Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 19:35

Puki nie urodzę :ico_oczko: bo wtedy mnie nie będzie :-D ale jak na razie :ico_ciezarowka: więc sobie jestem :ico_haha_01: dziękuje wam za tak miłe przyjęcie do grona :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 19:37

dziękuje wam za tak miłe przyjęcie do grona
spoko tu zawsze panuje fajna atmosfera :-) no jak bedziemy na porodówkach to zrobi sie tu ciszej :-) u mnie po porodzie lezy sie 4 doby jak wszystko jest w porzadku, w razie czego zostaje sie dłuzej.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 19:38

jakoś polubiłam was i to forum :)
:ico_brawa_01: ja tez je bardzo polubilam
a co do momentu narodzin to może być w każdej chwili
no wlasnie duzo osob mi to mowi a ja jakos tak nie czuje :/ dziwnie tak...ale jak to pierwsze ciaz to nie wiesz w sumie na co czekac :ico_sorki:
i tak jedna wielka niewiadoma :-)
dzisisj jestem jakas padnieta a nocke przespalam ladnie :ico_noniewiem: moze jakies cisnienie jest niskie czy co :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-23, 19:39 ]
gogi a moze nam powiesz skad jestes i ile masz latek :-D bo ja taka ciekawska raczej :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 19:43

mmarta81, ogladasz moze taniec z gwiazdami?? Bo tam tanczy ta Sylwia Gruchała i jak ja widze to normalnie jakbym Ciebie widziała :-D wiem ze juz Ci to pisałam ale jestes strasznie do niej podobna, chociaz nie widziałam cie na zywca :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 19:44

ogladasz moze taniec z gwiazdami??
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie mam polskiej telewizji :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 19:47

nie mam polskiej telewizji
zapomniałam,ze ty tu nie mieszkasz :-) no nie wazne.
Jakos sie nudze, zrobie sobie dzisiaj fajna goraca kompiel taka full wypas :-D trzeba zrzucic futerko, bo troszke sie go uzbieralo, a ciezko to robic w tych miejscach ktorych sie nie widzi :-)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 wrz 2008, 19:49

że o bólu jaki się przezyło zapomina się kiedy zobaczy się te słodkie, małe ślepka patrzące na nas z taką ufnością :ico_haha_02: aż nie mogę się doczekać
nie nie zapomina się to jest tylko nagroda za to tony cierpienia........... ja do dziś pamiętam to boskie uczucie ulgi po tym jak mała wyskoczyła do końca.............potem jak leżałam na noworodkach i widziałam cieżarne które przychodziły oglądać bardzo im współczułam że ten koszmar przed nimi ale marchewka jest najważniejsza!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-09-23, 19:50 ]
a poza tym adrenalina działa porządnie, jak mała urodziła się w nocy o 1.20 to ja poszłam spać dopiero wieczorem dnia następnego.................spałam jak zabita na szczęście mój maluch równie mocno co ja

[ Dodano: 2008-09-23, 19:53 ]
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie mam polskiej telewizji :ico_haha_01:
ale chyba jest coś takiego jak I TVN???? w intenecie??????????

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 wrz 2008, 19:57

Gogi, bolu sie nie zapomina :ico_oczko: tyle ze wiesz ze jest do przezycia i jak pomyslisz sobie o tym jak zobaczylas swoje malenstwo to reszta jest nie wazna ale nie zapomina sie go na pewno :-) Wlasnie wrocilam ze spacerku tak sobie wyszlam bo myslalam ze rozchodze ten bol tak mnie cisnie ze mam wrazenie ze mi biodra rozrywa i w pachwinach taki dziwaczny bol i chodzenie nic nie pomoglo nawet jest gozej jak siedze to jeszce ok ale jak wstane to masakra doslwnie sie bujam na boki jak kaczucha :ico_olaboga: wiola85, brzusia to ty masz kochana mega zgrabniusiego i bardzo dobrze :ico_oczko: a dzidzia jaka jest? pewnie wcale nie taka malusia? z malych brzusiow lubia byc duze dzidzie a z tych wiekszych mniejsze chociaz na to tez nie ma reguly.Jejku mam nadzieje ze mi przejdzie bo to nie przyjemne cholerstwo sory ze tak marudze ale dziwnie sie czuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 19:57

ale chyba jest coś takiego jak I TVN???? w intenecie??????????
powiem Ci ze nawet nie wiem jakos mnie nie ciagnie ...chyba dlatego ze mam juz swoje ulubione angielskie seriale :ico_haha_01: :ico_haha_01:
trzeba zrzucic futerko, bo troszke sie go uzbieralo, a ciezko to robic w tych miejscach ktorych sie nie widzi
ja juz dzis wlasnie kapiel zaliczylam a o goleniu sie to mi nic nie mow Ty Wiole to masz maly brzuszek ale ja to normalnie z lusterkiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 wrz 2008, 19:59

brzuszek ale ja to normalnie z lusterkiem
hihi ja też pamiętam że zaraz po "wyskoczeniu" ujrzałam wreszcie swój wzgórek i zdziwiłam się że jest tak zarośnięty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!patrzyłam na niego jak nie na swój.........(ja nie miałam takich włosów nigdy............)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość