Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 wrz 2008, 21:59

Witajcie z wieczorka
Jula spi Wojtek sie ciapcia a ja wpadłam do was na chwilke :-)
urmajo, bede mocno trzymać kciuki zeby sie bez antybiotyku obeszło i raz dwa to przeziębienie przeszło Majeczce
Becia ale fajnie mieliscie u nas ciagle deszcz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ciekawe jaka dziś bedzie nocka widac ze Juli dokuczaja zabki teraz wykluwa sie górna trójka nawet prze to zaczeła se plenic ale przy dolnej było to samo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: to chyba przez to opuchnięcie i sline :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: moje biedactwo ale juz coraz blizej konca
no nic ja zmykam sie zaraz myć jeszcze poczytam co na swiecie sie dzieje
Dobrej nocki

[ Dodano: 2008-09-18, 08:19 ]
:ico_szoking: ooo ja dziś pierwsza
U nas nocka spokojna Jula sie bawi a ja koncze ostatnie przygotowania do wyjazdu
troszke zaczynam sie denerwowac jak to bedzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze jeszcze wpadne wieczorkiem sie pozegnać wylatujemy w nocy a narazie lece robic kawusie
Prosze sie czestować :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

18 wrz 2008, 08:28

hej hej


Nocka taka se ze 4 pobudki ,znowu poszłam wczesniej spac bo mnie czacha dymiła :ico_olaboga: i znowu miałam dziwne dreszcze :ico_chory: zimnoooooo ,a w domu ciepełko ja juz nie wiem, mela jeszcze śpi ,ja juz zupke nastawiałam se pyrka w garku. dziś ide na zebranie do starszego S. zejdzie mi ze 2 godziny :ico_olaboga: chyba jajo tam zniose bo najpierw na duzej sali wszystkie klasy maja z dyrektorem potem osobno z wychowawcą w klasie pamietam jak zeszłego roku było :ico_zly: . W tym tygodniu mam tak napiety grafik ,że znowu nie odwiedze mojej kumpeli ,a jej objecałam ,ze w tym tygodniu to napewno wpadne no cuż inne sprawy wypadaja tak nagle ,że nic nie poradze ,jeszcze jutro musze sie stawic do urzedu pracy bo dostałam wezwanie związku z oferta pracy :ico_zly: juz ich znam te nierealne propozycje dojezdzanie 100 km . albo ciut blizej ,a od nas nie ma połaczenia takiego trzeba miec swój samochód i dojezdzac :ico_zly: ,albo dają najgorsze propozycje oszustów co wyzyskuja ludzi ,a oni rezygnują z takiej roboty i potem nastepnych na te mijiejsce to sie mija z celem , przez tyle lat nie dostałam ,zadnej propozycji pracy jak chłopcy byli juz troszke wieksi , czekałam i nic teraz jak mela sie urodziła , to oni od razu ,no sorry teraz nie moge :ico_zly: mam małe dziecko ,w ciagu paru dni niani nie znajde ,moja mama juz nie jest sprawna nie da rady przypilnowac ,a co gorsza robic przy takim 1,5 roczniaku którego jest wszedzie pełno ,zreszta ma ona chory kręgosłup porusza sie ledwo na kulach ,i ledwo zajdzie do pobliskiego sklepu osiedlowego i wróci to ma dosyć :ico_olaboga: jeszcze w domu tak na 1h to przypilnuje ,ale tak to nie,niech oni sie teraz gonią!!! najwyzej mnie na 3 miesiace wyrejestrują :ico_zly:

kurde przyjechali znajomi z Angli ,a ja nie mam naweet sie z nimi jak spodkac ,a w sobote juz odlatują :ico_placzek: ,a do mnie jutro przyjezdza kumpela z podstawówki my sie raz w roku spotykamy ,bo ona daleko mieszka ,a chciałabym sie jakos odpręzyc i wypić wieczorkiem jakieś piwko lub drineczka i pogadac za wszystkie czasy ..........ahhhhh to sie wyzaliłam :ico_sorki:


u nas dziś znowu bedzie piękna pogoda ,słoneczko sie przebija , i nawet ciepło juz mam prawie 12 stopni :-D ugotuje zupke i przejde sie troche ,porobic opłaty :ico_zly: ale mi to spacer i za przyjemnosc wywalic tyle kasy,aż mnie strzyka

[ Dodano: 2008-09-18, 08:31 ]
gozdzik thx za kawke mniam mniam :ico_kawa:


no ja mam nadzieje ,że jeszcze wpadniesz dzis :ico_oczko:

a pierwsza to byłam ja hihi tylko mi troche zajeło pisanie tego posta :-D

[ Dodano: 2008-09-18, 14:28 ]
uuuu ,a co tu tak dzis pusto?

u nas sliczna pogoda ,słoneczko i ciepełko 18 stopni :-D :ico_brawa_01: dopiero wóciliśmy od 11.30 na dworku :ico_brawa_01:


ciekawe gdzie jest :ico_noniewiem: aga? juz tu ze 2 dni nie zagląda

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 wrz 2008, 16:23

nio i jestem U nas zimno moze z 7 C Jula śpi nawet udało nam sie na chwile wyjsc na mały spacerek ale musiałysmy sie ewakuowac do domciu bo Jula kupala zrobiłoa :-D :-D :-D hihi i to jeszcze w sklepie z ciuchami bo chciałam sobie bluzeczke kupic na która juz od dawna miałam smaka :-D hihihi oj kobitka miała aromaty musiała wietrzyc hihi
:ico_szoking: oj Becia ale masz napiety grafik ale tak to jest jak sie ma wszystko na głowie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-18, 16:23 ]
ooo własnie tez wczesniej sie zastanawiałam co z Aga ?
mam adzieje ze z Emilka wszystko dobrze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

18 wrz 2008, 21:25

no i jestem :-D no faktycznie dzis pustki :ico_szoking:

a ja jestem wkurzona :ico_zly: i nie tylko ja ,ale i rodzice ,bo wychowawca kazał byc punktulanym wszystkim ,a sam sie spóznił dokładnie 40 min. :ico_zly: :ico_olaboga: no bez przesady 5-10 min góra ,ale tyle :ico_zly: wszyscy byli wkurzenie bo coniekótrzy juz od 16 garowali w szkole ,bo wiadomo po pracy nie opłacało sie juz do domu iśc ,a on chrabia przyszedł 17:10 bo mieli zebranie klas na hali , wyszło z tego ,że całe zebranie skonczyło sie o 18:20 dokładnie :ico_olaboga: ,a jeszcze do mnie dzwoni czy ja wiem ,że zebranie jest z uczniami ,a ja niccccc :ico_szoking: o tym nie wiedziałam ,wsumie juz wiedziałam bo mie uświadomił :ico_haha_01: ,mele oddałam do babci i chciałam ,zeby troche sie kimneła ,a ona wogóle nie spała ,latała jak szalona :ico_haha_01: przez cały dzien ,a wstała o 8:00 i wróciłam do domu pzred 19 ,a ona dalej latała jak nakrecona :ico_haha_01: nie dała sie połozyc ,ale mówie dosyc tego!!!!!!! spać i 5 min temu dosłownie zasneła :-D a to juz po 21 tyle wytrzymała :ico_haha_01:


gozdzik -zycze przyjemnego lotu i miękkiego lądowania :-)

a ja mówie DOBRANOC

[ Dodano: 2008-09-19, 08:57 ]
witam ale nie wiem kogo :ico_placzek: ,gozdzikowa wyjechana ,a reszta dziewczyn to sporadycznie zagląda i chyba bede sama do siebie pisac :ico_placzek:

Nocka OK 2 pobudki ,mela wstała o 8 ,ide robić kaszke.



dla wszystkich aromatyczna kawa

Obrazek

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

a ja dziś pomykam ze starszym na 3 dawke szczepienia,potem urząd ,zakupy ,objad ,i wizyta koleżanki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 wrz 2008, 09:36

Witam

Becia dziękuję za pyszna kawkę.

A Majeczka ma sie już lepiej. co prawda wczoraj po południu była bardzo marudna i juz myślałam, ze się rozłoży, ale jakos nie jest gorzej. Troszke nie lubi brac lekarstw.

Mam nadzieję, że gozdzik będzie zadowolona z wyjazdu. Czekamy na relację.

Aga co tam u Was?

No dobra idę popracować.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 wrz 2008, 14:56

tak jak myślałam :ico_placzek: nikogo

a ja byłam w urzedzie pracy ,czułam to poprostu ,że mnie wyrejestrują za odmową ,juz nie ma tak jak kiedyś ,że raz można było dmówić do nastepnego razu juz nie,ale ten facet powiedział mi ,że przepisy sie pozmieniały :ico_zly: i wyrejestrował mnie na 3 miesiace :ico_zly: zeby to było jeszcze na miejscu to bym pomyślała ,ale z dojazdem prawie 40 km to niech sie gonią jeszcze taka miejscowaośc ,że :ico_olaboga: od naz zadnego połączenia nie ma zadnegooooooooo :ico_puknij: powiedział ,że bedą dowozić ale ciekawe ile czasu :ico_puknij: jakaś praca siedząca przy składaniu elementów ,a poszli won ,jeszcze zanim nie było amelki tobym sie zgodziła i spróbowała ,czy chociaz opłacalna i nie robią w konia ludzi ,ale tym razem sie nie skusze

mela śpi ,ale coś zaczeła marudzic ,no i znosa zaczeło jej leciec to juz wiadomo dlaczego i poszła szybciej spac ,chodz nie wątpie ,że mi to pasuje :-D dziś wieczorek damski :-D ,a moja druga połowa zapewne bedzie miał męski :ico_haha_01: bo ma w plecy kolejny rok :ico_haha_01: czyli 38 ale staryyyyyyyy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 wrz 2008, 21:01

Witajcie, a raczej witaj Becia. Nie ma gozdzika to juz zupełne pustki są, tylko Duszka na posterunku.

Nie zazdroszczę wizyt w UP. Ja swego czasu często tam bywałam. Jeszcze rok temu jak odwiedzałam ten wspaniały urząd za każdym razem mieli dla mnie jakies oferty pracy. Zawsze brałam jedną, szłam na rozmowę i z miejsca mówilam, że mam malutkie dziecko i nie mam do niego opieki, wiec kończyło sie odmowami. Taki też miałam zamysł.
A masz kochana ubezpieczenie zdrowotne? Bo trzy miesiące to kawał czasu.

A mi dzień minął bardzo szybko. Jutro planujemy wypad do znajomych na grillka do Pucka. Pogoda może niezbyt sprzyjająca , ale za to towarzystwo super.
W poniedzialek czeka mnie za to wizyta w Poznaniu ( delegacja) :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Nana będę w Twojej okolicy.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 wrz 2008, 23:57

hej urmajo :-D

dopiero jestem :-D skonczyłyśmy wkoncu o 23:30 :-D wsumie od 17 :ico_noniewiem: chyba :ico_haha_01: młoda dopiero zasneła :-D :ico_brawa_01: ,ale grzeczna była

cio do ubezpieczenia , wziełam dzis dla świętego spokoju perzed wizytą podbiłam legitymacje w innym pokoju ,ale z tego co wiem to dzieci do lat 18 bezpłatkie wizyty lekarskie mają ,bynajmiej wczoraj na ten temat czytałam ,mam nadzieje ,że w tym czasie nic ważnego sie nie wydarzy ,najstarszy zaszczepiony wiec luzzzzzzzzz,teraz akyszzzzzz choroby,a w razie czego mąz ubezpieczony w pracy to pod męza bedzie :ico_haha_01:

dobranoc :-D

[ Dodano: 2008-09-21, 12:24 ]
jest masakra :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ciagle sama od czwartku ciagle ta strone ,raz była urmajo w piątek i ja ,wczoraj nikt,dziś znowu pisze sama z sobą to jest coś strasznego ... zakładam topik zamnięty

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

21 wrz 2008, 12:44

Witajcie słoneczka :-D
A ja w ciąż zalatana-ale już spokojnie!Teraz weszłam żeby was przeczytać i jak tylkozrobię obiad i położę małego to cosik napiszę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

21 wrz 2008, 17:28

witajcie.

Ale tu pustki????

Becia nie martw się minie weekend to może się poprawi frekwencja. A kiedy gozdzik wraca?

Nana no i gdzie ten obiecany post?

A u nas w miarę. Wrócilismy dzis ok 13 z wypadziku do Pucka. Grillek zaliczony. Było miło, mimo, ze temperatura mało sprzyjająca takim imprezom.. Najadłam się za wszystkie czasy. A że ja nie trunkowa, to jako jedyna trzeźwa byłam. Na szczęście nie przeszkadzało to ani mi, ani innym.
Teraz musze jechać na dworzec kupic bilety na pociąg do Poznania na jutro, bo rano wyjeżdżam o 4:56 :ico_olaboga: oj jak mi się nie chce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość