Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 wrz 2008, 15:00

Ania podaje Ci nr do tej babki od nieruchomości Krystyna Cybulska604405680.

Kochane urzadzam mieszkanie.Mam syf jak jasna cholera,nieskrecone meble,milion pudel i jeszcze pralki nie przywiezli i w ogole masakra.Jak znajde chwile to napisze wszystko i przeczytam wszystko :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 wrz 2008, 16:09

Ja muszę poczytać, bo wtedy się mniej stresuje np. myslałam, że tą nerke to na bank wytna jak nie bedzie pracowac, a teraz juz wiem , ze jest spora szansa, ze nie trzeba będzie ciąć. Poza tym jak już zmuszam lekarzy do rozmowy to chce miec podstawy.
A tak w ogole to jestesmy po pierwszej probie z niania. Nie było mnie 2 godziny, Lenka dopiero po 15 minutach zorientowała się, że mnie nie ma, potem troszkę marudziła, ale poszły sobie na spacerek i było troszkę lepiej. No nic przyzwyczai się :-) ale jak wyszłam było mi tak dziwnie :-D niewiele razy w ciągu ostatnich 3 miesiecy udało mi się wyjsc bez Lenki

[ Dodano: 2008-09-26, 18:35 ]
kurde no...mój harmonogram jest beznadziejny. We wtorek mam zajęcia od 8 do 20, z okienkiem w samym środku do kitu generalnie. No nic Maruń będzie musiał kończyć punktualnie bo ja będę wracać koło 21. Najgorsze jest to, że te zajęcia sa takie ze cholera musze byc, a nie ma grup :ico_placzek: no i jak to wyjde o 7 a wróce o 21 :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

26 wrz 2008, 20:00

Cześć dziewczyny !!
Ale napisałyście,chyba tego nie nadrobie, mam nadzieje, że u wszystkoch wszystko jest dobrze.
Janiolek, Powodzenia !!!
U nas jak narazie wielkie zamieszanie, nadal pudla nie rozpakowane i szczerze nie chce mi się ich rozpakowywać , bo mamy plan w ciagu roku sie przenieś do własnego domku, oby !!
Zosia rozrabia jak pijany zając w kapuście, ostatnie 3 dni była lekko przeziębiona ale już przechodzi.
Teściowa i mieszkanie z nią nie jest wielkim problemem, tylko trzeba trzymac język za zębami i nie będzie wojny. Teściowa jest pesymistyczna osobą i ma wiele do powiedzenia w podtekście, np że powinna pracować, pomimo, że mężem podjeliśmy decycji, że ile się da zostaje z małą w domu, bo bym musiała dokładać do opieki nad nią, bo ja może zarobie 1000 a opieka od 1500 się zaczyna na miesiąc, ale teściowa myśli o pracy wieczorami jak ona będzie siedzieć z małą, ale to się nie stanie za 100 lat.
Ona jest dobra na 2 godziny a nie na cały wieczór.
Ale źle o niej mówie a ona nam wynajeła tanio góre swojego domu, i pomaga w kupnie zywności, bo męża stary szef obskubał z $$$.
Ale teraz się odbijemy, Ryan ma dobrą prace i dobrze płacą i cenia pracownika, bo tu w Kalgary jest błyn z kasą i pracą.
Proszą się ludzi o to by pracowali, bo jest tyle wolnych miejsc a nie ma ludzi do pracy.
Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z tego powodu.
Dobra lece jeść lunch, buziaki !!!
Postaram sięw więcej wpadać do was.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

26 wrz 2008, 20:46

Kasia :ico_buziaczki_big: ale fajnie, że już jesteś i wszystko u Ciebie w porządku :ico_brawa_01:

Janiolek- widzę, że bardzo się martwisz :ico_pocieszyciel: wierzę, że bedzie dobrze- bo musi być dobrze.....

u mnie pięknie ciasto pachniało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D poza tym wyszła doskonała (bo to szarlotka) :-D :-D wszystkim bardzo smakowało :ico_brawa_01: , oby przyniosło to pożądany skutek :ico_noniewiem:

z ciekawostek- w "nowym bloku" (tym naprzeciwko) pojawił się prąd...ale dziwnie jak się światełka świecą

mój Artur pojechal po swoją mamę, bo jutro od rana zaplanował sobie pracę a ja do szkoły - jeden dzień dziećmi a on i tak się wykręci :ico_puknij:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

26 wrz 2008, 20:49

Hej dziewczyny,

Wygląda na to, że Patrykowi nic nie jest. Przynajmniej do tej pory nie widać żadnych dziwnych objawów. Za to ja dzisiaj odczuwam skutki upadku, boli mnie głowa z lewej strony, lewy łokieć i zdarta prawa noga. Ale najważniejsze, że Patryk czuje się dobrze. :-)

Jutro jedziemy do Zakopca. Wracamy we wtorek lub w środę. Odezwę się jak wrócimy i fotki dołączę. Trzymajcie kciuki żeby pogoda była ;-) ;-) ;-) :ico_buziaczki_big:

Lecę nas pakować :516:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 wrz 2008, 21:20

Kasia3 Fajnie,że u was w pożądkui że Ryan ma taką dobrą prace. Obyscie szybko wylądowali na swoim.

Marta No widzę,że urządzanie pełną para u ciebie :-D

Aga Trzymam kciuki,żeby szarlotka zrobiła swoje czary-mary :-D

Janiolek Szkoda,że masz taki kiepski plan, ale dobrze że Lenka się do niani przyzwyczaja.

SylwiaUdanego wypoczynku ,a pogoda zapowiada się wspaniała, w sumie dobrze że musieliście na teraz przełożyć wyjazd :-D

A my byłysmy na kawie, wydrukowałam sobie listę lokali bez papierosa i okazało się,że w cale nie jest ich mało i nie jestem skazana na galerie które mnie nudzą.

Tosia już śpi,a Marek jeszcze nie wrócił z prac :ico_placzek: ,a jak sobie pomyśle, że za tydzień o tej porze będe na dyżurze to mi się odechciewa :ico_olaboga: , bo muszę w tygodniu wyrobić 10.5 godzin dyżuru a jednoczesnie musze mieć zawsze 11h przerwy w pracy czyli albo trace dwa popołudnia do 22 albo jestem raz w piatek cąłą noc, masakra :ico_zly: i tak przez 12 miesięcy, w każdy piątek chyba że uda mi się jakoś czasem wykręcić i wyjść wcześniej. I niech mi ktoś powie po co mi to było :ico_olaboga: za marne 1800zł :ico_placzek:

No ale póki co myslałam co zrobić jutro do jedzonka bo przychodza do nas znajomi i pomyslałam o kuchni francuskiej zrobie Rillettes z łososia i zielonego pieprzu na przystawke a na główne danie medaliony cielęce z sosem poivrade i zapiekanką z ziemniaków. Mam nadzieje, że mi wyjdzie bo nie robiłam ale z przepisu wynika,że nie jest za trudne :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 wrz 2008, 21:36

Allle jestem padnieta!!!!!

Kuchnia juz gotowa :-D !Ale jestem zadowolona :ico_brawa_01: ślicznie jest!!!Noi mamy wreszcie okragły stół przy ktorym mozemy sobie jesc razem :-D !

Rozpakowalam tez nasze ciuchy tzn moje i Nel bo Adam woli sam(na szczescie).Nie wiedzialam ze az tyle tego mamy :ico_olaboga: .

dzis jeszcze A bedzie skrecal lozko w sypialni(wreszcie 160 na 200cm :ico_brawa_01: ) i nowe lozeczko dla Nel bo miala z materialu a teraz chcemy jej udostepnic samodzielne wychodzenie i kupilismy drewniane.Do sypialni kupilismy komode i lampki, nazuty i takie tam.

Do drugiego pokoju kupilismy sofe rozkladana, taka duza komode na ktorej bedzie tv(przywioza go w poniedzialek), regal, stolik i 2 fotele.W jednym rogu robimy koncik dla Nel i tam na fioletowym dywaniku bedzie namiot rozowy dla ksiezniczki :-D i takie pojemniki z siatki w ksztalcie rybek na zabawki, aha jeszcze chce dokupic taki baldachim w ksztalcie liscia i nad tym namiocikiem przymocowac.

Brakuje jeszcze regalu na kosmetyki do lazienki,szafki na buty,pojemnika na brudne ciuchy i jeszcze kilka pierdulek do ozdoby.

zamowilismy tez pralke i bedzie tez z tv w poniedzialek.

Wiem ze to malo interesujace ale jestem taka szczesliwa ze juz jestesmy razem i mozemy to wszytsko robic :ico_brawa_01:

Nie mialam czasu poczytac co u Was.Rzucil mi sie w oko post Kasi i chcialam napisac ze ciesze sie ze sie odezwalas!!!!

ide poczytac!!!

[ Dodano: 2008-09-26, 21:38 ]
Aniam mniaaam!!!Gdzie znalazlas przepisy???? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-26, 21:40 ]
Az mi slinka pociekla bo my od 3 dni stołujemy sie "U Romana,, bo nie mamy czasu gotowac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 wrz 2008, 21:41

Marta pisz pisz ja uwielbiam takie rzeczy a najlepiej zrób foty :-D
A ten kacik Nel fantastycznie brzmi :)

A przepisy z książki Rzeczpospolitej "kuchnia- podóże kulinarne"- sa strasznie fajne, a ja mam tylko ta jedną, cały komplet kosztuje 360zł bo patrzyłam własnie na stronie, jak dostane wypłate to sobie kupie, bo uwielbiam eksperymantować w kuchni!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 wrz 2008, 22:08

zrobie foty jak skonczymy bo narazie to tylko pieknie brzmi a w rzeczywistosci prawie nic nie stoi na swoim miejscu :-D .Mysle ze za tydz juz bedzie ok.

Troche drogie te ksiazki...kiedys sobie moze przejrze jak sie spotakmy :-D

Ide poszperac jeszcze na str ikei :-D

moze znajde cosik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 wrz 2008, 12:27

A ja właśnie wróciłam z zakupów, mieszkanie już posprzątane bo wstałysmy raniutko i teraz będe się zabierac do gotowania.
Tosia marnie spała w nocy więc jestm padnięta, bo przez to ,ze Marek wrócił po 23 to g wogóle nie widziała przez cały dzień i jak kłądliśmy się spać i go usłyszała to wstała i chciała się bawić i do 2 nie mogłam jej uśpić.
Za to teraz Marek ją zabrał na pole bo robi cos przy garażu a ona mu zasneła w wózku-ten to ma zawsze szczeście ,,.,,

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość