Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

24 wrz 2008, 17:58

Ania niestety nie znam nikogo od nieruchomosci w Krakowie, ale znam w Warszawie :ico_oczko: :-D ciekawe jak sobie radzi.....

no w domu to teraz nie ciekawie- dzieci szaleją, głowa mi pęka :ico_olaboga: ja już zamiast tej błękitnej wody i palm i... chciałabym, żeby już poszły spać i wreszcie żebym mogła usłyszeć własne myśli

dzisiaj odwaliłam kawał roboty wszystkie ciuchy dzieci poprasowane, posegregowane na letnie i zimowe i poskładane w ich szafkach
ma trochę ubranek po Julce, markowych w bardzo dobrym stanie, myślicie że warto sprzedać na allegro????

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 wrz 2008, 17:59

Dzięki Ania!!!Mam jeszcze jedno pytanie czy ja mam pisac do dziekana mojego wydziału czyli filozoficznego czy mojego instytutu czyli pedagogicznego???

My z Adamem mieliśmy fajna agentke jak chcesz moge dac namiary :-D

[ Dodano: 2008-09-24, 18:00 ]
Aga pewnie wtawiaj na allegro.Zawsze to pare groszy a grosz to grosza i znajdziesz sie pod palmami :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

24 wrz 2008, 18:02

martuunia1, ale jak ja przed chwilą zobaczyłam jak ludzie profesjonalnie przygotowują aukcję :ico_szoking: ja tak nie umiem, więc jak się przebić wśród nich...a jest ich mnóstwo

[ Dodano: 2008-09-24, 18:05 ]
poza tym jestem w szoku, że np ktoś wystawia "pake dla dziewczynki" jesienno- zimową składającą się z 46 rzeczy :ico_szoking: : mnie się wydawało, że kupuje dużo dla dzieci ale jestem pod wrażeniem jak to teraz stroi się dzieciaki

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 wrz 2008, 18:06

Aga no proszę Cię co Ty mowisz przecież Twoja aukcja bedzie najlepsza!!!!Jest jeszcze jedna mozliwosc stań na targu i je sprzedaj, albo droga pantoflowa dlas mlodszych kolegow i kolazanek Adrianka i Julci :-D

[ Dodano: 2008-09-24, 18:07 ]
to niezle 46 ciuchow!!!!Ja tyle nie mam na zime!!!! :-D Nie no moze mam ale to sie nie liczy bo w kilka lat zebrane :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

24 wrz 2008, 18:08

właśnie w tym jest problem, że nie umiem dla znajomych, bo po pierwsze wydaje mi się że moje rzeczy nie są wcale takie fajne, a po drugie nie umiem wtedy mówić o cenie (jeżeli chodzi o znajomych) i oddałabym za free :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 wrz 2008, 18:11

no zostaje targ albo allegro.ja myslalam ze nie uda mi sie maty eduk sprzedac bo tam takie fajne aukcje i w ogole,A okazalo sie ze poszla juz 2 dnia wiec zawsze mozna sprobowac :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

24 wrz 2008, 18:13

Dzisiaj przetrzymuje julke do siódmej, bo ostatnio spała dwa razy w ciągu dnia, a później szalała do 22.oo ...jest teraz już mega marudna i ziewa i nic jej nie pasuje

w ogóle strasznie się już panoszy w domu :-D , otwiera szuflady, wyciąga sztućce, wyciaga mi z szafki płati śniadaniowe....a ja później za nią po zostawianym tropie :-D

[ Dodano: 2008-09-24, 18:14 ]
marta a dawałaś jakąś cenę minimalną czy tak od złotówki???/

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 wrz 2008, 18:14

Aga ja z Nel mam to samo!!!!!!!!Zaraz zwariuje z nia!!!!Dzis juz sprzatalam chyba z milion razy nie wspominajac ze pozadki w szafkch kuchennych uskutecznila Nel :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

24 wrz 2008, 18:22

Marta ja jak spuszczę z oka moje szkraby, to przez parę minut zrobią taki sajgon, że zastanawiam się gdzie jestem
Adrian ostatnio przy mnie malował w swoim zeszycie ćwiczeń ja odpowiadałam na zawodowe maile....on wiecznie mówi, więc ja z przyzwyczajenia nie podnosząc głowy już mówię....tak tak... tak tak syneczku.... i skubaniec zaczął flamastrem i to czerwonym malować moją ławę :ico_szoking: nim się zorientowałam to już zdążył zarys całej prawie ławy zrobić i pokolorować baaardzo sumiennie spory kawałek :ico_szoking: ....... normalnie jak ten emotikonek zrobiłam :ico_szoking: aż zaniemówiłam... a on " przecież pytałem" :-? ... "chciałaś mieć mamuś przecież nowy dom" podsumował :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 wrz 2008, 18:23

Marta to daj mi namiary na waszą agentke! A podanie ja bym pisała do dziekana bo on jest wazniejszy jego decyzje bardziej wiążące, najwyżej cię odesle niżej, zobacz kto jest twoim dzieknaem do spraw studenckich bo on generalnie sie takimmi rzeczami zajmuje

Aga smiało spprzedawaj, ja nigdy nie mam profesjonalnych aukcji a czesto udaje mi się sprzedac rzeczy. A 46 ubrań :ico_szoking: masakra.

Dobra uciekam bo dziecko mi dom rozwali!

[ Dodano: 2008-09-24, 18:23 ]
Joj Adrian :ico_szoking: malarz :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości