuby punkcie, bo to się przytrafia wielu kobietom akurat), stąd Kuba się wzdrygnął jak mu powiedziałam, że się znacie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-18, 21:23 ]
w ogóle sprzedajemy na allegro nasz motocykl i ciągle muszę na pytania odpowiadać, bo kuba nie ma czasu...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

18 wrz 2008, 23:35

Cześć dziewczynki :-)

Ja już w Waszej strefie czasowej.
Pierwszy to tata się dowiedział o moim przylocie - zadzwonił do siostry a ja odebrałam, rozmawiałam tak z nim dłuższą chwilę a on wogóle nie zorientował się, że rozmawia ze mną. Dopiero jak Norbercika rozśmieszałyśmy to pyta się a co to za dziecko tam słychać? Nie mógł uwierzyć i aż od razu przyjechał przywitać się i zobaczyć wnuka.
Brat wrócił ze szkoły, posadziłyśmy małego w przedpokoju, patrzy i "ojeeeeejkuuuuuuuuu.. Norbercik :-))))))))"
Potem pojechaliśmy do młodszej siostry do pracy - oczy zrobiła i mało się nie popłakała :ico_oczko:
A wieczorem jak mama wróciła z pracy to, także posadziliśmy Norbiego w przedpokoju, pogasiliśmy światła przez co Norbi się troszkę ze strachu rozpłakał, mama wchodzi i myśli co to za dziecko płacze, siostra mówi "koleżanki.. maciek chodz tutaj", ale mama wózek poznała i od razu Norbercika na ręce i uściski buziaki....
Jeszcze dziadkowie nie wiedzą, jutro do nich pojadę. Też się ucieszą :-)

Iwona i Renia, ale super filmiki. A Arturek nogami przebiera, że szok :ico_szoking: Za trochę to już sam będzie maszerował :-)

Wogóle to myślałam, że zimniej w Polsce - w Warszawie dzisiaj koło 12 stopni było. No na pewno ciepło nie jest, ale jak w Londynie wyszliśmy z domu na lotnisko to też tyle było przed 5 rano. Muszę Norbertowi rajstopki kupić bo nie mam. Do tej pory zakładałam mu body krótki rękawek bądź długi, bluza jakaś, skarpetki, spodenki.

Teraz to uciekam bo już późna pora a ja zmęczonaa... Do jutra.pa

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

19 wrz 2008, 08:37

Cześć!!!
Musze Wam sie pochwalic: chyba jestem :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 wrz 2008, 08:57

Misia :ico_brawa_01: a skąd takie podejrzenia?! Kurcze, a myślałam, że to m się spieszy i pewnie będę pierwsza :ico_oczko:

Tak w ogóle to witam wszystkich :-)

Sto lat dla Kamilka :ico_tort:

Kurcze dziewczyny jak chłodno dzisiaj, w ogóle senność jakaś mnie ogarnęła, Kuba podziębiony, ostatnio mu się ciągle w głowie kręci, wczoraj wieczorem przez to do pracy nie pojechał-bo jak w takim stanie motocyklem kierować...

dzisiaj rano Kuba sobie zrobil kanapki i normalnie je z Gabrielem jadł... Gabcioch w prawdzie jeszcze szyneczki nie powinien jeść, ale Kubie się nie wytłumaczy :ico_noniewiem: poza tym tak ładnie gryzł, normalnie kęsy robił i ślicznie zjadał...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 wrz 2008, 09:45

Witam i ja, stawiam :ico_kawa:
Nocka super, pobudka o 4:30 i potem spałyśmy do 8. Teraz Ula śpi sobie :-)
Wszystkiego najlepszego dla Kamilka :ico_prezent: :ico_prezent: rośnij zdrowo :ico_buziaczki_big:
Justyna, śliczne zdjęcie Gabriela w podpisie :-) Co do Izy, to nieźle Wam namieszała, Ona chyba miała trudne dzieciństwo, jej tata chyba był alkoholikiem, a z podstawówki pamiętam ją jako wyszczekaną, pyskatą dziewczynkę, która raczej nie należała do bardzo lubianych i popularnych dziewczyn.
Wielkie :ico_brawa_01: dla Gabika za stawanie :-)
Cześć!!!
Musze Wam sie pochwalic: chyba jestem :ico_ciezarowka:
Misia! Gratulacje! Po Twojej wypowiedzi, wnioskuję, że się bardzo cieszysz :-)
Klaudia, super, że niespodzianka się udała... hehehehe, to takie sympatyczne momenty, kiedy najbliżsi nie spodziewają się, że Cię ujrzą i wtedy taka radość na ich twarzach. Moja kuzynka raz też tak swoim rodzicom zrobiła, ale byli w szoku jak ja zobaczyli :-)

Idę sobie jakieś śniadanko zrobić.
Kurcze dziewczyny jak chłodno dzisiaj,
Zimnica straszna, ale na spacer i tak pójdziemy :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 wrz 2008, 09:48

My się tylko witamy bo lecę robić śniadanko i jedziemy parę spraw w Kielcach pozałatwiać.

Justyna :ico_brawa_01: dla Gabiego za piękne jedzenie, i śliczne zdjęcie w podpisie.

Iwona ale zawsze liczy się to że wierzę zobaczysz, nawet z daleka :ico_oczko:

Cleo super się wszyscy cieszą i chociaż wieczorem wypoczniesz bo każdy będzie chciał się bawić z Norbim :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-19, 09:50 ]
a i jeszcze co do pogody to desz u nas a my razem musimy jechać bo Marcin sam nie pojedzie ani nie zostaie z małym

i Misia :ico_brawa_01: jak się potwierdzi na 100% daj znać nam :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

19 wrz 2008, 10:41

czesc kochane
Renia Jestem w wielkim szoku jak Arturek śmiga :ico_szoking: wielkie :ico_brawa_01: dla niego...
Misiu gratulacje :ico_brawa_01: daj znac jak bedziesz cos wiecej wiedziala
Justyna nie poznałam Gabiego na zdjeciu w podpisie :ico_haha_01: pieknie wyszedł

Jade dzis do kolezanki odwiedzic ja i jej synka ktory ma dopiero tydzien :-D kocham takie malenstwa...

Pochwale wam sie jaki kombinezon kupiłam wczoraj Mirkowi
[img][img]http://images24.fotosik.pl/277/29619a4da79ef5a0.jpg[/img][/img]

A to Ja z dziećmi :ico_haha_01:
[img][img]http://images49.fotosik.pl/12/6df52b22ebc6ce4a.jpg[/img][/img]

Julia prowadzi Mirka
[img][img]http://images33.fotosik.pl/370/3e35d7e2d7a91b21.jpg[/img][/img]

Moja córcia sama robi śniadanko :-D
[img][img]http://images28.fotosik.pl/276/021eea044f85a1f0.jpg[/img][/img]

no to tyle ide pozmywac,umyc podłoge i zbieram sie do kumpelki papa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 wrz 2008, 10:54

Czesc ja sie tylko witam i zmykam dopiero teraz udalo mi sie kompa wlaczyc

Misia gratulacje

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

19 wrz 2008, 10:58

Misia :ico_brawa_01: a skąd takie podejrzenia?!
A wiec juz tłumaczę, o Dawidka staralismy sie 1,5 roku, po porodzie zastanawialam sie nad tabletkami anty, ale po konsultacji z mezem, stwierdzilismy,ze idziemy na zywiol. Chcielismy miec dzidziusia po roku ale lepiej po dwoch latach, ale jesli Pan Bog obdarzyl nas tym szczesciem wczesniej to bardzo sie cieszymy.
Od paru dni mam mdlosci, jak rano przewijalam malego z kupy to mi sie cofalo, bialy sluz na majtkach, ale jakos nie myslalam ze to moze ciaza, az wczoraj wieczorem jak bawilam sie z Dawidkiem zaczelo mnie bardzo mdlic, przypomnialam sobie ze mam w szufladzie test(kupiony w zeszlym roku), wiec poszlam go zrobic. Zobaczylam jedna kreske, wiec schowalam go do szuflady, ale po godzinie jeszcze raz poszłam obejrzec go dokladnie i ... zobaczylam jasniutenka druga kreske, wiec biegne z tym testem do meza i pokazuje mu czy widzi druga kreske, on, ze nie, ale pozniej zmienil zdanie.
Uczucia nasze, na poczatku mieszane, metlik w glowie, ale "przespalismy" sie z tym i dzisiaj bardzo sie cieszymy.
W sumie nie wiem na 100% czy to :ico_ciezarowka: , bo wynik testu odczytalam po godzinie, a na instrukcji pisze, ze nie odczytywac wyniku po uplywie 15min. bo moze byc falszywy, no i robilam go wieczorem. Kupie dzisiaj i jutro rano zatestuje :ico_haha_01:

Pisze tego posta juz 2 godziny, wiec mam nadzieje, ze cos z niego zrozumiecie

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 wrz 2008, 11:02

pinko, napiasała Asik, kombinezonik super, ale ja podobnie jak dziewczyny wolę jednoczęściowy i taki też mam, więc kupować nie będę musiała.
Ja też mam jedno zcęściowy ale taki jasny więc nie wyobrazam sobie jak by w nim zaczoł chodzić jak by wyglondał. Więc zamówiłam teraz taki ciemny. Dziewczyny stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i do tego :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
mój Kamilek dziś skończył 9 miesięcy.
Jola_85, Super fotki a ty jak ślicznie wyglondasz kwitnącą !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Misiu gratulacje ,
Justyna ślicznie wyszedł Gabi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości