Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 wrz 2008, 21:27

WSZYSTKIEGO NAJ DLA ZUZINKI!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 wrz 2008, 21:44

ZUZIU WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

przepraszam ja dziś nie mam glowy do pisania...W. stracil pracę, redukcja etatów k***a :ico_zly: [/b]

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 wrz 2008, 21:52

A ja poklocilam sie z J..
mam nadzieje że to jakaś pierdołka i szybko sie pogodzicie :ico_noniewiem:
wczoraj byliśmy na tej nauce plywania z Julcią po prostu super
no to pięknie :ico_brawa_01: ja też uwazam że kontakt z angielskimi dziećmi bardzo pomoże jej w nauce jezyka, wiec nawet dobrze że ona jest jedynym polskim dzieckiem na lekcjach pływania :-)
musze mu kupic buty i jakis kombinezon bo na zime nic nie ma.
Ja też dziś szkałam zimowych butów dla Olka byłam w 3 sklepach i były cudne butki ale jak na złośc same "babskie" na chłopców nie było nic co by mi się spodobało :ico_placzek:
Jestem mega szczęśliwa, bo Zuzia wstałą dziś zupełnie zdrowa!!!
:509: :ico_brawa_01:
Jutro wolne
wiem co czujesz :ico_oczko: ja czuje to samo :-D :-D Miałam pracować cały tydzień bo pomyślałam że głupio po urlopie znowu brać dzień wolny ale mam to w d... i powiedziałam szefowi że nie mam zkim olka zostawić :ico_wstydzioch:

Panno Zuzanno życzymy Ci w tym szczegolnym dniu duuuużo zdrówka, samych pogodnych dni a wokół tylko kochających Cię ludzi . Buziolki :ico_buziaczki_big:

No a mi (tak jak wyczytałyście z mojego posta) wczoraj padła klawiatura :ico_zly: aledizś kupilismy już nową bo tamta umarła i nawet walenie o biurko nic nie dało -a kiedyś pomagało :ico_oczko: > ta nowa niby fajna ale jakaś płaska i odstępy czasem mi nie wchodzą, musze się wprawić :ico_haha_02:

Dziś oddałam wózek do reklamacji, bo materiał nam się rozerwał na szewku na siedzeniu :ico_olaboga: tak więc narazie jestem bez wózka :ico_noniewiem:
Na dziś tyle, ide zrobć sobie herbatke z rumem na rozgrzanie bo cosik mi zimno :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-24, 21:53 ]
W. stracil pracę, redukcja etatów k***a
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

24 wrz 2008, 21:56

Wszytkiego NAJ...NAJ..NAJ...dla Zuzanki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Wczoraj przyszedł juz misiek dla Benka.Narazie stoi w naszej sypialni zapakowany w folie bo mamy zepsuty zamek w drzwiach i nie zamykaja się.

Agnieszka strasznie mi przykro z powodu W.A kim On jest z zawodu?

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

25 wrz 2008, 10:11

Już 10,00 a tutaj jeszcze nikogo nie było?? :ico_szoking:

U nas pobudka o 8.00 , sniadanko zabawa a eraz wybieramy sie na klachy do sąsiadki. Spacer odpada bo znowu leje poza tym wózka nie mamy, wiec idziemy w odwiedzinki.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 wrz 2008, 11:08

Dziękujemy za życzenia! :-)
W. stracil pracę, redukcja etatów
hmmm... niedobrze. Na pewno znajdzie coś lepszego :-)

My jeszcze nie mamy zimowych butów dla Zuzi, nie dawno dopiero kupiliśmy jesienne- pokazywałam Wam. Ale pewno znowu kupię w ccc, duży mają wybór.

eSKa, no, fajniusio jest w domku :ico_brawa_01: A ja nie wiem, czy iść na spacer. Wreszcie nie leje,ale wieje. Może pójdę na chwilkę. Bo sprzątać mi się nie chce :ico_wstydzioch:

Dałam dziś Zuzi mleko waniliowe, to kolejne po nan3 i niezbyt jej smakuje :ico_noniewiem: Chyba za słodkie.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

25 wrz 2008, 12:19

Ale pewno znowu kupię w ccc, duży mają wybór.
ja mam wrażenie że wszędzie jest mnostwo fajnych kozaczków i ocieplanych bucikow dla dziewczynek a dla chlopców wybór duuuużo mniejszy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 wrz 2008, 13:00

Spoznione ale jaknajbardziej szczere zyczenia dla Zuzi! Wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

25 wrz 2008, 14:46

agnieszka01.04, o rany!
wspolczuje, ale W napewno cos znajdzie, tutaj duzo pracy dla kierowcow
trzymam kciuki!

eSKa, to ten x-lander reklamujesz? powinni dawac wozki na zastepstwo jak samochody w warsztacie :ico_oczko: , bo niby w czym teraz masz dziecko wozic :ico_noniewiem: dobrze ze chłodno to pogody wam nie szkoda bez wozka.

Dominisia, Jak Jasiu? co u Was? jaka podjelas decyzje, jedziecie do PL>???

ja juz niedlugo zostane bez kompa, bo na nowym mieszkaniu trzeba bedzie dopiero kupic

u nas ladna pogoda, slonecznie
siedzimy od rana w domu bo Szymon ma wielkie gile i kaszle :ico_olaboga:
jutro pojdziemy do lekarza niech go zbada i od razu mleko nam przepisze/

trzymajcie kciuki bo ide dzis domek do wynajecia ogladac :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

25 wrz 2008, 15:47

to ten x-lander reklamujesz?
tak, materiał na siedzeniu się rozerwał (na szewku) Masz racje że powinni dawać jakiś wózek zastępczy, ja własnie dlatego teraz go oddałam bo deszcz ciągle i na spacerki nie jeździmy a po podwórku Olo "sam" drepcze.
ja juz niedlugo zostane bez kompa, bo na nowym mieszkaniu trzeba bedzie dopiero kupic
to ty może już go kup co? zebyśmy nie musiały na Ciebie za długo czekać :ico_oczko:
u nas ladna pogoda, slonecznie
u nas też troche lepiej , słoneczko jakby się chciało przebijać :ico_brawa_01:
trzymajcie kciuki bo ide dzis domek do wynajecia ogladac
trzymam , trzymam oby wam się udało .

Dominisiu napisz choć kilka słów jak się czuje Jasiu bo my tu się martwimy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-25, 18:01 ]
tutaj jest filmik z wczasów gdzie Olek chce melona, tak reagował na melony i arbuzy :-D [bofilm]15145[/bofilm]
wasze dzieci też tak mają ??

[ Dodano: 2008-09-25, 18:03 ]
http://www.bobasy.pl/eska,15145,film.html tu jest stronka bo tamto nie dziala jak powinno.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość