Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 wrz 2008, 21:03

Cześć kobitki, my tez dzisiaj mielismy zajęty dzień, prawie cały dzionek na dworku. No i zakuppy tez siię udały.
Kupiłam dzisiaj Antolkowi play- doh to jest taka ciastolina i wałedzek. Antos uwielbia się tym bawic na zajęciach lepi sobie rózne rzeczy, oczywiście musze uważać teraz na dywan żeby mi nie zalepił, no ale czego się nie robi dla własnego dziecka :ico_haha_01:

Basiu witaj fajnie że wpadłaś, no mieliśmy troche pracy z tymi oknami, ale dobrze że już zrobione.
Kristi no to fajnie że zakupki udane.
Ania zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka.

dziewczynki mam pytanko, jak tam z piąteczkami Waszych dzieciaczków....wyszły już?

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 wrz 2008, 21:39

dziewczynki mam pytanko, jak tam z piąteczkami Waszych dzieciaczków....wyszły już?
Jesli chodzi o Asia, to naszczescie mamy juz wszystkie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 wrz 2008, 21:44

[quote]dziewczynki mam pytanko, jak tam z piąteczkami Waszych dzieciaczków....wyszły już?
_________________

Ada jeszcze nie ma piątek i nie zapowiada sie że będą szybko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

20 wrz 2008, 22:53

dobry wieczór!

życzę spokojnej nocki

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 wrz 2008, 00:13

a u nas własnie ida piatki i Antek pcha całe dłonie do buzi, żelem juz nie da sobie posmarować :ico_noniewiem:
Oj ciężko.
życzę spokojnej nocki
Tobie też :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 wrz 2008, 15:29

witam i ja...

Misia "5" ma - ale nadal zachowuje sie tak jakby ciągle ząbkowała ... ale taka jej uroda .... łobuz i koniec .... powtórzy juz każde słowo ....i to co trzeba i to którego nie powinna.... - oj daje czadu daje .... alemówi smiesznie bo nie umie powiedzieć głoski "k" - zastepuje ją "t" lub "h" ....


Kapik jest przeziebiony .... ale nie byłam z nim u lekarza ... dalję mu fervex i inne specyfiki.... póki co jest nieźle ....

jaza to w piatek byłam na imprezie - spotkaniu .... nie powiem dość mocno zakrapianym alkoholem .... tatuś został z dziecmi a mamusia dawała czadu .... wróciłam pijana w cztery d^%&^y .... ale muszę powiedziec że pomogło mi to w końcu dogadac sie sama ze sobą .... a i sobota była nieziemska bo na kacu dostałam takiego speed'a do sprzątania - gotowania- prania i jeszcze Bóg wie czego że szok .... :ico_szoking: - także widzę że taki stan mi służy ..... ale pewnie nastepna taka impreza znów będzie za ponad 2 lata :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 wrz 2008, 17:20

hej hej kobietki, ale dzisiaj nam się zakupki udaly, takie przeceny ze szok :ico_haha_01:
ze 30 funtów na 11 ....i własnie kupiłam Antosiowi komplecik ...spodenki, bluzeczka i bezrękawnik :-D
no i oczywiście na carbootsie kilka zabaweczek dla Antka.

Teraz zdycham bo mnie głowa boli jak niewiem co :ico_szoking:
Męzu robi drugie danie, ja zrobiłam wczoraj zupkę ui jeszcze na dzisiaj było.

Aginka kochana zdrówka dla Kapika, a no i dobrze że się wyszalałaś, należalo CI się.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 wrz 2008, 20:44

Aginka,super, że się spotkanko udało. Zdrówka Kapikowi. Tak na marginesie- Pyza też używa "przecinków" :ico_oczko: . Ostatnio karmiłam Klocka w innym pokoju. Słyszę, że Kinga upadła, a zaraz potem "Kuwa, padłam". I powtórzyła to kilka razy :ico_nienie: .
Magdalena_82,Gabi, fajnie, że zakupy udane. Ja ostatnio na Allegro szaleję :ico_olaboga: . Dobrze, że G. nie protestuje... Ale nie mam jak wyjść i poszaleć po sklepach. Więc robię zakupy z dostawą do domu. :ico_haha_01: . Wygodnicka, co? :ico_haha_01:
Moja Pyzunia wczoraj miała krytyczny dzień i wieczór. Najpierw straszny katar, a wieczorem okropnie wymiotowała. Nie mam pojęcia po czym. Zasypiała i za chwilę budziły ją wymioty. Dzisiaj ma już tylko katarek, a właściwie jego końcówkę. Jakaś dziwna choroba.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 wrz 2008, 22:12

Dobry wieczor ;-)
A u nas dzisiaj dzien minal fajnie,po obiadku przyszli do nas tesciowie na kawe i zostali do kolacjii.
Bylo milo,Nicolka najpierw sie wyspala pozniej bawila sie z babcia i dziadkiem.
A wiecie co?? Nicole to juz robi siku do ubikacji.. normalnie sobie siada na muszle i trzyma sie raczkami zeby nie spadla i tam sobie sika ja normalnie jestem w szoku .. a jak sie jej chce to mowi be i biegnie szybko do lazienki.. :ico_brawa_01: takie mam madre dziecko i ciesze sie bo mala jest niemozlwa.. Juz robi sobie siku do ubikacjii :ico_brawa_01:
A kochany moj Marcusek to grzeczny chlopunio i duzo sie smieje i taki spokojniusi.
Dzisiaj mialam dyskusje z tesciowa.. bo ona mowi ze charakter dziecka sie dopiero ksztaltuje i ze to jak sie dzieckiem zajmujesz na to to ma wplyw na charakter dziecka.. a ja jej powiedzialam moje zdanie ze uwazam ze dziecko sie juz z charakterem rodzi,i jak ma byc takie zywsze to bedzie zywsze i to nie jest wazne jak sie nim zajmujesz a jak dziecko ma byc spokojniejsze to bedzie spokojniejsze.. tak ja mysle.. ale tesciowa mysli inaczej i fajnie bylo podyskutowac.. tak samo jak mowila ze jest roznica miedzy pierwszym a drugim dzieckiem.. ze niby pierwsze to jest bardziej rozpieszczone a drugie niby juz mniej rozpieszczone.. i takie tam pierdolki gadalysmy.. ale bylo fajnie sobie na takie tematy dzieciece pogadac :ico_brawa_01:
A moje dzieci juz spia sobie ladnie i spokojnie a ja lece szybko sobie wziasc prysznic wieczorny ;-)

Magdalena,Gabi ciesze sie ze wam sie udaly zakupki :ico_brawa_01:

Mama_Ania ja tez ostatnio lubie zakupy przez internet,najbardziej podoba mi sie i robie zakupy na ebayu i jestem zadowolona ;-) :-D
Fajnie mowi ta twoja Kingusia :ico_brawa_01: taka mala a tak sie szybko uczy :ico_haha_01:

A i jeszcze pochwale sie wam ze udalo sie mojemu mezowi wygrac akcje na ebayu i mala Nicolka bedzie miala swojego wlasnego traktora to takie autko o ktorym wam wspominalam .. i w tym tygodniu powinno dojsc ;-) Pozniej wam wkleje fotki jak juz do nas dojdzie do domku w duzym kartonie :ico_brawa_01:
To ja uciekam buziaki i dobranoc papa

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

22 wrz 2008, 06:23

Dzień dobry!

Kiedy ja będę miała czas tak na spokojnie posiedzieć sobie na forum?? Zapowiada się ciężki tydzień. Będę musiała iść jeden dzień dodatkowo do prcay:( Fatalnie się czuję i muszę poszukać jakiegoś dobrego gastrologa. Na dodatek od wczoraj mam @ więc brzuch boli mnie podwójnie. Wczoraj tak mnie bolało że już szykowałam się na zastrzyk. Narazie zjadłam śniadanie i wzięłam No-spę. Miłoszek zdrowy, dużo mówi. Muszę jeszcze znaleźć sposób na pieluchę.

Gorące pozdrowienia. Miłego dnia!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość