Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 wrz 2008, 13:26

pata no jest więc tym bardziej cieszę się, że usnał :ico_sorki: Zauważyłam, że jak prześpi się w ciągu dnia to lepiej śpi w nocy !!!

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

19 wrz 2008, 13:30

chyba zaraz bedzie padac
mężu wyjechał ok 12.30,to myśle że koło 18-19 bedzie w domu

na obiad pieczarkowa i łazanki
a jutro robie flaczki

[ Dodano: 2008-09-19, 13:32 ]
a więc luzik,dzieci śpia

musze glowe umyc a nie chce mi sie

[ Dodano: 2008-09-19, 13:33 ]
Ola to faktycznie szybko :ico_haha_02: zostałaś mamusią :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olasternal
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 sie 2008, 14:58

19 wrz 2008, 13:37

szybko ale wszystko mialo byc inaczej. mama byla niepelnosprawna wiec stwierdzilam ze skoro nie moge isc do pracy bo musze zajac sie mama to w tym czasie odchowam sobie dziecko, no ale ze sprawy potoczyly sie inaczej zostlam z dzidzia i bez mamy

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

19 wrz 2008, 14:40

Mój mały też ostatnimi czasy sie buntuje przed spaniem a potem śpi i śpi
Pracownik dzisiaj nie przyjechał bo jego żona miała wypadek :ico_olaboga: więc przyjechałam do mamy bo siostra robi sobie wielkie porządki przed weselem a ja jej pilnuje małego :ico_brawa_01: a że obydwa maluchy poszły spać to mam czas na
:595:
olasternal, też po ślubie wyprowadziłam się do męża na wieś i już na głowę dostaje z nudów bo tu nikogo nie znam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

19 wrz 2008, 15:09

własnie wstał
a ja znowu załapałam doła :ico_placzek:
zmykam

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

19 wrz 2008, 15:11

kasiekk, nie smuc się ,nie długo przyjedzie mężuś będzie ci lepiej zobaczysz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-19, 15:12 ]
Paulina446, pokaż fotki z wesela :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-19, 15:13 ]
kuba już wstał 40 minut temu ale bawi się sam , nie przeszkadzam mu :ico_oczko:
jutro jadę na spotkanie do szkoły tzn na podpisanie umowy o naukę a w piątek 26 obowiązkowe rozpoczęcie roku :ico_puknij: nie myślałam że tak będzie i na zaocznych ale cóż :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

19 wrz 2008, 17:42

cześć!!! Jest tu ktoś??? :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 wrz 2008, 13:43

witam
mam juz meża i juz mi troche lepiej
Kacper śpi,dzis pobudka o 7 prawie

jednak dalej nic nie wiadomo,wczoraj dzwoniłam do mamy i mówiła ze nic lekarze jej nie mówią narazie :ico_noniewiem: czemu to tyle trwa :ico_puknij: :ico_placzek:

jak wstanie jedziemy na zakupy a potem ide z siostra na mszę niedzielną,wiecie co jakos ostatnio nie umiem sie modlić :ico_noniewiem: teraz kiedy potrzeba tego najbardziej ja ie potrafię :ico_puknij: :ico_noniewiem:

szaro,buro i ponuro,zimno i popaduje co chwile deszcz

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 wrz 2008, 14:55

hejka no my juz po urodzinach malego...
cichutko tu.... :ico_noniewiem:

to moze wkleje fotki, dawno nic nie wklejalam ze wzgledu na to ze aparatu nie mam
no wiec zaczne od tortu..
wyszedl jako taki ale na drugi raz juz wiem jak robic..a dzien przed zjedzono tez drazetki ktore mialy byc na torcvie wiec obylo sie bez :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu juz tort bez komina bo zjadl go kuzyn Oskiego
Obrazek
Obrazek
to maly z kuzynek Sebastianem
Obrazek
Obrazek
tu jest dowod na to ze T mi pomnagal, hehe sjkadal ze mna serwetki,Oskar chyba uwierzyc nie mogl
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu z tata przymeirza "prezenty"
Obrazek
Obrazek
to synus macha na koniec imprezki
Obrazek
Obrazek

a tu juz z dzisiejszego poranka :ico_oczko:
skladamy cytrynke
Obrazek
Obrazek
supermen
Obrazek
Obrazek
tancuje
Obrazek
Obrazek
wyglupy
Obrazek
Obrazek
ze swoimi ukochanymi przyrzadami do robienia baniek mydlanych (przeklinam dzienw ktorym mu je kupilam) teraz w kolko chce je robic, chodzi rozlewa, moczy sie :ico_olaboga: :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
wygibasy
Obrazek
Obrazek
rapuje(nauczyl sie mowic joł joł ) maly hip-hopowiec hehe
Obrazek
Obrazek

przepraszam za ilosc :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-09-21, 15:28 ]
hejka laseczki
doczytalam was

witaj Ola wsrod nas i gratuluje takiego kochanego synusia!!!!!

Patka super ze z Kubusiem lepiej tzn z zachowaniem,oby tak dalej..u nas bez zmian, wciaz histerie i awantury :ico_noniewiem:

Kasiu trzymamy kciuki za mame i wyniki badan wiesz o tym! jestesmy z Wami!!!!

Ja tez uzywam pulmexu do smarowania Oskiego..i jeszcze kiedys babka dala mi w aptece jakas inna masc bo pulmexu nie bylo ale nie pamietam co to bylo..

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 wrz 2008, 21:00

witam

byliśmy dzis u mamy,psychicznie nienajgorzej,choc bardziej sie denerwuje,jej współlokatorka ma miec jutro zabieg tzn pobiorą wycinek i jeszcze beda sciągać jej wode bo ma w płucach i jej strach udziela sie mamie :ico_olaboga:
mam nadzieje ze w końcu i za nią sie zabiora :ico_sorki:

wczoraj pytałam kolezanki,która mieszka we Wrocławiu (nie widzialyśmy się juz chyba z rok) czy w razie czego będe mogła przenocować u niej kilka dni,jeśli mama by miała cos robione,bo przecież ktoś musi przy niej być,nie może sama być i ja bardzo chce,a tylko ja mam tam u kogo spać,poza moimi koleżankami nie mamy tam nikogo

zgodziła się :ico_sorki: ,powiedziała że o każdej porze i kiedy chce mogę przyjechać i zostać jak długo zechce,ze da mi klucze i będe mogła o każdej porze przychodzić :ico_sorki: naprawde prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie :ico_sorki:
a Kacprem w tym czasie zaopiekuje sie moja siostra ze szwagrem i siostrzenica,będzie u nich spał i w ogóle,bedize pod dobra opieka :ico_sorki:

mamie dzis powiedzialam żeby sie nie martwiła,ze w razie potrzeby napewno nie będzie sama,widać ulżyło jej :-) mówiła że widzi że po operacji przy każdym ktoś jest,moze teraz byc spokojniejsza :ico_sorki:

pojechałąm dzis z siostra,szwagrem i siostrzenicą,a drugim autem jechał tato z moja druga siostra i jej facetem,Kacper został z D w domku
D pojechał przed 19 :(

[ Dodano: 2008-09-21, 21:02 ]
Nat świetny torcik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i super zdjecia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-21, 21:07 ]
nie wiem czy Wam mówiłam od jakiegoś czasu Kacper bardzo polubil rysowanie kredkami,do tej pory też coś rysował ale długo to nie trwało,wolał i tak farbami
a teraz sam sie upomina zeby mu dać kredki i kartki i tworzy,rysuje od jakiegos czasu głowonogi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oczywiscie buzie (to juz dawniej rysował) mówi ż enp rysuje ryby które pływaja w morzu :ico_brawa_01: hipki (tak mówi a może chipki :ico_puknij: wiecie takie ludziki niby)
aaa i pająki jeszcze i potrafi tak siedzieć i rysować,rysować.... fajnie,rozróżnia juz dużó kolorów dzieki temu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: lepiej je zapamiętuje :ico_brawa_01: do tej pory niektóre mu sie myliły

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość