Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 wrz 2008, 14:20

Ewcik,ale Ci dobrze :-D i kielbaska z grilla?no i od razu glodna jestem :ico_puknij:
a bys zobaczyla okna u nas w domku :ico_szoking: ...one juz blagaja o litosc...ale nie mam juz teraz naprawde checi :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 wrz 2008, 14:31

Wiktor mimo moim obaw przespał całą noc bez pobudki :ico_szoking: Widocznie katar nie jest aż tak mocny ... Teraz też lula - o dziwo mężon go ululał :ico_haha_01: Troszkę pokasłuje ale mam nadzieję, że się nie rozchoruje :ico_sorki: :ico_sorki: Podaję mu syrop z cebuli z dodatkiem czosnku, cebion, wapno ... Nie chcę na razie faszerować go innymi rzeczami bo nałykał się ich przecież całkiem niedawno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 wrz 2008, 15:27

Kamila,no to super ze jednak nie wzielo go tak calkiem mocno,moze po domowych sposobach mu przejdzie!!tego Wam zycze,no i mezon mowisz sie sprawdzil :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

a ja znow pieke ciasto,bo moze ta Arka rodzina przyjedzie...no niewiem...wolalabym sie polozyc i przespac dzien...jakos niezbyt sie czuje....i mnie meczy...dobrze ze tatus nam wysprzatal kuchnie jak bylam w pracy i poodkurzal caly dom!!!
a Maya rysuje serduszka :ico_haha_01: ...nie wiem czy zakochana jakas czy co ale serca jej wychodza ciagle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 wrz 2008, 16:19

hej kochane :-)

ja mam dziś WOLNE :-D
J. zawiózł dzieci do teściów, więc sobota Alone po raz pierwszy od X czasu :ico_oczko:

Zaliczyłam sprzątanie :ico_haha_01:
No i zakupy, ale pod swoim kątem :ico_brawa_01:

No i na 19.00 wybieram się na spotkanie z wiarą z klasy z LO :ico_brawa_01: a nie wwidzieliśmy się od 1995roku :ico_szoking: jakoś tak :ico_haha_01:

Boże w co i jak się ubrać... żeby nie było obciachu :ico_haha_01:

Doris PIĘKNE zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kama dawaj na Rihanne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Glizdunia extra zakupy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i takie nie różowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lady welcome home :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: czyli Bułgarię wykreślić z planów urlopowych na zaś :ico_oczko: :-)

BUZIAKI :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 wrz 2008, 17:39

massumi, miłego spotkanka

GLIZDUNIA, kiełbaska z grilla super, ale szkoda że tylko się upiekły na tarasie a zjeść trzeba było już w domu bo za zimno już siedzieć.

kamizela, może ten katar to na zęby??

Alicja szaleje z dzieciakami na ogródku, a ja konczę winko i jem ciasteczka. Musieliśmy postawić coś do picia. Za zaległą rocznicę i za moje absolutorium. Zastanawiam się co będzie jak się obronię...... A i dostaliśmy dziś prezenty z okazji rocznicy ślubu (album na zdjęcia i prześcieradło). Jutro jedziemy na obiad do teściów. Nie widzieliśmy sie ponad dwa miesiące. Ciekawe jak zareagują na Alicję i do czego zaczną się wtrącać. Ostatnio mieli pretensje że tydzien byłam u znajomych a do mich nawet nie zajrzałam. (mieszkają od siebie jakieś 10km), więc teraz zaprosili nas na obiad...pożyjemy zobaczymy. Jutro zdam relację. Zmykam. Miłego wieczorku wszystkim życzę. Może jeszcze zajrzę po kąpieli Ali ale nie obiecuję.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 wrz 2008, 18:17

ewcik ty to sie masz dobrze :-)

a my zaliczylismy juz nawet dzis szpital :ico_olaboga: ale na szczescie Milka nie jest odwodniona i nie musiała ani tam zostawac ani kroplowki zakładac, a ja juz płaczki w oczach oczywiscie :ico_wstydzioch: na razie Mila jest wymeczona i spi, pije herbatke, ma wypic smekte i lakcid dwa razy dziennie i ostra dieta :ico_noniewiem: przeciez te dziecko juz nic nie je :ico_olaboga:

teraz musze juz zas isc bo tesciowa przyszła

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 wrz 2008, 18:24

a mi moj A. pozwolil isc sie polozyc po obiedzie a sam zajal sie Maya :-) ...kimnelam sie z 2h i wcale lepiej sie nie czuje....dalej doskwiera ten jajnik :ico_noniewiem:

Ewcik,no Tobie to dzis tylko zazdroscic !!!za to Lady,macie przechlapane :ico_olaboga: dobrze ze Mila nie odwodniona ale wnioskuje ze ciagle zwraca skoro w szpitalu byliscie? :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-27, 19:26 ]
Masumi,witaj kobieto...dopiero zauwazyla ze pisalas :ico_puknij: ...zakupy dla siebie?no pochwal sie co dorwalas!!!i dzien bez dzieciakow...tez dobrze Ci zrobi co?

a mnie juz naprawde boli ten jajnik...i chyba sie w koncu do szpitala wybiore...choc to tutaj nielatwe...nie przyjmuja bez telefonicznie umowionej wizyty :ico_puknij: ...a numeru nie mam...i taka lipa...boje sie ze to cos powazniejszego moze byc.... :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-27, 20:35 ]
a tu nikogo :ico_szoking: ...no dziewczyny chyba sie na dyskoteke szykujecie ze czasu nie macie na tt :ico_haha_01:

boli mnie nadal ale to chyba nie jajnik tylko nizej jeszcze :ico_noniewiem: ....i tylko lewa strona....zaraz ide sobie zrobic goraca kapiel-tak mi mama poradzila :ico_noniewiem: ....mamy nieczynny woz do poniedzialku wiec nawet sie nie wypuszczamy do szpitala...ale nie jest przeciez najgorzej,daje rade bez lekow :ico_noniewiem: ..tylko nospe wzielam ale nic nie pomogla :ico_noniewiem:

czekam na towarzystwo ...i czekam i czekam.....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 wrz 2008, 20:50

glizdunia na chwile ja ci moge potowarzyszyc...ale nie ma zbytnio humoru na pisanie..
odkad wrocilismy z tego szpitala Mila spi, przebudziła sie jakies poł godz temu napiła z 5 łyzeczek herbaty i dalej spi..nie wiem juz czy dobrze myslec o tym spaniu, ponoc sen oznacza pozwrot do zdrowia, sama juz nie wiem...mam tez w zwiazku z podawaniem tej smekty pytanie, jak to podajecie, o ile podajecie lub podawałyscie??bo kurna ja to rozrzedziłam tak jak pisało i Mila ani powachac tego nie chce, dolałam to do herbatki to by mi sie prawie co do herbaty zraziła :ico_olaboga: lakcid jako tako jej wcisnełam, ale to jedna łyzeczka wiec mały pikus, ale 50 ml tej smekty to juz wyzwanie, a cała noc czeka...pomozcie, doradzcie...juz sie modle zeby tylko ta noc przyniosła poprawe...

glizdunia ciezka sprawa z tym jajnikiem, o ile to jajnik..pisałas tez ze sie boisz bo tego typu choroby sa rodzinne..no ponoc sa, moja tesciowa tak ma, jej mama ma wszystko juz wyczyszczone, a ona prawie ze ale cały czas sie leczy, ja sie boje o Mile w tych sprawach jak po nich te problemy odziedziczy :ico_noniewiem:
kurna ze tez macie tam taka sluzbe zdrowia... :ico_olaboga:
w tej Bułgarii jak moja siostra wezwala lekarza to niby sie zjawiła kobita wzieła ja do szpitala na badania i wiecie co zostawiła ja sama z Natim i torbami( bo wczesniej kazała jej sie spakowac jakby miała zostac w szpitalu)przed szpitalem, kurna dobrze ze moja siostra wygadana, cosik po polsku, cosik po angielsku i ja obsluzyli, ale powiedziała ze za chiny ludowe nigdy by w tym syfiatym, przedpotopowym " szpitalu" nie została, na szczescie moja bratowa jest pielegniarka i sie Natim odpowiednio w hotelu zajeła, ale normalnie tylko narzekac, ze nawet rezydentka sie nie zainteresowała co sie z klientami dzieje zeby cos potłumaczyc, nic..normalnie porazka!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2008, 21:07

Siemano!!!
jestem...po malowaniu...
moje dziecko śpi mam nadzieję, u teściów... :ico_placzek: ja już tęsknię...

idę poczytać, a potem napiszę co u nas. na razie tylko tyle, że pomalowane mam...!!! tata zaczął przyklejać kafelki, jutro skończy. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie malować jutro drugi raz. Wtedy tylko posprzątamy, umyję okna, drzwi i będzie można ustawiać!!!
gorsze jest to...że mój tata spadł z drabiny! co prawda nie wysokiej, ale...stał i malował i nagle jeb! nie ma taty! :ico_olaboga: drabina się złamała...tata jebnął o glebę, farba się wylała! :ico_olaboga: tata się pozbierał, farbę my zebraliśmy...i jest ok. No ale noga mu spuchła jak diabli...cały pysk w farbie...szok! no domył się jakoś...ale nie chciał jechać do lekarza...wróciliśmy więc do domu a on się dał przekonać...pojechali z J na pogotowie...ale jescze ich nie ma i nic nie wiem...

dobra, lecę czytać...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 wrz 2008, 21:20

zbora oby tacie nic powaznego nie było :ico_olaboga:
no nic podałam troche Mili tej smekty rozcienczonej herbatka na gaziku i wsysneła ten gazik troche, miałam wrazenie ze łykneła cosik..
ide juz, bo czuwanie mnie znow dzis czeka :516:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości