Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 wrz 2008, 14:04

hej dziewczynki!Gogi, Witaj! super ze dolaczylas do nas :-D
dziewczyny Adia urodzila Kacperka-ma 3,5 kg i 54cm :ico_brawa_01: i jest sliczny
Jejku jak jej supereczek kol :ico_brawa_01: ejny dzidziolek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Najszczersze GRATULACJE! :ico_prezent: mmarta81, kochana trzymam za ciebie mocno :ico_sorki: :ico_sorki: ;-) Ale twoja Igiulka chyba ma za dobrze w tym brzusiu i sie dziewczynka ociaga z wyjsciem

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 14:12

Ale twoja Igiulka chyba ma za dobrze w tym brzusiu i sie dziewczynka ociaga z wyjsciem
no chyba ja glodem wezme albo co :ico_haha_01:
albo bede sie 10 razy dziennie kapac ona tego nie cierpi :ico_haha_01:
wiec niech sie zbiera :ico_brawa_01:

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 14:17

Coś te nasze dzieciaczki za dobrze w naszych brzuszkach mają bo żaden wyjść nie chce :) Ja to nawet sexiku próbowałam i nadal próbuje, ale mojemu Mikołajowi jakoś wcale to nie przeszkadza :) A męczę męża co wieczór :ico_oczko: zastanawiam się co by tu jeszcze robić :-D Teraz to się zastanawiam co mnie dopadło bo brzuch boli mnie jakbym okresu dostać miała... tak w sumie tez się czuje... dziwne, mam tak pierwszy raz... W tez tak miałyście? Wiecie ogólnie to w najbliższym czasie z mężem nie chcemy mieć następnego dzidziusia i zastanawiam się nad spiralką... co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 14:26

:ico_haha_02: je CHYBA chce 2 dziecko ale nie teraz jeszcze :ico_nienie:
kolejne 9 miesiecy :ico_ciezarowka: przeraza mnie narazie strasznie
ale za rok dwa...kto wie :-D
tak w sumie tez się czuje... dziwne, mam tak pierwszy raz... W tez tak miałyście?
ja sie raz czuje dobrze a za chwile jakos dziwnie... :/
wogole ta koncowka taka dziwna ...nie wiadomo na co czekac ...nie wiadomo co jest jakim objawem a co nie :?
:ico_noniewiem: oby jak najszybciej nasze watpliwosci sie rozwialy :ico_haha_02:

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 14:42

Oj tak. też już mam dosyć, ale nie martwmy się - Już ostatnie tygodnie! :ico_brawa_01: Ja z mężem stwierdziłam, że na następne dzieciątko poczekamy jakieś 5 latem, a może wcale nie będzie? Broń Boże nie chcemy żeby się wydarzyło tak, że nam się dzidziuś przytrafi zaraz po Mikołajku! O co to, to nie! :ico_nienie: nie dałabym chyba rady :ico_olaboga: Dlatego najlepszą metodą... najbardziej bezpieczną - wydaje mi sie spiralka. Tyle się o niej oczytałam i osłuchałam, że porozmawiam o tym z Jackiem. Mam nadzieje, że się zgodzi, bo jakoś nie widzę się w roli liczenia i mierzenia temperatury codziennie, zwłaszcza kiedy po porodzie ten okres będzie taki niewiadomy. W sumie słyszałam, że po porodzie kiedy się karmi płodna nie będę, ale moja siostra jakoś zaszła jak karmiła... po paru miesiącach. Z drugiej strony z kolei słyszałam, że po pierwszym dziecku w ciąże można zajść od dotyku :ico_haha_01: oczywiście nie dosłownie, ale ja w to bardziej wierzę. Dlatego najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się ta spirala. Zobaczymy jeszcze czy jakiś ginekolog w moim mieście by to zrobił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 14:48

Z drugiej strony z kolei słyszałam, że po pierwszym dziecku w ciąże można zajść od dotyku oczywiście nie dosłownie, ale ja w to bardziej wierzę.
:ico_szoking: jejku nie strasz :-D ale tez słyszałam ze mozna po porodzie bardzo szybko zajsc w ciaze.
Nad zabezpieczeniem przed kolejna ciaza nie zastanawiałam sie, ale raczej spirala nie wchodzi w gre. Narazie czekam na jeno dzidzi, oczywiscie marze o dwojce ale to wszystko w swoim czasie.

sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

23 wrz 2008, 14:57

nie zastanawiałam sie nad spiralka, ale z tego co czytałam to jeżeli lekarz ja dobrze załorzy to później nie ma z tym problemów, czytając z wypowiedzi nie których dziewczyn na forum ,nie które narzekaja na spiarlkę,
co do dzieci to jeszcze jedno :-) nam na weselu wywróżyli 5 dzieci :ico_haha_01:
czas pokaze co będzie

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 15:00

Masz jeszcze troszkę czasu :) Jeśli chcecie mieć drugie dziecko tak bardzo to na pewno spiralka nie wchodzi w grę. My to tak nie za bardzo chcemy... no jak już pisałam może za jakieś 5lat albo wcale... nie wiem. Zastanawiam się nad tą spiralką bo to chyba najbardziej skuteczne i bezpieczne... a tabletki na 100% odpadają. Mąż by się nie zgodził. Trochę się boje bo piszą, że niektórzy potem mają większe dolegliwości miesiączkowe, że może się spiralka wysunąć i poranić, albo wysunąć i można zajść w ciąże... różnie... większość zachwala, ale co jeśli będę w mniejszości??? Nie znam za bardzo innych sposobów...podobnych

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 15:05

A to ja obecnieObrazek
Jakis maly ten brzuszek, ale lekarz wczoraj powiedział, ze wielkosc jest prawidłowa. Pomacał moj brzuch i powiedział ze głowka przoduje, a kregosłup dzidzi jest z lewej strony, wiec teraz juz wiem czemu tak mocno kopie z prawej :-)

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 15:18

O i jak ślicznie :) Mój jest wielgachny :) Mam taką piłę przed sobą że szok :) Zapowiada się duuuży syn :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość