Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 mar 2008, 00:02

Gratulacje dla Juleńki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Wiecie, mi czasami źal że tak szybko ten rok minął, bardzo szybko dzieciaczki rosną, coraz samodzielniejsze. Nie zdążymy się obejrzeć jak będą dorosle i coraz mniej nas potrzebować :ico_placzek:

Hihi ale mnie wzielo na noc :ico_haha_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

06 mar 2008, 08:57

Witajcie
Ja z mega dołem pożarłam się z moim mężem.... jak zwykle o głupotę...ale strasznie mnie wkurzył :ico_placzek:

Mamcia Brawa dla Juleńki :ico_brawa_01: I to są wspaniałe momenty naszego życia kiedy tak po prostu nasze dzieciaczki nas zaskakują nowymi umiejętnościami :ico_brawa_01:

kelly super foteczki i torcik musiał być przesmaczny bo tak apetycznie wygląda!!

Dorotko to z Agatką to samo jest co z Wojtusiem :ico_szoking: Szybkiego powrotu do zdrówka!!

mysiaac cieszę sie bardzo że z Patryczkiem już lepiej :ico_brawa_01:

Kajunia zdróweczka dla Milenki :ico_buziaczki_big:

Małgosiu uwielbiam patrzeć na roześmiane buziaczki :ico_brawa_01: Widzę, że twój Wojtuś lubi się też tak wychylać z łóżka jak mój Wojtuś i nawet raz tak fiknął ale na szczęście był koc pod łóżkiem i nic mu sie nie stało hihi

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

06 mar 2008, 09:03

mamaJulci jak masa calkowicie nie wystygnie to jest rzadsza i to mogl byc powod. a co do biszkopta to ten akurat kupilam. w piekarni u nas duzy biszkopt jest za 8 zlwiec nie chcialo mi sie robic, tymbardziej ze i tak jeszcze jeden musialam upiec. jak co mam dobry przepis to moge podac

aga mam nadzieje ze z mezem sie szybko wyjasni i bedzie dobrze

[ Dodano: 2008-03-06, 08:06 ]
nikt tego wczesniej nie zrobil, a na pewno sie przyda. na pierwszej stronie w moim poscie skopiowalam ze starego tematu daty urodzin naszych dzieciaczkow. bedzie latwiej skladac zyczonka :)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

06 mar 2008, 09:55

"Zdałem sobie sprawę, że prawdziwą wartość drugiego człowieka odkrywamy dopiero wtedy, kiedy już go nie ma. Jak skarb, który trzymało sie w dłoni, ale bezwiednie pozwoliło mu się wyślizgnąć przez palce."— Jonathan Carroll

Śmierci nie ma - jest tylko przed nią trema.

— Jan Izydor Sztaudynger

Za darmo dostaje się tylko to, czego nikt inny nie chce. I śmierć. Śmierć też jest za darmo.

— Jonathan Carroll[/b]


dziewczyny, przygotowuje się teraz na ostatnie pożegnanie z moim dziadkiem :ico_placzek:
Ostatni raz żegnałam moją babcię mame mojego ojca jak mialam chyba 10 lat, teraz bół chyba jest większy bo tyle lat z dziadkiem, tyle wspomnień.
Teraz martwie sie o moją mamę bo to jej ojciec odszedl,czas leci tak szybko dziś a chcialabym zeby stanął w miejscu zeby ta chwila nie nastąpiła.
Wiem, ze miał lekką śmierć i sie nie męczył ale nie umiem jeszcze pogodzić sie z jego odejsciem. Jeszcze tydzień temu oglądał nasz samochod,gratulował i tak słodko sie cieszył,niedawno siedział i jadł torcika urodzinowego Amelki, dlaczego............... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Pomożcie mi bo tak mi zle................
To dziadek a ja nie wiem jak ja teraz tak przezywam to co bedzie gdy kiedyś zabraknie babci a to osoba ktora tyle dla mnie tez robiła. Wychowywała mnie jak błam mała i moje siostry,ach teraz jest jej bardzo cięzko a ja nie umiem jej pomóc............
ide juz bo musze sie szykować, prosze badzcie z nami w modlitwie o 12.00
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 mar 2008, 10:22 przez karolas, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

06 mar 2008, 10:04

karolas, :ico_pocieszyciel: łączymy sie z Tobą w żałobie...

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

06 mar 2008, 11:24

karolasjesteśmy z Tobą całymi naszymi serduszkami :ico_pocieszyciel:
Te wspomnienia i dobre chwile z dziadkiem dadzą ci siłę do przetrwania tych trudnych chwil.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

06 mar 2008, 11:31

karolas jesteśmy z Tobą, *


Ja zawsze załowałam, że moi dziadkowie odeszli tak wcześnie (jak miałam 13 lat), jednak z drugiej strony na pewno teraz byłoby to gorsze przeżycie, wiecej wspomnien i bólu, mimo wszystko byłoby wspaniale gdyby mogli być na roczku Patrusia. Datego cieszcie się każdym dniem z waszymi dziadkami, bo pewnie kiedyś nadejdzie ich czas za to w zamian zostaną wam piękne wspomnienia, które pomogą nam zachować ich w pamięci na długo a przecież o to chodzi, człowiek "żyje" dopóki o nim pamiętamy.

mamajulci :ico_brawa_01: dla córuni, to wam zrobiła niespodzianke i to nie pierwszą i nie ostatnią :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

06 mar 2008, 13:03

MamciaKochana gratulacje za pierwsze kroczki i wielkie :ico_brawa_01:

karolas, Jestem pełna współczucia dla ciebie i całej twojej rodziny. Jestem z tobą w tym smutnym momencie.

[ Dodano: 2008-03-06, 12:17 ]
A oto obiecane zdjęcia
Jedno z moich ulubionych zdjęć. Ja z kuzynką i moim kochanym braciszkiem.
Obrazek
To ja jak miałam roczek
Obrazek
Ja z dziadkiem.
Obrazek
Dominisia w roczek z mama.
Obrazek
Moja mała księżniczka rozrabia.
Obrazek

Przepraszam za ilość.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

06 mar 2008, 13:28

myszka_f, faktycznie Dominisia kropka w kropkę jak mama, chyba gdzieś w którejs gazecie publikują zdjecia dzieci podobnych do rodziców, albo Twoje dziecko albo Mamo to ja

mamciakochana czy twoja Julcia dużo mówi, czy używa wszystkich trzech języków czy róznie, ciekawa jestem jak to się rozwija u dzieci, zawsze zapominam się spytać.
A poza tym martwie sie czy ja nie spowodowałam jakis zaburzen w mowie patryk,bo on duzo słuchal ang piosenek, tv po ang. A teraz naprawde mało mówi, tzn dużo krzyczy ale z konkretnych słow to tylko mama i baba wymawia dosc wyraznie, no i am am.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

06 mar 2008, 15:56

http://img1.smyki.pl/0803/06/m/14552311312.jpg


ja jestem z okolic Lublina:)

[ Dodano: 2008-03-06, 14:56 ]
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość