Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 wrz 2008, 21:49

hej
nic mi nie popuszcza, czuje sie coraz gorzej, dziś w pracy czułam sie masakrycznie do tego tez dostałam okres
Madziorka jutro ma przyjść chłopak, a czy przyjdzie?? to sie okaże.
kurcze teściowa też chora, nie przyjedzie jutro do Emi bo ma wysoką gorączkę, dobrze że siostra ma jeszcze wakacje to przyjedzie rano i zajmie sie małą zanim szwagierrka wróci z pracy
jeszcze tylko musze pranie powiesić i ide spać
dobranoc

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

25 wrz 2008, 09:00

Witam Agniecha to co powiedzialam tyczy się spraw zawodowych , naszczęście w domu jak narazie jest ok. Choc jak powiedziałam mojemu co się stało to na mnie wyskoczył ,że ja tak zawsze , że mam nie wyparzony dziub i potem są problemy .Ryczec mi się chcialo jak tak na mnie naskoczył , no ale chyba ma rację
Może jestem faktycznie jedynym człowiekiem pod słońcem który nie może się dogadac
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Czasami się zastanawiam po co to wszystko , taka chandra mnie dopada , gdyby nie dziewczynki sama nie wiem .Sorki że smęce

Frydza cieszę się okropnie że Wikiunia do szyn powoli się przyzwyczaja , no i jesteś wielka za to że dałas rade że potrafisz to obrucic w zabawę , naprawdę podziwiam.

Asiula grypa cię łapie ?

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 wrz 2008, 09:52

Melduje sie ze i ja chora. Wczoraj kichalam i prychalam za barem..Pociagalam nad dinami. Bleee. :P A caly weekend w pracy :/
Ale od wtorku - chill!!! Wraca Moj KochanyMezus izaczynamynowyetap- najpierw szpital,a potem przeprowadzka, nowa praca i zycie razeeem!!! :):

Potem poklikam,lece na ssniadanko :*

[ Dodano: 2008-09-25, 11:50 ]
Eeej... Co tak pusto tu

??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 wrz 2008, 12:10

Witam Obrazek u mnie w zasadzie żle ,mam totalna depreche,wszystko mnie wkurza,pogoda do nonono non stop pada oglupiec w tej chałpie mozna,jakby słonce wyszlo to by bylo odrazu czlowiekowi lepiej a tak to nonono maksymalna!!Ech ide sobie zrobic melise,Wiki spi

[ Dodano: 2008-09-25, 12:12 ]
ASIULKA I JULI duzo duzo zdrowka ,szybkiego powrotu do zdrowia Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 wrz 2008, 12:14

HEJ
OJ CHYBA GRYPA, A DO TEGO RÓWNIEŻ HANDRA MNIE DOPADŁA, MAM TAK PODŁY HUMOR, ŻE SZKODA GADAĆ. EMI PŁAKAŁA OD 5.30 DO 7 RANO NOSIŁAM JA CAŁY CZAS, PRÓBOWAŁAM KOŁYSAĆ, TULIĆ I NIC NIE POMAGAŁO
DO TEGO POŻARŁAM SIĘ Z M. I TO TAK NA POWAZNIE, ZNOWU BĘDĄ CICHE DNI, ALE JA TYM RAZEM SIĘ PODDAJĘ, PRZEPROSIŁAM GO OD RAZU ALE ON TO MIAL W DU... WIĘC TERAZ I JA BEDE TAKA UPARTA I MAM TO WSZYSTKO GDZIEŚ
JEDYNY POZYTYWNY ASPEKT DZISIEJSZEGO SNIA TO TO ŻE PRZYSZEDŁ CHŁOPAK DO PRACY, ZOBACZYMY CZ SIE JUTRO ZJAWI, BO TERAZ WSZYSTKO JEST NA WARIACKICH PAPIERACH, ALE MAM NADZIEJE ŻE SIE NIE PRZESTRASZY
POZDRAWIAM ZAKATARZONA, DEPRESYJNIE NASTAWIONA DO WSZYSTKIEGO I BARDZO BARDZO SMUTNA :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 wrz 2008, 12:16

DEPRESYJNIE NASTAWIONA DO WSZYSTKIEGO I BARDZO BARDZO SMUTNA
asiulka witaj w klubie deprechy :ico_zly:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

25 wrz 2008, 12:20

asiulka witaj w klubie deprechy
No to ja też się przyłączam

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 wrz 2008, 12:20

Jestem ja.
Co tu tak chorobowo? Pewnie sie porozbierałyście jak troche słonka wyszło co?
Głupia ta pogota. W sumie fajnie, ze słońce ale jak się człowiek rozbierze za bardzo to zimno. I tak nie wiadomojak sie ubierać, a zwłaszcza dziecko.

Ech Agniecha to nie Ty beznadzoejna tylko faceci tak mają. Mój też jak złapie ciąg....to gklędzi i ględzi jak stara baba. Czuję się jak u mamy z młodu czasem. Spisz za długo!!! Zrob to!!! NIe rób tego!!! Tylko komputer Ci w głowie!!!! I takie tam...

A ja wczoraj jak Tomek spał pomyłam sobie okna. Tak bez planowania. Wzięłam się za jedno i pomyłam wszystkie. jestem zadowolona. Wieczorkiem miałam babaski wieczór. Matko jak on nam sie przydaje. A jak szybko zawsze mija. Naplotkowałysmy sie jak zwykle, pośmiałysmy, dziewczyny mi kolor trzasnęły na włoski i jest super.

A dzis Tomek obudził się o 7 buuu, ale... jarek wstał poszedł do kibelka i jak wrócił to się go pyta czy chce mleczko a ten ze słodka minką kiwa główką ze taaaak:)
No to mu zrobił i po mleku spał do 9:30 :ico_szoking: Super poleniuchowałam razem z nim oczywiście hehe. No ale teraz zaczął mi takie jazdy robić...
Jak siedziałam z nim na podłodzeto ok, jak tylko wstałam to ryk i tak w kółko. W końcu położyłam go znów spać. No i zasnął :ico_szoking: . PO mamusi śpioch jeden.
A ja pichcę zupkę dyniową. Nie wiem co z tego wyjdzie bo ja nigdy dyni nie jadłam a juz tym bardziej nie gotowałam. No ale Tomek o tym przeciez nie wie hihi to moze mu posmakuje.

Juli Widze, ze obie miałyśmy dobrą zabawę. Tylko ja bez alkoholu. Jeszcze się wstrzymuję przez ten tatuaż. Bo nie wolno pic kilka dni po nim. Niech się zagoi. Zresztą trochę wstrzemięźliwości mi sie przyda. Małe odtrucie hehe.

mam całą stertę prasowania. Ale to może wieczorem...
Zaraz robie make-up i jak Tomi wstanie i zje to gdzies śmigamy.

Madzia dzwonili do mnie z Instytutu Pampersa, ze znów będzie ten świat widziany oczami dziecka od 27 września w Parku kasprowicza. Tylko pytałam, czy będzie to samo to facet powiedział, ze inaczej więc mozna znów sie wybrac czemu nie?

Edyta niestety w pracy zawsze trzeba zacisnąć wargi i przecierpieć bo inaczej długo sie nie popracuje. Zawsze trzeba tez warzyc słowa, nochyba, ze już sie coś za daleko posuwa.

Juli nie wiem czy dobrze zrozumiałam...
To kto zaczyna nowa pracę Ty czy Krzysiek??

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

25 wrz 2008, 12:22

Czesc dziewczyny,

na poczatek
http://wiadomosci.onet.pl/2701,1831479, ... kalne.html
przed chwilą przeczytałam :ico_szoking: gdzie my żyjemy...cały ten świat jest tak zabrudzony i tak zniszczony i tak niebezpieczny że głowa mała :ico_szoking:

więc u mnie ----- cały czas nastrój w dół....
nawet nie chce mi sie pisać
wszystko ostatnio robie "nie tak", nawet banalne rzeczy mi nie wychodzą---przed chwila wylałam kawe do zlewu bo za biała i za słodka...itd itd

Moj Skarbek jedynie poprawia mi samopoczucie, gania, krzyczy, psoci, ostatnio wymyślił sobie nowa zabawe...potrafi w ciągu 3?minut zrobic taki bałagan w pokoju ze hoho :ico_haha_01: i ajki przy tym szcześliwy, wszystko przewroci do gory nogami, az sie zmacha, spoci i tak siadzie na nonono i popatrzy naokoło z satysfakcją :-D najbardziej lubi trzepac koce i wszelkie narzuty.. :ico_haha_01:
ale od wcz znów cos gorzej je, zeby mu bardzo wolno ida, czuje juz dwie gorne czworki, nawet widze po kawałku, ale zanim wyjda to sobie poczekamy, czuje tez dolna czworke, a dolna dwojka juz sie przebila całkiem, wiec zabkujemy na całego..czemu tylko tak wolno wychodzą :ico_noniewiem:

a mi cały czas żle na żoładku, jakies nudnosci sie przyplątały :ico_szoking: niby nic wielkiego ale troche dreczy
Wraca Moj KochanyMezus izaczynamynowyetap- najpierw szpital,a potem przeprowadzka, nowa praca i zycie razeeem!!!
no widzisz, ja jeszcze sobie poczekam na mojego..
Może jestem faktycznie jedynym człowiekiem pod słońcem który nie może się dogadac
Edyta -- nie jestes!!!każdy ma z tym problem, jeden mniejszy, drugi większy, i kazdy z nas ma inny sposob radzenia sobie z tym probleme, grunt to wiedziec co robimy źle, przeanalizować i jeżeli faktycznie chcemy i jestesmy gotowi by to zmienic to konsekwentnie do tego dążyc...wiem wiem łatwo powiedziec gorzej wykonać, ale zeby cos zmienic trzeba tego po prostu baardzo chcieć...a mi sie wydaje ze Ty za bardzo sie przejmujesz każdym słowem Twojego męża...

nic wiecej nie odpisze bo tylko te strone przeczytałam... :ico_wstydzioch:
sorki, ale jakas taka jestem ostatnio..i nie chce mi sie nic robic zeby było inaczej :-D

buziaki

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 wrz 2008, 12:23

Oj laseczki ale się porobiło...
Przesłałabym Wam troche słońca ode mnie bo u nas pięknie zaoknem i faktycznie od razu życ sie chce.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość