Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

27 wrz 2008, 15:16

Kasiu przynajmniej na chwilke odetchnęłaś od tej sytuacji - choć tak na prawde nie idzie o tym zapomnieć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

pata, :ico_brawa_01: za zakup torebki

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 wrz 2008, 15:33

jutro rano jedziemy do mamy

wiecie najgorsze jest to że jej nic narazie dać nie mogą,żadnej chemii itp bo nie ma diagnozy dokładnej co to jest,wycinek nie zostal pobrany i nie wiadomo kiedy to w końcu nastąpi :ico_noniewiem: a choroba sama sie nie cofnie nawet troche wręcz przeciwnie :ico_olaboga: a mama co myśli,że jak jej nic nie robią to juzk oniec
wiecie jak cos sie dzieje to człowiek ma jeszcze nadzieje,a tak na co ma czekać? na śmierć :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: co ona biedna musi przeżywać :ico_placzek: :ico_placzek:

chcą jej zrobić bropnchoskopie połączoną z ebusem (w znieczuleniu miejscowym) czyli igłą biopsyjną,ale tam gdzie to robią to jakis problemy mają z tym :ico_puknij: i nie wiadomo czy w poniedzialek to zrobią,a może w czwartek :ico_puknij: w każdym razie siostra jedzie w poniedziałek do gliwic i moze uda sie tam mamę przenieść,tam jest znajomy znajomego lekarzem,jutro powiemy ż emają dać nam wyniki z tomografii na płycie,albo niech zrobią kopię,łaski nie robią,tyle to juz trwa ze niech spróbuja nie dać :ico_zly: to ich tam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

27 wrz 2008, 23:48

brak slow zeby cos powiedziec o sluzbie zdrowia...eh Kasiu przytulam mocno i mam nadzieje ze mama znajdzie w sobie i was sily zeby zwlaczyc chorobe choc na jakis czas byle jak najdluzej...
reszte pzdrawiam i ide doczytac ...buziaki

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

28 wrz 2008, 19:30

witam
bylismy u mamy dzis
dzis super sie czula i od wczoraj wrócił jej apetyt,przybrała pół kg :ico_sorki: :ico_brawa_01: wyglądala jakby nic jej nie było
a od jutra znowu nerwówka zrobią cos w końcu czy nie :ico_noniewiem: i znowu przestanie jesć :ico_placzek: tak sie boje
we wtorek wraca ordynator,bo go nie ma,tato pojedzie do niego znowu

narazie sie pozbierałam i jakos sie trzymam,tylko jak długo,do nastepnego razu :ico_olaboga:
nie pamiętam kiedy miałam taki płaski brzuch :ico_szoking: wolalabym już być gruba niż w taki sposób tracić na wadze :ico_olaboga:

pogoda dzis cudowna była :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

28 wrz 2008, 22:17

witajcie :ico_oczko:
kasiekk, to super ze mama lepiej sie czula to dobry znak :ico_oczko:
zobaczysz wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki za to zeby wszystko dobrze sie skonczylo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: pamietaj jestem z Toba i przytulam Cie mocno :-)

u nas tez pogoda dopisywala :ico_sorki:
bylismy na pikniku w szkole do ktorej chodzi Daniel bylo super byly pokazy strazackie
Daniel siedzial w wozie i Gabi tez :ico_sorki:
Gabi tak po calym dniu zasnela bez protestu i Daniel tez :-D

[ Dodano: 2008-09-28, 22:20 ]
a tu pokaze foteczki z pikniku rodzinnego

Daniel strazak sam

Obrazek

tu z Gabi
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

29 wrz 2008, 08:43

kasiekk, dobrze że mamusia lepiej się czuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
trzymam kciuki , będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
magda75, super zdjęcia

wczoraj bylismy na długim jesiennym spacerku ze szwagierką szwagrem i Kacperkiem
było ok :-D
piękna pogoda i dziś :ico_brawa_01:

a kasiekk, pewnie ze korzystaj z tego dofinansowania nie ma co popuszczać , jak się tylko tobie należy :ico_brawa_01:

miłego dnia kochne

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 wrz 2008, 08:55

witam :ico_kawa:
posprzatane już mam,ziemniory gotuje na kluski śląskie
pogoda zapowiada sie fajna znowu,popołudniu w końcu wybierzemy sie do parku po kasztany ,a jak wysusze zaraz włosy to pójdziemy do miasta,zaplanowałam sobie zrobienie krokietów na jutro i idę kupić kapustę,bo będę robic z kapusta i pieczarkami :-D
Kacper ogląda "Budzik"wstał chwilę po 6 :ico_olaboga: kiedy bedzie później wstawał :ico_puknij: nigdy sie nie wyśpię
mam nadzieje że ten tydzień w końcu będzie jakis lepszy :ico_sorki: i zrobią te badania i mama wróci do domu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_brawa_01: za zdjecia Magda :ico_brawa_01:
Patka pewnie skoro sie należy to sie należy tylko ciekawe czy u nas też,bo wiecie jak to z nimi jest :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

29 wrz 2008, 12:15

wróciliśmy za spacerku , kuba śpi obiadek i posprzątane mam wiec jestem :-D

[ Dodano: 2008-09-29, 12:29 ]
a i kupiłam najmłodszym chłopakom bliskim mojemu sercu Kubusiowi , Kacprowi i Eryczkowi prezenciki na jutrzejszy dzień chłopaka :ico_oczko:
jeszcze tylko coś dla mężusia :ico_oczko:

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 wrz 2008, 13:10

patka ja nawet nie pamiętałąm, że jutro jest ich święto :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 wrz 2008, 22:01

witam wieczorem

mama ma miec teraz w srode o 10.15 bronchoskopie z biopsją juz napewno,mam nadzieję :ico_sorki: za tydzień w srode ma urodziny i mam nadzieje ze bedzie w domku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a my mamy za tydzien rocznice slubu ,nawet nie mam głowy o tym mysleć,pamiętam dlatego ze to dzień po urodzinach mamy

pogoda super,byliśmy w parku ,nazbieralismy kasztanów :ico_sorki: moje dziecko dziś sikało znowu w majtki :ico_olaboga: i przez to wrocilismy do domu wczesniej,co sie z nim znowu dzieje
ja mam tego serdecznie już dość :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_placzek:

rozmawialam z mamą ,mówi że wiadomo troche sie boi ale ulżyło jej ze w końcu cos ustalili z tym zabiegiem :ico_sorki: wczoraj wytłumaczylam jej na czym on polega,bo lekarz nie raczył tego zrobić i sie denerwowała ze beda igła jej grzebać na oślep i że bedzie bolało :ico_noniewiem: Ci lekarze niech ich ... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

wiecie znowu mam nadzieje mimo tego co mówił lekarz :ico_sorki: wczoraj wyglądała jakby nic jej nie było,nie moge uwierzyć że jest tak poważnie chora :ico_placzek:

farsz na krokiety gotowy,jutro bede smażyć :-)

kurcze ja chodze jak pijana,dziś o mały włos a bym sobie nos złamała :ico_szoking: z całej sily u siebie w domu walnęłam nim o framugę :ico_puknij: nieźle co :ico_olaboga: zarzuciło mnie jak sie odwracałam,dobrze ze szybko przyłożyłam ló bo bym miała limo jak nic :ico_olaboga: a tak tylko nos troche spuchniety,aletak nie widać
o mało nie zemdlałam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-29, 22:03 ]
a wiecie co ,w mojej rodzinie ogólnie jakiś pech

dzisiaj mojej siostry faceta ojciec miał wylew i jest sparaliżowany :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość